ПК від 11.09.2018

УКРАЇНА
ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(сьоме скликання)
РЕКОМЕНДАЦІЇ

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань бюджетно-фінансової та податкової політики,

з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики

Від 11 вересня 2018 року

Про розгляд проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

позачергової двадцять п’ятої  сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень  позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійні комісії  районної ради

в и р і ш и л и:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання позачергової двадцять п’ятої  сесії районної ради із внесеними зміною та доповненням.

2.  Зняти з проекту порядку денного позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради питання «Про погодження розміру плати за навчання у Зарічненській дитячій школі мистецтв».

2.1. Відділу культури та туризму райдержадміністрації внести зміни та доповнення до Статуту Зарічненської дитячої школи мистецтв та у новій редакції подати Статут на затвердження до районної ради на чергову сесію.

3. Доповнити проект порядку денного позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради питанням «Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2018 рік».

4. Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», а саме:

4.1. Зменшити видатки по комунальному некомерційному підприємству «Зарічненський центр ПМСД» в сумі 216490 грн., які спрямувати на придбання інсуліну в сумі 75000 грн. та збільшити видатки резервного фонду в сумі 141490 грн.

4.2. Збільшити дохідну частину бюджету та видаткову  на суму 92852 грн. на виконання програми відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв»язку  на 2018-2020 роки.

Головуючий,

Голова постійної комісії з питань

бюджетно-фінансової та податкової політики                                  О.Д. Мітітюк

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

П Р О Т О К О Л

спільного засідання постійних комісій  районної ради

з питань бюджетно-фінансової та податкової політики,

з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності

та регуляторної політики

 

Від 11 вересня 2018 року

Початок об 14.00 год.

Закінчення об 14 год. 55 хв.

Всього членів комісій: 12 чол.

Присутні члени комісій 8 чоловік:

- Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Мельник П.П., Димарчук С.Л., Прохор О.В., Мойсієвич Р.М., Полюхович Т.С.

На засіданні присутній голова районної ради Місюра А.А.

Відсутні члени комісій: Харковець В.М., Мосійчук А.М.,  Полюхович А.І., Корнійчук В.З.

Запрошені, які присутні на засіданні: Солодка О.І. –  начальник фінансового управління   райдержадміністрації,  Гаврилюк Т.К. – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації, Секретар В.П. - керівник-адміністратор Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Головуючий: голова постійної комісії з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики  Мітітюк О.Д..

Порядок денний: Про розгляд проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень позачергової двадцять п’ятої  сесії районної ради.

Виступили: Сарич В.С. - член постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, член президії районної ради. Вніс пропозицію, - обрати Мітітюка О.Д., голову  постійної комісії з питань  бюджетно-фінансової та податкової головуючим спільного засідання постійних комісій районної ради.

Мітітюк О.Д. - голова  постійної комісії з питань  бюджетно-фінансової. Поступила пропозиція,  головуючим засідання обрати Мітітюка О.Д. Хто за таку пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 7 чол. (Смаглюк А.Ф., Сарич В.С.,  Мельник П.П., Димарчук С.Л., Прохор О.В., Мойсієвич Р.М., Полюхович Т.С.)

Слухали:    Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики.

Шановні депутати, засідання постійної комісії є правомочним, якщо в ньому бере участь  не менш як половина від загального складу комісії. Присутні п’ять  членів постійної комісії  з питань бюджетно-фінансової та податкової політики  та три члени постійної комісії з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики, отже кворум є.

Розпочинаємо роботу спільного засідання постійних комісій районної ради:  з питань бюджетно-фінансової та податкової політики; з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики.

Порядок денний засідання – «Про розгляд проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень позачергової двадцять п’ятої   сесії районної ради».

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Зарічненської районної ради сьомого скликання, на  підставі  поданого  відношення  голови  Зарічненської районної державної адміністрації  06.09.2018 № 01/24-2415 розпорядженням голови районної ради від 10 вересня 2018 року № 69-О скликано позачергову двадцять п’яту  сесію районної ради пленарне засідання якої відбудеться 12 вересня 2018  року об 11 год. 00 хв. в залі засідань районної ради (смт. Зарічне, вул. Центральна, 11) з орієнтовним порядком денним:

1. Про розгляд депутатських запитів.

2.  Про реорганізацію комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня»                                                                                                                                                            шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Зарічненська центральна районна лікарня»  Зарічненської районної ради Рівненської області.

3.  Про погодження розміру плати за навчання у Зарічненській дитячій школі мистецтв.

4.  Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

5. Різне.

Нам потрібно в першу чергу погодити проект порядку денного та регламент роботи позачергової двадцять п’ятої   сесії районної ради сьомого скликання. Пакет документів з питань порядку денного у Вас на руках.

Зауваження, зміни та доповнення щодо проекту порядку денного та регламенту роботи   будуть? Немає?

