Рекомендації ПК та президії від 17.12.2018

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

спільного  засідання постійних комісій

з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування

та розвитку села, з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту та президії районної ради

Від 17 грудня 2018 року

Про розгляд  та затвердження проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

чергової двадцять восьмої сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень  чергової двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст.ст. 47, 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л а:

1. Погодитись та затвердити запропоновані варіанти проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень чергової двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради.

2. Доповнити проект питань порядку денного та регламенту роботи чергової двадцять восьмої сесії районної ради питаннями:

2.1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

2.2. Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального закладу "Зарічненська центральна районна лікарня" правонаступнику комунальному некомерційному підприємству "Зарічненська  центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «зарічненська ЦРЛ».

2.3. Про затвердження Статуту комунального  некомерційного підприємства "Зарічненська  центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «зарічненська ЦРЛ».

2.4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 14,4711 га. на території Сенчицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає: Калюта С.М. – начальник Відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

2.5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення  державної власності, яка передається в оренду  строком на 7 років шляхом продажу права  оренди на земельних торгах (аукціоні),  площею 13,8713 га. на території Сенчицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає: Калюта С.М. – начальник Відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

2.6. Про  внесення  змін   до  районної  програми матеріальної підтримки найбільш   незахищених     верств     населення   на  2018 – 2022  роки.

Доповідає: Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

2.7. Про Стратегічний план дій  з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Зарічненському районі на 2018-2026 роки.

Доповідає: Конопліцька В.В. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

2.8. Про Положення про порядок використання коштів районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення, виділених районній раді.

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

2.9. Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району.

Доповідає: Мойсієвич Руслан Миколайович – заступник голови постійної комісії районної ради з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики.

3. У Програмі економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2019 рік,  пункт 8 розділу «Пріоритетні напрями, основні завдання і заходи щодо економічного та соціального розвитку району у 2019 році» доповнити підпунктом такого змісту:

- будівництво спортивної зали та їдальні Неньковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненського району Рівненської області в с. Неньковичі.

4. У постановчій частині пункт 2. проекту рішення «Про Програму інформатизації Зарічненського району на 2019-2020 роки» виложити у такій редакції:

«П.2. Районній державній адміністрації при формуванні районного бюджету на 2019 рік передбачити кошти на реалізацію заходів даної Програми в сумі – 54000 грн. та при формуванні та внесенні змін до районного бюджету на відповідні роки передбачати кошти на виконання заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

5. Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проектів рішень:

Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Про районний бюджет на 2019 рік.

6. Внести зміни до Статуту комунального  некомерційного підприємства "Зарічненська  центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради Рівненської області, а саме:

- в розділі 5. Відшкодування вартості та оплата медичних послуг, що надаються підприємством  у пункті 5.1.2. вилучити слова  - «затверджується Засновником за поданням Органу управління»;

- в розділі 9. Управління підприємством та громадський контроль за його діяльністю вилучити пункт 9.4.6. Погоджує ціни (тарифи) на продукцію, роботи, послуги Підприємства.

Головуючий,

Голова президії районної ради                                           А.А. Місюра

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

П Р О Т О К О Л

спільного  засідання постійних комісій

з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування

та розвитку села, з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту та президії районної ради

Від 17 грудня 2018 року

Початок об  11.00 год.

Закінчення об 12 год. 25 хв.

Всього членів президії: 12 чол.

Всього членів комісії: 12 чол.

Присутні плени президії 9 чол.: Місюра А.А. – голова президії районної ради, Філончук Л.М. – заступник голови районної ради,  Чепура М.Ф. – заступник голови постійної комісії з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села, Алексіюк Т.Г. – голова комісії з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту, Мітітюк О.Д. – голова комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, Сарич В.С. - голова депутатської фракції  політичної партії Всеукраїнського об'єднання  «Батьківщина», Курадовець І.А. – голова депутатської фракції політичної партії «Конкретних справ», Димарчук С.Л. – голова депутатської фракції «Воля», Мосійчук А.М. - голова депутатської фракції   Зарічненської районної місцевої парторганізації  політичної партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайчинка «Справедливість»».

Відсутні члени президії: Полюхович В.А., Прохор О.В., Полюхович А.І.

