Рекомендації ПК від 28.08.2019

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьомескликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

спільного засідання  постійних комісій районної ради:

з правових питань, гласності,депутатської діяльності, місцевого самоврядування,духовності та Регламенту; з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села; з гуманітарних питань, соціальної політики, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей

Від 28 серпня 2019 року

Про розгляд проектів питань

порядку денного, регламенту роботи та рішень

чергової тридцять третьої сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень  чергової тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійні комісії районної ради

в и р і ш и л и:

1.  Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень чергової тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради.

2. Доповнити проект порядку денного та регламент роботи чергової тридцять третьої сесії районної ради питаннями:

2.1.Про внесення змін до районної програми з мобілізаційної підготовкита мобілізації на 2016-2020 роки.

Доповідає: Воронко Р.В. – керівник апарату райдержадміністрації.

2.2. Про зміни до Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року.

Доповідає:Шелегіна Л.М. – начальник соціального захисту населення райдержадміністрації.

2.3. Про надання дозволу на списання та зняття з балансу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації   будівлю (приміщення  шкільної  майстерні  площею 175 кв.м.) Морочненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

2.4. Про внесення змін до програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки».

Доповідає: Полюхович М.А. – директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

3. Запросити на пленарне засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради керівниківДП «Зарічненський лісгосп» Киркевича С.В. та СВСК «Селянський ліс» Димарчука С.Л.

Головуючий,

Голова постійної комісії  з правових питань,

гласності, депутатської діяльності,

місцевого самоврядування, духовності та Регламенту          Т.Г. Алексіюк

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

П Р О Т О К О Л

спільного засідання  постійних комісій  районної ради:

з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту; з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села; з гуманітарних питань, соціальної політики, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей

Від 28 серпня  2019 року

Початок об  11.год. 10 хв.

Закінчення об 11 год. 50 хв.

Всього членів комісій: 20 чол.

Присутні: Місюра А. А. – голова районної ради, Філончук Л.М. – заступник голови районної ради, Ширінга С.Ф. - в.о. голови райдержадміністрації.

Присутні члени постійних комісій, всього 12 чоловік:

- з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту 3 чоловіки: Алексіюк Т.Г. – голова комісії, Кардач С.М., Шулюк Б.С.;

- з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села 4 чоловіки:  Командік О. В., Конопліцька С. А., Сорочиць Л.П., Горегляд А. В.;

- з гуманітарних питань, соціальної політики, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей 5 чоловік: Полюхович В.А. – голова комісії, Курадовець І.А., Пуха А.Ф., Крупко Л.І., Шрамович Т.Д..

Відсутні: Кутинець К.В., Банько В.В., Клімович П. П., Чепура М.Ф., Черевко Л. І., Чекун І.В., Брень В.В., Тумаш П.П..

Запрошені, які присутні на засіданні: Полюхович М.А. – директор КНП  «Зарічненський  районний центр первинної медичної  допомоги»,   Шкода О.І. – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації,  Волчук А.В. – директор КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Зарічненської районної ради Рівненської області, Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації, Полюхович Ю.І. – начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації, Войтович Н.О. – в.о. керівника апарату райдержадміністрації.

Головуючий: Алексіюк Т.Г. – голова постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Порядок денний: Про розгляд проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень чергової тридцять третьої сесії районної ради.

Слухали:  Алексіюк Т.Г. – голову постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Нам потрібно в першу чергу погодити проект порядку денного та регламент роботи чергової тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.

Проекти питань порядку денного, регламенту роботи та рішень 33 сесії районної ради вам роздані для ознайомлення та попередньо були оприлюднені на веб-сайті районної ради.

Прошу прийняти проект порядку денного та регламент роботи 33 сесії районної ради за основу та рекомендувати винести на розгляд пленарного засідання ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол.  (Алексіюк Т.Г., Кардач С.М., Шулюк Б.С., Командік О. В., Конопліцька С. А., Сорочиць Л.П., Горегляд А. В., Полюхович В.А., Курадовець І.А., Пуха А.Ф., Крупко Л.І., Шрамович Т.Д.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Погодитись із запропонованим варіантом проекту порядку денного, регламенту роботи чергової тридцять третьої сесії районної ради та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради.

Слухали:  Алексіюк Т.Г. – голову постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Переходимо до розгляду і обговорення проектів  питань та їх рішень, які внесені на розгляд чергової тридцять третьої сесії районної ради з озвученими зміною та доповненнями.

Перше питання порядку денного – Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Доповідає: Філончук Л. М. – заступник голови районної ради.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та винести на розгляд пленарного засідання 33-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за»  - 12 чол.  (Алексіюк Т.Г., Кардач С.М., Шулюк Б.С., Командік О. В., Конопліцька С. А., Сорочиць Л.П., Горегляд А. В., Полюхович В.А., Курадовець І.А., Пуха А.Ф., Крупко Л.І., Шрамович Т.Д.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання тридцять третьої сесії районної ради питання «Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання».

Слухали: Алексіюк Т.Г. – голову постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Друге питання порядку денного.

Виступили: Місюра А.А. – голова районної ради. Сказав, що друге питання порядку денного виложити у такій редакції – «Про інформацію заступника начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку  на території  Зарічненського району за І півріччя 2019 року». