ПК та президія від 18.03.2019

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

спільного  засідання  постійних комісій з питань бюджетно-фінансової та податкової політики,  з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики та президії районної ради

Від 18 березня 2019 року

Про розгляд  та затвердження проектів питань

порядку денного, регламенту роботи та рішень

чергової тридцятої сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень  чергової тридцятої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст.ст. 47, 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л а:

1. Погодитись та затвердити запропоновані варіанти проектів питань порядку денного, регламент роботи і рішень чергової тридцятої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої сесії районної ради.

2. Доповнити проект порядку денного та регламент роботи чергової тридцятої сесії районної ради питаннями:

2.1. Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2019 рік.

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

2.2. Про зміни до районної програми роботи з обдарованною молоддю на 2017-2020 роки.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

2.3. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

2.4. Про надання дозволу на зняття з балансу та списання технічно несправних автомобілів Морочненської ЛА ЗПСМ та Вичівської ЛА ЗПСМ КНП «Зарічненський центр ПМСД».

Доповідає: Машталяр М.С. - директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги Зарічненської районної ради Рівненської області».

Головуючий,

Голова президії районної ради                            А.А. Місюра

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

П Р О Т О К О Л

спільного засідання постійних комісій

з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, з економічних питань,

залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики

та президії районної ради

 

Від 18 березня 2019 року

Початок об 09 год. 30   хв.

Закінчення об 10 год. 55 хв.

Всього членів комісій: 12чол.

Всього членів президії: 12 чол.

Присутні члени президії 8 чоловік:

- Місюра А.А. – голова президії районної ради, члени президії: Мітітюк О.Д., Мойсієвич Р.М., Сарич В.С., Командік О.В., Курадовець І.А., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.

Відсутні члени президії: Філончук Л.М., Алексіюк Т.Г.,  Полюхович В.А., Мосійчук А.М..

Присутні члени комісій 9 чоловік:

комісія з питань бюджетно-фінансової та податкової політики: Мітітюк О.Д. – голова комісії, Мельник П.В.– заступник голови комісії,  члени комісії : Смаглюк А.Ф., Димарчук С.Л., Сарич В.С.,   Полюхович А.І.;

комісія з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики: Мойсієвич Р.М.заступник голови комісії, члени комісії: Корнійчук В.З., Полюхович Т.С..

Відсутні члени комісій: Харковець В.М., Мосійчук А.М., Прохор О.В.

Запрошені, які присутні на засіданні: Воронко Р.В. – керівник апарату райдержадміністрації, Солодка О.І. –  начальник фінансового управління райдержадміністрації, Полюхович Ю.І. - начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації, Доповідає: Денисюк С.М. – начальник Зарічненського районного сектору головного управління ДСНС України у Рівненській області, Полюхович Л.І.бухгалтер комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області, Мовчун Б.І. – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, Тарасюк О.В. - працівник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Цермолонський М.А. - завідувач   сектору  у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Головуючий: Місюра А.А. – голова президії районної ради.

Порядок денний: Про розгляд та затвердження проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень чергової тридцятої сесії районної ради.

Місюра А.А. – голова президії районної ради. Шановні члени постійних комісій та президії районної ради, поступила пропозиція від депутатів Сарича В.С. та Мітітюка О.Д. щодо  проведення спільного засідання комісій та президії районної ради, оскільки, більшість депутатів комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики є членами президії. Заперечення щодо проведення спільного засідання постійних комісій з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики та президії районної ради будуть? Заперечень не поступило.

Мельник П.В. – заступник голови постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Вніс пропозицію, - обрати Місюру А.А., голову президії районної ради головуючим спільного засідання постійних комісій  та президії районної ради.

Місюра А.А. – голова президії районної ради. Поступила пропозиція, провести спільне засідання комісій  та президії районної ради, головуючим засідання обрати голову президії районної ради Місюру А.А. Хто за таку пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 11 чол. (Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

«утримався» - 1 чол. (Місюра А.А.)