Присутні члени комісії з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села 4 чол.: Чепура М.Ф., Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П.

Присутні члени комісії з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту 3 чол.: Алексіюк Т.Г., Шулюк Б.С., Банько В.В..

Відсутні члени комісій: Клімович П.П., Черевко Л.І., Горегляд А.В., Кутинець К.В., Кардач С.М..

Запрошені, які присутні на засіданні: Смаглюк А.Ф. – голова райдержадміністрації, депутат районної ради, Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації, Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації, Лишній В.М. – керуючий справами районної ради, Воронко Р.В. – керівник апарату райдержадміністрації, Машталяр М.С. – директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області, Гаврилюк Т.К. -  начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації, Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Калюта С.М. – начальник відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, Секретар В.П. – керівник-адміністратор  Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації, Полюхович В.П. – завідувач Зарічненським районним місцевим архівом.

Головуючий: Місюра А.А. - голова президії районної ради.

Порядок денний: Про розгляд  та затвердження проектів питань порядку денного, регламенту

роботи та рішень чергової двадцять восьмої сесії районної ради.

Слухали:    Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Шановні депутати,   засідання постійної комісії є правомочним, якщо в ньому бере участь  не менш як половина від загального складу комісії.

Присутні 4 чоловік постійної комісії  з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села (кворум є).

Присутні 3 чоловік постійної комісії  з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту (кворум є).

Засідання президіїі є повноважним, якщо в ньому беруть участь більшість від загального складу президії, склад президії районної ради сьомого скликання налічує 12 депутатів. Присутні на засіданні 9 депутатів, отже кворум є.

Розпочинаємо роботу засідання.

Нам потрібно в першу чергу погодити проект порядку денного та регламент роботи чергової двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання.

Проекти  питань порядку денного,  регламенту роботи  та   рішень чергової  двадцять восьмої сесії районної ради  вам роздані для ознайомлення  та попередньо були оприлюднені на веб-сайті  районної ради, а також обговорено на засіданні постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики - 14 грудня 2018 року.

Прошу прийняти проект порядку денного та регламент роботи чергової двадцять восьмої сесії районної ради за основу та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання  ради.  Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Погодитись із запропонованим варіантом проекту питань порядку денного, регламенту роботи чергової двадцять восьмої сесії районної ради  та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради.

Місюра А.А. – голова президії районної ради.

На засіданні постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики 14 грудня 2018 року було внесено рекомендацію доповнити проект питань порядку денного двадцятої сесії районної ради питаннями:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

2. Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального закладу "Зарічненська центральна районна лікарня" правонаступнику комунальному некомерційному підприємству "Зарічненська  центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «зарічненська ЦРЛ».

3. Про затвердження Статуту комунального  некомерційного підприємства "Зарічненська  центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «зарічненська ЦРЛ».

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 14,4711 га. на території Сенчицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає: Калюта С.М. – начальник Відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення  державної власності, яка передається в оренду  строком на 7 років шляхом продажу права  оренди на земельних торгах (аукціоні),  площею 13,8713 га. на території Сенчицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає: Калюта С.М. – начальник Відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

6. Про  внесення  змін   до  районної  програми матеріальної підтримки найбільш   незахищених     верств     населення   на  2018 – 2022  роки.

Доповідає: Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

7. Про Стратегічний план дій  з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Зарічненському районі на 2018-2026 роки.

Доповідає: Конопліцька В.В. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

8. Про Положення про порядок використання коштів районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення, виділених районній раді.

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

Пропоную підтримати пропозиції постійної комісії та доповнити проект порядку денного та регламент роботи чергової двадцять восьмої сесії районної ради  озвученими питаннями. Інші пропозиції будуть? Немає?

Хто за те, щоб озвучені  питання внести до проекту порядку денного  та регламенту роботи чергової двадцять восьмої сесії районної ради прошу голосувати.

Голосували: «за» - 14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Доповнити проект питань порядку денного та регламент роботи чергової двадцять восьмої сесії районної ради питаннями:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

2. Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального закладу "Зарічненська центральна районна лікарня" правонаступнику комунальному некомерційному підприємству "Зарічненська  центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «зарічненська ЦРЛ».

3. Про затвердження Статуту комунального  некомерційного підприємства "Зарічненська  центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «зарічненська ЦРЛ».

