Рекомендації ПК від 04.02.2019

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

спільного засідання постійної комісії  з питань бюджетно-фінансової та

податкової політики та президії районної ради

Від 04 лютого 2019 року

Про розгляд та затвердження проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

позачергової двадцять дев'ятої  сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень  позачергової двадцять дев'ятої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст.ст. 47, 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія та президія районної ради

в и р і ш и л и:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень позачергової двадцять дев'ятої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання позачергової двадцять дев'ятої  сесії районної ради.

2. Доповнити проект порядку денного позачергової двадцять дев'ятої сесії районної ради питанням «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею  0,1600 га кадастровий номер 5622283200:13:000:0331, яка перебуває в суборенді ПрАТ «ВФ Україна» для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій на території Морочненської сільської ради Зарічненського району Рівненської області».

3. Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення доповнення до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік», а саме – записати два об'єкти в міжбюджетних трансфертах.

Головуючий,

Голова  президії районної ради                              А.А. Місюра