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Шановні депутати, засідання постійної комісії є правомочним, якщо в ньому бере участь  не менш як половина від загального складу комісії. Присутні: шість   членів  комісії  з питань бюджетно-фінансової та податкової політики (кворум є), троє членів комісії з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики (кворум є).

Засідання президії є повноважним, якщо в ньому  бере участь більшість від загального складу президії. Склад президії районної ради сьомого скликання налічує 12 депутатів, присутні на засіданні 8 депутатів, отже кворум є.

Розпочинаємо роботу спільного засідання комісій та президії районної ради.

Порядок денний засідання – «Про розгляд та затвердження проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень чергової тридцятої сесії районної ради».

Відповідно до статей 46 та 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на  підставі розпорядження голови районної ради від 28 лютого 2019 року № 20-О скликано чергову тридцяту сесію Зарічненської районної ради сьомого скликання пленарне засідання якої відбудеться 20 березня 2019  року об 11 год. 00 хв. в залі засідань районної ради (смт. Зарічне, вул. Центральна, 11).

Нам потрібно в першу чергу погодити проект порядку денного та регламент роботи чергової тридцятої сесії районної ради сьомого скликання.

Зазначу, що попередньо проекти питань порядку денного, регламент роботи та рішень чергової тридцятої  сесії було оприлюднено на веб-сайті.  А також пакет документів з питань внесених на розгляд тридцятої сесії ради згідно чинного законодавства Вам роздано.

На спільному засіданні постійних комісій (14 березня 2019 року) було прийнято рекомендацію щодо доповнення проекту порядку денного чергової тридцятої сесії питаннями:

- Про  внесення змін до Програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.

- Про внесення змін до програми  „Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на  засадах сімейної медицини на  2018-2020 роки”.

Озвучені доповнення враховані у розданому Вам проекті порядку денного чергової тридцятої сесії.

Зауваження щодо доповнень до проекту порядку денного та регламенту роботи   озвучених питань будуть? Немає?

Вношу пропозицію. Проект порядку  денного та регламент  роботи  чергової тридцятої сесії районної ради погодити та з озвученими доповненнями винести на розгляд пленарного засідання сесії ради.  Хто за дану пропозицію  прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Погодитись із запропонованим варіантом проекту питань порядку денного та регламенту роботи чергової тридцятої сесії районної ради сьомого скликання і рекомендувати  винести їх на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії районної ради, що додається.

Слухали: Місюру А.А. – голову президії районної ради.

Переходимо до розгляду і обговорення  питань та  проектів рішень.

Перше питання порядку денного - Про  розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

На даний час до районної ради надійшов один спільний депутатський запит від депутатів районної ради Кутинець К.В. та Пухи А.Ф., які розглянемо на пленарному засіданні ради. Вношу пропозицію підтримати та винести на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії ради озвучене питання  порядку денного.  Інші пропозиції будуть? Немає? Прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої сесії районної ради  питання «Про  розгляд депутатських запитів та хід їх виконання».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -    Про звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 268 зі змінами та визнання її такою, що втратила чинність.

Доповідає:  Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Сьогодні  доповідає Полюхович Ю.І. – начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача або пропозиції щодо проекту рішення будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої  сесії районної ради  питання та проект рішення «Про звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року № 268 зі змінами та визнання її такою, що втратила чинність».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -   Про звіт щодо виконання Програми розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення Зарічненського району на 2018 рік з внесеними змінами, затвердженої рішенням районної ради від 21 березня 2018 року № 298 та визнання її такою, що втратила чинність.