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 14,4711 га. на території Сенчицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає: Калюта С.М. – начальник Відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення  державної власності, яка передається в оренду  строком на 7 років шляхом продажу права  оренди на земельних торгах (аукціоні),  площею 13,8713 га. на території Сенчицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає: Калюта С.М. – начальник Відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

6. Про  внесення  змін   до  районної  програми матеріальної підтримки найбільш   незахищених     верств     населення   на  2018 – 2022  роки.

Доповідає: Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

7. Про Стратегічний план дій  з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Зарічненському районі на 2018-2026 роки.

Доповідає: Конопліцька В.В. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

8. Про Положення про порядок використання коштів районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення, виділених районній раді.

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

Місюра А.А. – голова президії районної ради.

Зауваження, зміни та доповнення щодо проекту порядку денного та регламенту роботи   чергової двадцять восьмої  сесії районної ради   будуть?

Виступили: Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії   бюджетно-фінансової та податкової політики. Сказав, що  відповідно до законів України „Про оренду державного та комунального майна”, „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 1995 року № 786 „Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна” (зі змінами), враховуючи пропозиції Державної регуляторної служби України від 06 грудня 2018 року № 11753/0/20-18, на підставі погодження Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 13 листопада 2018 року № 67-02/792, з метою приведення Методики у відповідність із законодавством України,  ”, за дорученням голови постійної комісії районної ради з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики – Прохора О.В., прошу внести до проекту порядку денного чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району».

Проект даного документу попередньо було оприлюднено на офіційному веб-сайті районної ради, а також вам роздано.

Доповідає: Мойсієвич Руслан Миколайович – заступник голови постійної комісії районної ради з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики.

Місюра А.А. – голова президії районної ради.

Хто за те, щоб озвучене  питання внести до проекту порядку денного  та регламенту роботи чергової двадцять восьмої сесії районної ради прошу голосувати.

Голосували: «за» - 14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Доповнити проект питань порядку денного та регламент роботи чергової двадцять восьмої сесії районної ради питанням: «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району».

 

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради

Переходимо до розгляду і обговорення   проектів питань порядку денного та їх рішень.       Проекти рішень попередньо було обговорено 14 грудня  поточного року на  засіданні постійної комісій  районної ради з питань бюджентно-фінансової та податкової, оприлюднені на веб-сайті районної ради, а також вам роздано.

Перше питання порядку денного сесії - Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Дане питання розглянемо на пленарному засіданні двадцять восьмої сесії районної ради.

Вношу пропозицію,  підтримати  та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії ради питання «Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання».  Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання  «Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання»

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Питання порядку денного сесії - Про звіт голови  Зарічненської районної  ради щодо виконання повноважень упродовж звітного періоду.

Доповідає:  Місюра А.А. – голова районної ради.

Проект рішення та звіт з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію,  підтримати  та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради питання та проект рішення «Про звіт голови  Зарічненської районної  ради щодо виконання повноважень упродовж звітного періоду».  Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  13 чол. (Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про звіт голови  Зарічненської районної  ради щодо виконання повноважень упродовж звітного періоду».

 

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Наступне питання порядку денного - Про хід виконання рішення районної ради  від 13 квітня 2016 року № 61 «Про районну програму розвитку туризму в Зарічненському районі на 2016-2020 роки».

Доповідає: Гаврилюк Т.К. -  начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації.

Проект рішення та інформація з даного питання порядку денного у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про хід виконання рішення районної ради  від 13 квітня 2016 року № 61 «Про районну програму розвитку туризму в Зарічненському районі на 2016-2020 роки».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Наступне питання порядку денного сесії – Про хід виконання рішення районної ради  від 14 грудня 2016 року № 142 «Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Зарічненському районі на 2016-2020 роки.

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Проект рішення та інформація з даного питання порядку денного у вас на руках.

Запитання по цьому питанню до Сергія Федоровича  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про хід виконання рішення районної ради  від 14 грудня 2016 року № 142 «Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Зарічненському районі на 2016-2020 роки».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Питання порядку денного сесії – Про Програму економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2019 рік.

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Проект рішення  з даного питання порядку денного у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до Сергія Федоровича будуть?  Немає?