Вношу пропозицію. Проект порядку  денного та регламент  роботи  позачергової двадцять п’ятої   сесії районної ради погодити та винести на розгляд пленарного засідання позачергової двадцять п’ятої сесії ради.  Хто за дану пропозицію  прошу голосувати.

Голосували: «за» -  8 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Мельник П.П., Димарчук С.Л., Прохор О.В., Мойсієвич Р.М., Полюхович Т.С.)

Постійні  комісії  районної ради

в и р і ш и л и:

1. Погодитись із запропонованим варіантом проекту питань порядку денного та регламенту роботи позачергової двадцять п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання і рекомендувати  винести їх на розгляд пленарного засідання позачергової двадцять п’ятої  сесії районної ради, що додається.

Слухали:  Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики.  

Переходимо до розгляду і обговорення  питань та  проектів рішень.  Пакет документів з питань порядку денного у Вас на руках.

Перше питання порядку денного - Про  розгляд депутатських запитів.

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

Зазначу, що у міжсесійний період депутатських запитів до районної ради не надходило. Якщо будуть запити то розглянемо на сесії. Вношу пропозицію підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової двадцять  п’ятої сесії ради озвучене питання  порядку денного. Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за озвучену пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 8 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Мельник П.П., Димарчук С.Л., Прохор О.В., Мойсієвич Р.М., Полюхович Т.С.)

Постійні комісії районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової двадцять п’ятої   сесії районної ради  питання   «Про розгляд депутатських запитів».

Слухали:   Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики.  Питання порядку денного - Про реорганізацію комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Зарічненська центральна районна лікарня»  Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «Зарічненська ЦРЛ».

Виступили: Мітітюк О.Д. - головний лікар КЗ «Зарічненська ЦРЛ», голова постійної комісії районної ради з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики.  У своєму виступі наголосив, що  реорганізація закладів медицини у комунальні  некомерційні підприємства сприятиме збільшенню їх самостійності в господарських і управлінських справах і проводиться з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання кадрового потенціалу, збільшенню господарської і фінансової автономії, підвищення ефективності використання бюджетних коштів.

Сказане обґрунтовував посиланнями на Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» від 06.04.2017 №2002-VІІІ, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 №1013-Р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», а також  на інші чинні законодавчі документи України.

Дав детальне роз’яснення щодо головних переваг реорганізації, шляхів та питань вирішення реорганізації комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Зарічненська центральна районна лікарня».

Мітітюк О.Д. - голова постійної комісії районної ради з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики. Проект рішення з даного питання у Вас на руках.

Які будуть запитання по даному питанню порядку денного? Немає?

В кого із депутатів будуть зміни чи доповнення до проекту рішення  з питання  «Про реорганізацію комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Зарічненська центральна районна лікарня»  Зарічненської районної ради Рівненської області».

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової двадцять п’ятої  сесії ради озвучене питання  порядку денного та проект рішення по ньому.  Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за озвучену пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 8 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Мельник П.П., Димарчук С.Л., Прохор О.В., Мойсієвич Р.М., Полюхович Т.С.)

Постійні комісії районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової двадцять п’ятої   сесії районної ради  питання та проект рішення   «Про реорганізацію комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Зарічненська центральна районна лікарня»  Зарічненської районної ради Рівненської області», проект рішення додається.

Слухали:   Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики.  Питання порядку денного –  Про погодження розміру плати за навчання у Зарічненській дитячій школі мистецтв.

Доповідає: Гаврилюк Т.К. – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у Вас на руках.

Виступили: Сарич В.С. - член постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, член президії районної ради, Мітітюк О.Д. - голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, член президії районної ради, Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Внесли пропозицію:

1. Зняти з проекту порядку денного позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради питання «Про погодження розміру плати за навчання у Зарічненській дитячій школі мистецтв».

2. Відділу культури та туризму райдержадміністрації внести зміни та доповнення до Статуту Зарічненської дитячої школи мистецтв та у новій редакції подати Статут на затвердження до районної ради на чергову сесію.

Мітітюк О.Д. - голова постійної комісії районної ради з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики.  Поступила пропозиція, перша - дане питання зняти з проекту порядку денного позачергової двадцять п’ятої сесії ради, друга – рекомендувати відділу культури та туризму райдержадміністрації підготувати і подати на чергову сесію районної ради на затвердження у новій редакції Статут  Зарічненської дитячої школи мистецтв. Хто за озвучені пропозиції прошу голосувати.

Голосували: «за» - 8 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Мельник П.П., Димарчук С.Л., Прохор О.В., Мойсієвич Р.М., Полюхович Т.С.)

Постійні комісії районної ради

в и р і ш и л и:

1. Зняти з проекту порядку денного позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради питання «Про погодження розміру плати за навчання у Зарічненській дитячій школі мистецтв», проект рішення додається.

2. Відділу культури та туризму райдержадміністрації внести зміни та доповнення до Статуту Зарічненської дитячої школи мистецтв та у новій редакції подати Статут на затвердження до районної ради на чергову сесію.