Доповідає: Дубінецька О.І. – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Сьогодні доповідає Тарасюк О.В.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача або пропозиції щодо проекту рішення будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про звіт щодо виконання Програми розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення Зарічненського району на 2018 рік з внесеними змінами, затвердженої рішенням районної ради від 21 березня 2018 року № 298 та визнання її такою, що втратила чинність».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -   Про звіт щодо  виконання районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції, затвердженої рішенням районної ради від 07 жовтня 2015 року № 602 зі змінами та визнання її такою, що втратила чинність.

Доповідає: Шелегіна Л.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача або пропозиції щодо проекту рішення будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої  сесії районної ради  питання та проект рішення   «Про звіт щодо  виконання районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції, затвердженої рішенням районної ради від 07 жовтня 2015 року № 602 зі змінами та визнання її такою, що втратила чинність».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -   Про хід виконання рішення районної ради від  13 квітня 2016 року № 62 «Про районну Програму підтримки молоді на 2016 - 2020 роки».

Доповідає: Цермолонський М.А. - завідувач   сектору  у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача або пропозиції щодо проекту рішення будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої  сесії районної ради  питання та проект рішення «Про хід виконання рішення районної ради від  13 квітня 2016 року № 62 «Про районну Програму підтримки молоді на 2016 - 2020 роки»».   

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -   Про  хід виконання рішення районної ради  від 17 травня 2017 року № 204 «Про Програму сприяння розвитку громадянського суспільства в Зарічненському районі на 2017-2021 роки».

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Сьогодні  доповідає Полюхович Ю.І. – начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації.  

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача або пропозиції щодо проекту рішення будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої  сесії районної ради  питання та проект рішення    «Про  хід виконання рішення районної ради  від 17 травня 2017 року № 204 «Про Програму сприяння розвитку громадянського суспільства в Зарічненському районі на 2017-2021 роки»».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -   Про Програму  дообладнання  захисних споруд цивільного захисту  в Зарічненському районі  на 2019-2024 роки.

Доповідає: Мовчун Б.І. – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача або пропозиції щодо проекту рішення будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої  сесії районної ради  питання та проект рішення   «Про Програму  дообладнання  захисних споруд цивільного захисту  в Зарічненському районі  на 2019-2024 роки».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -   Про  зміни до районної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки.

Доповідає: Воронко Р.В. – керівник апарату райдержадміністрації.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача або пропозиції щодо проекту рішення будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої  сесії районної ради  питання та проект рішення «Про  зміни до районної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного - Про внесення змін до програми „Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на  2018-2020 роки”.

Доповідає: Машталяр М.С. – директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Сьогодні доповідає Полюхович Л.І. – бухгалтер комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача або пропозиції щодо проекту рішення будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої  сесії районної ради  питання та проект рішення   «Про внесення змін до програми  „Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на  засадах сімейної медицини на  2018-2020 роки”.

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -    Про  внесення змін до Програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.

Доповідає: Денисюк С.М. – начальник Зарічненського районного сектору головного управління ДСНС України у Рівненській області.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача або пропозиції щодо проекту рішення будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про  внесення змін до Програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -     Про зняття з контролю рішень районної ради, які виконані або втратили чинність.

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача або пропозиції щодо проекту рішення будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої  сесії районної ради  питання та проект рішення   «Про зняття з контролю рішень районної ради, які виконані або втратили чинність».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.

На подання голови райдержадміністрації від 15.03.2019 № 748/01-24/19, 15.03.2019 № 751/01-24/19, 18.03.2019 № 765/01-24/19 вношу пропозицію, - доповнити проект порядку денного чергової тридцятої сесії районної ради наступними питання:

Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2019 рік.

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Про внесення змін до районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 01 березня 2017 року № 182.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Проходить вичитку та погодження проект рішення з питання - Про надання дозволу на зняття з балансу та списання технічно несправних автомобілів Морочненської ЛА ЗПСМ та Вичівської ЛА ЗПСМ КНП «Зарічненський центр ПМСД», - пропонується також внести до проекту порядку денного тридцятої сесії ради.

