ПК від 11.09.2018

УКРАЇНА
ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(сьоме скликання)
РЕКОМЕНДАЦІЇ

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань бюджетно-фінансової та податкової політики,

з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики

Від 11 вересня 2018 року

Про розгляд проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

позачергової двадцять п’ятої  сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень  позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійні комісії  районної ради

в и р і ш и л и:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання позачергової двадцять п’ятої  сесії районної ради із внесеними зміною та доповненням.

2.  Зняти з проекту порядку денного позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради питання «Про погодження розміру плати за навчання у Зарічненській дитячій школі мистецтв».

2.1. Відділу культури та туризму райдержадміністрації внести зміни та доповнення до Статуту Зарічненської дитячої школи мистецтв та у новій редакції подати Статут на затвердження до районної ради на чергову сесію.

3. Доповнити проект порядку денного позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради питанням «Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2018 рік».

4. Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», а саме:

4.1. Зменшити видатки по комунальному некомерційному підприємству «Зарічненський центр ПМСД» в сумі 216490 грн., які спрямувати на придбання інсуліну в сумі 75000 грн. та збільшити видатки резервного фонду в сумі 141490 грн.

4.2. Збільшити дохідну частину бюджету та видаткову  на суму 92852 грн. на виконання програми відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв»язку  на 2018-2020 роки.

Головуючий,

Голова постійної комісії з питань

бюджетно-фінансової та податкової політики                                  О.Д. Мітітюк