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики.  Питання порядку денного -  Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Виступили: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Доповідала згідно проекту рішення, що додається.

Внесла пропозицію щодо внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», а саме:

1. Зменшити видатки по комунальному некомерційному підприємству «Зарічненський центр ПМСД» в сумі 216490 грн., які спрямувати на придбання інсуліну в сумі 75000 грн. та збільшити видатки резервного фонду в сумі 141490 грн.

2. Збільшити дохідну частину бюджету та видаткову  на суму 92852 грн. на виконання програми відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв'язку  на 2018-2020 роки.

Мітітюк О.Д. - голова постійної комісії з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики. 

Сказав, що до районної ради надійшов лист від громадської організації «Спортивний клуб «Зарічне» (вих. лист № 8 від 10.09.18) з проханням допомогти в залученні коштів для фінансування районної команди «Зарічне», яка буде брати участь в першості області з футболу 2018 року.

Смаглюк А.Ф. – голова райдержадміністрації, член постійної комісії з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики.  Вніс пропозицію, даний лист винести на розгляд засідання профільної комісії районної ради при підготовці до чергової сесії ради, оскільки, ще треба вивчити Програму по футболу.

Димарчук С.Л. – член постійної комісії з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики, Полюхович Т.С. – член постійної комісії з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики.

Висловились в підтримку озвученої вище пропозиції Смаглюка А.Ф..

Мітітюк О.Д. - голова постійної комісії районної ради з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики. Щодо питання порядку денного «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік». Запитання до Олени Іванівни будуть? Немає?

В кого із депутатів будуть  зміни чи доповнення до проекту рішення? Немає?

Вношу пропозицію підтримати питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання позачергової двадцять п’ятої  сесії районної ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 8 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Мельник П.П., Димарчук С.Л., Прохор О.В., Мойсієвич Р.М., Полюхович Т.С.)

Мітітюк О.Д. - голова постійної комісії районної ради з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики.  Сказав, що Олена Іванівна внесла пропозицію щодо погодження нами фінансовому управлінню райдержадміністрації внести зміни до розданого нам проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

Хто за те щоб погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення озвучених Оленою Іванівною змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» прошу голосувати.

Голосували: «за» - 8 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Мельник П.П., Димарчук С.Л., Прохор О.В., Мойсієвич Р.М., Полюхович Т.С.)

Постійні комісії  районної ради

в и р і ш и л и:

1. Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової двадцять п’ятої    сесії районної ради  питання та проект рішення   «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

2. Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік», а саме:

2.1. Зменшити видатки по комунальному некомерційному підприємству «Зарічненський центр ПМСД» в сумі 216490 грн., які спрямувати на придбання інсуліну в сумі 75000 грн. та збільшити видатки резервного фонду в сумі 141490 грн.

2.2. Збільшити дохідну частину бюджету та видаткову  на суму 92852 грн. на виконання програми відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв'язку  на 2018-2020 роки.

Слухали:   Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики. 

Сьогодні, до районної ради поступило подання голови райдержадміністрації від 11.09.2018 № 01/24-2453 з проханням винести на розгляд  позачергової сесії питання «Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2018 рік.

З даного питання доповідає Секретар В.П. - керівник-адміністратор Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Пропоную доповнити проект порядку денного позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради питанням «Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2018 рік». Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 8 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Мельник П.П., Димарчук С.Л., Прохор О.В., Мойсієвич Р.М., Полюхович Т.С.)

Постійні комісії  районної ради

в и р і ш и л и:

Доповнити проект порядку денного позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради питанням «Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2018 рік».

Слухали:   Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики. 

Слово для озвучення проекту рішення з питання «Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2018 рік» надається Секретарю В.П.

Виступили: Секретар В.П. - керівник-адміністратор Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Сказав, що у зв’язку з виробничою необхідністю вносимо зміни по КПКВК 0180 «Інші видатки» (Програма сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі), а саме – КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» збільшуємо на 10500,00 грн. за рахунок зменшення асигнувань по КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на 10500,00 грн.  (лист-обгрунтування додається).

Мітітюк О.Д. - голова постійної комісії районної ради з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики. 

Вношу пропозицію, підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2018 рік».  Інші пропозиції будуть? Немає? Хто за озвучену пропозицію прошу голосувати.

Постійні комісії  районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової двадцять п’ятої    сесії районної ради  питання та проект рішення «Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2018 рік», проект рішення додається.

Слухали:   Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань  бюджетно-фінансової та податкової політики.  Питання порядку денного -  Різне.

Всі питання, що внесені  на розгляд позачергової двадцять п’ятої   сесії районної ради сьомого скликання розглянуті. В кого які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення засідання? Немає?  Дякую всім за роботу.

Головуючий,

Голова постійної комісії з питань

бюджетно-фінансової та податкової політики                                  О.Д. Мітітюк