Доповідає: Машталяр М.С. – директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області

Хто за озвучені пропозиції прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії  та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Доповнити проект порядку денного чергової тридцятої сесії районної ради питаннями:

Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2019 рік.

Про внесення змін до районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 01 березня 2017 року № 182.

Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Про надання дозволу на зняття з балансу та списання технічно несправних автомобілів Морочненської ЛА ЗПСМ та Вичівської ЛА ЗПСМ КНП «Зарічненський центр ПМСД», - пропонується також внести до проекту порядку денного тридцятої сесії ради.

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Переходимо до розгляду проектів рішень з питань якими щойно доповнили проект порядку денного чергової тридцятої сесії районної ради.

Питання порядку денного - Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2019 рік.

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Сьогодні  доповідає Полюхович Ю.І. – начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації.  

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Виступили: Полюхович Ю.І. – начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Сказала, що постановою Кабінету Міністрів України для нашого району передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій району. Тому виникла потреба внести зміни до Програми.

Таким чином    в   розділ   Пріоритетні напрями, основні завдання і заходи щодо економічного та соціального розвитку  району на 2019 рік вносяться зміни, а саме:

Пункт 8. Сприяння залученню інвестиційних ресурсів для вирішення нагальних проблем розвитку виробничої та соціальної сфер району” доповнюємо завданнями:

„капітальний ремонт клубу (покрівлі), с. Острівськ Зарічненського району Рівненської області”;

„капітальний ремонт клубу (покрівлі), с. Неньковичі Зарічненського району Рівненської області”;

„капітальний ремонт комунальної установи „Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр” Зарічненської районної ради Рівненської області”;

„капітальний ремонт адмінприміщення другого поверху Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району Рівненської області в смт Зарічне Зарічненського району Рівненської області”;

„реконструкція мережі вуличного освітлення в с. Серники, вул. Центральна Серницької сільської ради Зарічненського району Рівненської області ТП-194”;

„реконструкція мережі вуличного освітлення в с. Серники, вул. Центральна Серницької сільської ради Зарічненського району Рівненської області ТП-4”;

„реконструкція мережі вуличного освітлення в с. Серники, вул. Центральна Серницької сільської ради Зарічненського району Рівненської області ТП-5”;

„реконструкція мережі вуличного освітлення в с. Привітівка, вул. Центральна (ТП 103) Річицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області”;

„реконструкція мережі вуличного освітлення в с. Борове, вул. Шкільна Борівської сільської ради Зарічненського району Рівненської області”;

„виготовлення проектно-кошторисної документації та ремонт районного будинку культури”;

„виготовлення проектно-кошторисної документації на систему опалення центральної районної бібліотеки”;

„виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво Привітівської загальноосвітньої школи І ступеня”;

„виготовлення проектно-кошторисної документації та облаштування фасаду  Кухітсько-Вільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів”.

Пункт 12. Підвищення адресності та ефективності соціального захисту населення” доповнюємо завданням:

„придбання предметів довгострокового користування для Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району Рівненської області в смт Зарічне Зарічненського району Рівненської області”.

Пункт 13. Підвищення якості та доступності медичних послуг населенню на  первинному  та вторинному рівнях надання медичної допомоги” доповнюємо завданням:

,,придбання предметів довгострокового користування та обладнання для комунального некомерційного підприємства „Зарічненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Зарічненської районної ради Рівненської області по вул. Аерофлотська, 15 в смт Зарічне Зарічненського району Рівненської області”;

,,придбання предметів довгострокового користування та обладнання для комунального некомерційного підприємства „Зарічненська центральна районна лікарня” Зарічненської районної ради Рівненської області по вул. Аерофлотська, 15 в смт Зарічне Зарічненського району Рівненської області”;

„заміна вікон та дверей Вичівської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини”.