Вношу пропозицію підтримати  питання  «Про Програму економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2019 рік»,  проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Місюра А.А. – голова президії районної ради. На засіданні постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики 14 грудня 2018 року до проекту Програми з даного питання було внесено рекомендацію:

У Програмі економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2019 рік,  пункт 8 розділу «Пріоритетні напрями, основні завдання і заходи щодо економічного та соціального розвитку району у 2019 році» доповнити підпунктом такого змісту:

- будівництво спортивної зали та їдальні Неньковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненського району Рівненської області в с. Неньковичі.

Хто за  те щоб підтримати дану пропозицію  прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

1. Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про Програму економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2019 рік».

2. У Програмі економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2019 рік,  пункт 8 розділу «Пріоритетні напрями, основні завдання і заходи щодо економічного та соціального розвитку району у 2019 році» доповнити підпунктом такого змісту:

- будівництво спортивної зали та їдальні Неньковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненського району Рівненської області в с. Неньковичі.

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Питання порядку денного сесії – Про районну програму фінансової підтримки депутатської діяльності Зарічненської районної ради на 2019 рік.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про районну програму фінансової підтримки депутатської діяльності Зарічненської районної ради на 2019 рік».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Питання порядку денного сесії – Про районну програму морального та матеріального заохочення кращих трудових колективів, працівників підприємств, установ, організацій району на 2019 рік.

Доповідає: Воронко Р.В. – керівник апарату райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про районну програму морального та матеріального заохочення кращих трудових колективів, працівників підприємств, установ, організацій району на 2019 рік».

 

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Питання порядку денного сесії –   Про Програму підтримки Зарічненського районного місцевого архіву Рівненської області  на 2019 рік.

Доповідає:  Полюхович В.П. – завідувач Зарічненським районним місцевим архівом.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного до доповідача будуть?

Змін та доповнень до проекту рішення ненадходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про Програму підтримки Зарічненського районного місцевого архіву Рівненської області  на 2019 рік».

 

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Питання порядку денного сесії – Про районну програму фінансової  підтримки Зарічненської районної організації ветеранів України  на 2019 рік.

Доповідає: Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного до Ліни Михайлівни  будуть?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» - 14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про районну програму фінансової  підтримки Зарічненської районної організації ветеранів України  на 2019 рік».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Питання порядку денного сесії – Про програму «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки».

Доповідає:  Машталяр М.С. – директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Проект рішення  з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного до Михайла Степановича  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про програму «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки»».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Питання порядку денного сесії – Про Районну програму розвитку міжнародного співробітництва на 2019 – 2021 роки.

Доповідає:   Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Проект рішення   з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного до Сергія Федоровича  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про Районну програму розвитку міжнародного співробітництва на 2019 – 2021 роки».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Питання порядку денного сесії – Про Районну цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Зарічненському районі на період до 2020 року.

Доповідає:   Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про Районну цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Зарічненському районі на період до 2020 року».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Питання порядку денного сесії – Про Програму правової освіти населення Зарічненського району на 2018-2020 роки.

Доповідає:  Воронко Р.В. – керівник апарату райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про Програму правової освіти населення Зарічненського району на 2018-2020 роки».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Питання порядку денного сесії –  Про районну Програму інформатизації Зарічненського району на 2019-2020 роки.

Доповідає:  Воронко Р.В. – керівник апарату райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного до Ріти Валентинівни  будуть? Немає?

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Місюра А.А. – голова президії районної ради. На засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики 14 грудня 2018 року до проекту рішення з даного питання було внесено рекомендацію:

У постановчій частині пункт 2. проекту рішення «Про Програму інформатизації Зарічненського району на 2019-2020 роки» виложити у такій редакції:

«П.2. Районній державній адміністрації при формуванні районного бюджету на 2019 рік передбачити кошти на реалізацію заходів даної Програми в сумі – 54000 грн. та при формуванні та внесенні змін до районного бюджету на відповідні роки передбачати кошти на виконання заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів».

Хто за те щоб підтримати дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

1. Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про районну Програму інформатизації Зарічненського району на 2019-2020 роки».

2. У постановчій частині пункт 2. проекту рішення «Про Програму інформатизації Зарічненського району на 2019-2020 роки» виложити у такій редакції:

«П.2. Районній державній адміністрації при формуванні районного бюджету на 2019 рік передбачити кошти на реалізацію заходів даної Програми в сумі – 54000 грн. та при формуванні та внесенні змін до районного бюджету на відповідні роки передбачати кошти на виконання заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Питання порядку денного сесії –  Про Програму сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі  на 2019 рік.

Доповідає: Секретар В.П. – керівник-адміністратор  Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у вас на руках. Чи будуть запитання до Василя Петровича? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про Програму сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі  на 2019 рік».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради. Питання порядку денного - Про Стратегічний план дій  з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Зарічненському районі на 2018-2026 роки.

Доповідає: Конопліцька В.В. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про Стратегічний план дій  з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Зарічненському районі на 2018-2026 роки».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Питання порядку денного сесії - Про  внесення  змін   до  районної  програми матеріальної підтримки найбільш   незахищених     верств     населення   на  2018 – 2022  роки.

Доповідає: Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про  внесення  змін   до  районної  програми матеріальної підтримки найбільш   незахищених     верств     населення   на  2018 – 2022  роки».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради. Переходимо до розгляду питання порядку денного сесії - Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Проект рішення з   питання порядку денного «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» Вам роздано.

Виступили: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

  1. Озвучила проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», що додається.
  2. Внесла пропозицію щодо внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» та  озвучила зміни.

Місюра А.А. – голова президії районної ради. Щодо питання порядку денного «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік». Запитання до Олени Іванівни будуть? Немає?

В кого із депутатів будуть  ще зміни чи доповнення до проекту рішення? Немає?

Вношу пропозицію підтримати питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої  сесії районної ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Місюра А.А. – голова  президії районної ради. Сказав, що Олена Іванівна внесла пропозицію щодо погодження нами фінансовому управлінню райдержадміністрації внести зміни до розданого нам проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

Хто за те щоб погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення озвучених Оленою Іванівною змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» прошу голосувати.

Голосували: «за» - 14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

1. Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої    сесії районної ради  питання та проект рішення   «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

2. Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про  внесення змін до районного бюджету на 2018».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Розглянемо наступне питання порядку денного чергової двадцять восьмої сесії  ради - Про районний бюджет на 2019 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Проект рішення з   питання порядку денного «Про районний бюджет на 2019 рік» Вам роздано.

Виступили: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

  1. Озвучила проект рішення «Про районний бюджет на 2019 рік», що додається.
  2. Внесла пропозицію щодо внесення змін до проекту рішення «Про районний бюджет

на 2019 рік» та  озвучила зміни.

Місюра А.А. – голова президії районної ради. Щодо питання порядку денного «Про районний бюджет на 2019 рік». Запитання до Олени Іванівни будуть? Немає?

В кого із депутатів будуть  ще зміни чи доповнення до проекту рішення? Немає?

Вношу пропозицію підтримати питання «Про районний бюджет на 2019 рік» та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої  сесії районної ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Місюра А.А. – голова президії районної ради.

Сказав, що Олена Іванівна внесла пропозицію щодо погодження нами фінансовому управлінню райдержадміністрації внести зміни до розданого нам проекту рішення «Про районний бюджет на 2019 рік».

Хто за те щоб погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення озвучених Оленою Іванівною змін до проекту рішення «Про районний бюджет на 2019 рік» прошу голосувати.

Голосували: «за» - 14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

1. Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої    сесії районної ради  питання та проект рішення   «Про районний бюджет на 2019 рік».

2. Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про  районний бюджет на 2019».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного чергової двадцять восьмої сесії районної ради - Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального закладу "Зарічненська центральна районна лікарня" правонаступнику комунальному некомерційному підприємству "Зарічненська  центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «зарічненська ЦРЛ».

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  13 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального закладу "Зарічненська центральна районна лікарня" правонаступнику комунальному некомерційному підприємству "Зарічненська  центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради Рівненської області».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного чергової двадцять восьмої сесії районної ради - Про затвердження Статуту комунального  некомерційного підприємства "Зарічненська  центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «зарічненська ЦРЛ».

У відповідності п.8 рішення районної ради від 12 вересня 2018 року  № 363 «Про реорганізацію комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня»                                                                                         шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство                                                     «Зарічненська центральна районна лікарня»  Зарічненської районної ради Рівненської області», головному лікарю комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня» необхідно було розробити проект статуту комунального некомерційного підприємства «Зарічненська центральна районна лікарня» Зарічненської районної ради Рівненської області та подати його на затвердження районній раді.

Проекти - рішення та Статут з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  13 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Місюра А.А. – голова президії районної ради.

На засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики 14 грудня 2018 року було прийнято рекомендацію внести зміни до Статуту комунального  некомерційного підприємства "Зарічненська  центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради Рівненської області, а саме:

- в розділі 5. Відшкодування вартості та оплата медичних послуг, що надаються підприємством  у пункті 5.1.2. вилучити слова  - «затверджується Засновником за поданням Органу управління»;

- в розділі 9. Управління підприємством та громадський контроль за його діяльністю вилучити пункт 9.4.6. Погоджує ціни (тарифи) на продукцію, роботи, послуги Підприємства.

Хто за те щоб підтримати дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  13 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

1.Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про затвердження Статуту комунального  некомерційного підприємства "Зарічненська  центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради Рівненської області».

2.Внести зміни до Статуту комунального  некомерційного підприємства "Зарічненська  центральна районна лікарня" Зарічненської районної ради Рівненської області, а саме:

- в розділі 5. Відшкодування вартості та оплата медичних послуг, що надаються підприємством  у пункті 5.1.2. вилучити слова  - «затверджується Засновником за поданням Органу управління»;

- в розділі 9. Управління підприємством та громадський контроль за його діяльністю вилучити пункт 9.4.6. Погоджує ціни (тарифи) на продукцію, роботи, послуги Підприємства.

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради. Питання порядку денного - Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

Проект рішення з питання порядку денного «Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів» Вам роздано.

Виступили: Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

Доповідав згідно проекту рішення з даного питання порядку денного, що додається.

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Місюра А.А. – голова президії районної ради. Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного двадцять восьмої сесії районної ради - Про встановлення (зміну) меж села Вичівка.

Доповідає: Калюта С.М. – начальник відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про встановлення (зміну) меж села Вичівка».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Розглянемо питання порядку денного - Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 14,4711 га. на території Сенчицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає: Калюта С.М. – начальник Відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради.  Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 14,4711 га. на території Сенчицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Розглянемо питання порядку денного - Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 13,8713 га. на території Сенчицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає: Калюта С.М. – начальник Відділу у Зарічненському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 13,8713 га.  на території Сенчицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного чергової двадцять восьмої сесії районної ради - Про  затвердження плану роботи районної ради на 2019 рік.

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про  затвердження плану роботи районної ради на 2019 рік».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Питання порядку денного - Про Положення про порядок використання коштів районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення, виділених районній раді.

Внесення до порядку денного чергової двадцять восьмої сесії районної ради даного питання ініціює районна рада.

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про Положення про порядок використання коштів районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення, виділених районній раді».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного двадцять другої сесії районної ради - Про   визначення умов оплати праці голови та заступника голови районної ради на 2019 рік.

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  12 чол. (Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про   визначення умов оплати праці голови та заступника голови районної ради на 2019 рік».

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного двадцять другої сесії районної ради - Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району.

Доповідає: Мойсієвич Руслан Миколайович – заступник голови постійної комісії районної ради з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики.

Проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання  чергової двадцять восьмої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували:  «за» -  14 чол. (Місюра А.А.,  Філончук Л.М.,  Чепура М.Ф.,  Мітітюк О.Д., Сарич В.С.,  Курадовець І.А., Алексіюк Т.Г.,  Димарчук С.Л., Мосійчук А.М.,  Командік О.В., Конопліцька СА., Сорочиць Л.П., Шулюк Б.С., Банько В.В.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району», проект рішення додається.

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради. Питання порядку денного «Різне». Хто з депутатів бажає виступити? Немає?

Питання, що внесені  на розгляд чергової двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання розглянуті. В кого які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення засідання комісії? Немає?  Дякую всім за роботу.

Проект порядку денного та регламент чергової двадцять восьмої сесії районної ради, рекомендації спільного засідання постійних комісій та президії районної ради додаються.

Головуючий,

Голова президії районної ради                                                                    А.А. Місюра