Пункт 14. Підвищення освітнього рівня молоді, забезпечення громадянам рівних умов доступу до якісної освіти” доповнюємо завданнями:

„придбання предметів довгострокового користування для закладів загальної середньої освіти Зарічненського району Рівненської області”;

„придбання шкільного автобуса для Морочненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів”;

„придбання комп’ютерів для загальноосвітніх навчальних закладів по програмі „Нова українська школа””;

„придбання дидактичного матеріалу для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів району”;

„придбання шкільних меблів для загальноосвітніх навчальних закладів по програмі „Нова українська школа” ”;

„придбання шкільних меблів для Бродницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів”;

„виготовлення проектно-кошторисної документації та капітальний ремонт системи опалення Вичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів”;

„виготовлення проектно-кошторисної документації та капітальний ремонт системи опалення Річицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів”;

„виготовлення проектно-кошторисної документації та капітальний ремонт вбиралень в Бродницькій, Бутівській, Річицькій загальноосвітніх школах І-ІІ ступенів та Вичівській, Мутвицькій, Морочненській та Зарічненській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів”.

Пункт 15. Збереження та підтримка культури, народних традицій і надбань, пам’яток культурної спадщини” доповнити завданням:

„придбання предметів довгострокового користування для районного будинку культури та дитячої школи мистецтв”.

Пункт 16. Формування здорового способу життя, сприяння соціальному становленню і розвитку дітей та молоді” доповнюємо завданнями:

„придбання дитячого майданчика для с. Річиця Зарічненського району Рівненської області”;

„придбання дитячого майданчика для с. Перекалля  Зарічненського району Рівненської області”.

Місюра А.А. – голова президії районної ради.  Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача або пропозиції щодо проекту рішення будуть?

На запитання Полюховича А.І. – депутата районної ради переконливу відповідь надав Смаглюк А.Ф. – депутат районної ради, голова райдержадміністрації.

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Місюра А.А. – голова президії районної ради.   Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої  сесії районної ради  питання та проект рішення    «Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2019 рік».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного - Про внесення змін до районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 01 березня 2017 року № 182.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Документи з питання порядку денного у Вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача або пропозиції щодо проекту рішення будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої  сесії районної ради  питання та проект рішення   «Про внесення змін до районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 01 березня 2017 року № 182».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -  Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Проект рішення з питання порядку денного у Вас на руках.

Виступили: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Керуючись Бюджетним кодексом України,  Законом України  «Про Державний бюджет України на 2019 рік», рішенням Локницької сільської ради від  20.02.2019р.  №492  «Про внесення змін до місцевого бюджету на 2019 рік», рішеннями Серницької  сільської ради від 28.02.2019р.  №693, Річицької сільської ради від 11.02.2019 №234,  Кухвільської сільської ради від 21.02.2019  №441,  Перекальської сільської ради від 19.02.2019 №281 «Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік»   та  іншими чинними нормативно – правовими актами з цих питань,  в проекті рішення, який Вам роздано, вносимо  зміни до рішень сесій районної ради від  19.12.2018 року № 391 “Про районний бюджет на 2019 рік ”,  від 06.02.2019 року №405 «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік»  а саме:

Збільшуємо доходи загального фонду районного бюджету на суму 2456911,35 грн. (додаток№1), в тому числі за рахунок:

-  субвенції з місцевого бюджету на придбання обладнання для оснащення ресурсних кімнат  за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету в сумі 117059 грн.

- субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку медичної субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду (цільові видатки на відшкодування вартості  препаратів інсуліну  на лікування хворих на цукровий діабет) в сумі 30277,62 грн.

- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  в сумі 2307000 грн.;

- іншої  субвенції з місцевого бюджету районному бюджету  на відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку на загальну суму 2574,73 грн., відповідно до рішень Локницької сільської ради від  20.02.2019р.  №492  «Про внесення змін до місцевого бюджету на 2019 рік» в сумі 490,02 грн., рішенням Серницької  сільської ради від 28.02.2019р.  №693 в сумі 1306,25 грн., Річицької сільської ради від 11.02.2019 №234 в сумі 503,55 грн., Кухвільської сільської ради від 21.02.2019  №441 в сумі 187,03грн., Перекальської сільської ради від 19.02.2019 №281 в сумі 87,88 грн. «Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік».

Затверджуємо доходи  загального фонду районного бюджету з врахуванням внесених змін в сумі 383949380,35 грн. та доходи спеціального фонду районного бюджету в сумі  163373грн.

Збільшуємо видатки загального фонду районного бюджету на суму 9346757,35 грн. (додаток №2), в тому числі за рахунок :

-  субвенції з місцевого бюджету на придбання обладнання для оснащення ресурсних кімнат  за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету в сумі 117059 грн.

- субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку медичної субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду (цільові видатки на відшкодування вартості  препаратів інсуліну  на лікування хворих на цукровий діабет)  в сумі 30277,62 грн.

- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  в сумі 2307000 грн.;

- іншої  субвенції з місцевого бюджету районному бюджету  на відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку на загальну суму 2574,73  грн., відповідно до рішень сільських рад.

- спрямування вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету в сумі      2539403  грн.

- спрямування вільного залишку бюджетних коштів освітньої  субвенції в сумі        4350443  грн.

Зменшуємо видатки загального фонду районного бюджету на суму 7744225грн. (додаток № 2), в тому числі за рахунок:

- коштів, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) на суму 7744225грн.

Затверджуються видатки районного бюджету по загальному фонду з врахуванням внесених змін на 2019 рік  в сумі 383450791,35 грн.., з профіцитом загального фонду районного бюджету  в сумі 498589 грн.(додаток №2,4).

Збільшуються видатки спеціального фонду бюджету районного бюджету  на суму 7744225 грн. (додаток №2,4), в тому числі :

- за рахунок  коштів, що передаються із загального фонду бюджету до спеціального фонду районного бюджету  на суму 7744225 грн.:

- в т.ч. за рахунок  субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  в сумі 1570000 грн.; спрямування вільного залишку бюджетних коштів освітньої субвенції в сумі  4350443грн.;  спрямування вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету в сумі   1706723 грн. ; субвенції з місцевого бюджету на придбання обладнання для оснащення ресурсних кімнат  за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету в сумі 117059 грн.

Збільшуємо видатки бюджету розвитку ( спеціального фонду) районного бюджету на суму 7744225  грн. ( додаток №2,4)., в тому числі:

- за рахунок  коштів, що передаються із загального фонду бюджету  до спеціального фонду бюджету на суму 7744225 грн.;

- в т.ч. за рахунок  субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  в сумі   1570000 грн.; спрямування вільного залишку бюджетних коштів освітньої субвенції в сумі 4350443  грн.;  спрямування вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету в сумі 1706723  грн.; субвенції з місцевого бюджету на придбання обладнання для оснащення ресурсних кімнат  за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету в сумі 117059 грн.

Затверджуються видатки районного бюджету по спеціальному фонду з врахуванням внесених змін на 2019 рік в сумі 11041308 грн.

Проектом рішення Установлюється дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 10877935грн., джерелом покриття якого визначити  спрямування  коштів, що передаються із загального фонду до спеціального фонду в сумі  10877935 грн.(додаток2,4 ).

Проектом рішення  вносяться зміни до обсягів міжбюджетних трансфертів  (додаток №3), в тому числі за рахунок :

1 субвенції загального фонду з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на суму 737000 грн., а саме:

- Кухотськовільській сільській раді в сумі 174000 гривень на капітальний ремонт клубу (покрівлі), с. Острівськ  ;

- Неньковицькій сільській раді в сумі 153000 гривень на капітальний ремонт клубу (покрівлі), с.Неньковичі;

- Серницькій сільській раді в сумі 93000 гривень на реконструкцію мережі вуличного освітлення в с. Серники, вулиця Центральна;

- Річицькій сільській раді в сумі 204000 гривень в тому числі на реконструкцію мережі вуличного освітлення в с. Привітівка, вулиця Центральна (ТП103) в сумі 123000 гривень та придбання дитячого майданчика для с. Річиця в сумі   81000 гривень;

- Борівській сільській раді в сумі 32000 гривень на реконструкцію мережі вуличного освітлення в с. Борове, вул. Шкільна;

- Перекальській сільській раді в сумі 81000 гривень на придбання дитячого майданчика для с. Перекалля.

2 Іншої субвенції спеціального фонду районного бюджету в сумі 40000грн. на співфінансування обласному бюджету на реконструкцію ФАПу під лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Шевченка, 6а в с. Серники Зарічненського району в сумі 20000 грн. та реконструкцію будівлі контори під лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини з житловою квартирою по вул. Колгоспна,1 в с. Новорічиця  Зарічненського району в сумі 20000грн.

В проекті рішення передбачено надання  субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів в сумі 300000 грн.

Вносяться  зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2019 році будуть здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку районного бюджету ( додаток №5).

Затверджуються зміни до переліку державних та регіональних галузевих програм, затверджених у районному бюджеті на 2019 рік ( додаток №6).

А також вносяться зміни за головними розпорядниками коштів за програмною та економічною класифікацією видатків.

Місюру А.А. – голову президії районної ради.   Запитання по цьому питанню порядку денного  до Олени Іванівни або пропозиції щодо проекту рішення будуть?

Виступили: Полюхович А.І. – депутат районної ради.

Поставив запитання щодо реконструкції актової зали Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під школу початкових класів на 150 учнівських місць по вул. Центральна в с. Дібрівськ.

Смаглюк А.Ф. – депутат районної ради, голова райдержадміністрації, Мельник П.В. – депутат районної ради, начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Надали вичерпну відповідь на запитання депутата районної ради Полюховича А.І.

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Місюра А.А. – голова президії районної ради.  Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії районної  ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 11 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

«утримався» - 1 чол. (Полюхович А.І.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої  сесії районної ради  питання та проект рішення    «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного - Про надання дозволу на зняття з балансу та списання технічно несправних автомобілів Морочненської ЛА ЗПСМ та Вичівської ЛА ЗПСМ КНП «Зарічненський центр ПМСД», - пропонується також внести до проекту порядку денного тридцятої сесії ради.

Озвучує проект рішення, що додається.

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання тридцятої сесії районної  ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 12 чол. (Місюра А.А., Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф., Сарич В.С., Мельник П.В., Димарчук С.Л.,  Полюхович А.І., Мойсієвич Р.М., Корнійчук В.З., Полюхович Т.С., Командік О.В., Курадовець І.А.)

Постійні комісії та президія районної ради

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцятої  сесії районної ради  питання та проект рішення     «Про надання дозволу на зняття з балансу та списання технічно несправних автомобілів Морочненської ЛА ЗПСМ та Вичівської ЛА ЗПСМ КНП «Зарічненський центр ПМСД», - пропонується також внести до проекту порядку денного тридцятої сесії ради».

Слухали:  Місюру А.А. – голову президії районної ради.  Питання порядку денного -  Різне.

Всі питання, що внесені  на розгляд чергової тридцятої  сесії районної ради сьомого скликання розглянуті. Хто з депутатів бажає виступити? Немає? В кого які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення засідання? Немає?  Дякую всім за роботу.

Рекомендації  засідання та проекти рішень з розглянутих питань порядку денного чергової тридцятої сесії районної ради додаються.

Головуючий,

Голова президії районної ради                          А.А. Місюра

Голова комісії з питань бюджетно-фінансової

та податкової політики   районної ради                        О.Д. Мітітюк

Заступник голови комісії з економічних питань,

залучення інвестицій, комунальної власності

та регуляторної політики                             Р.М. Мойсієвич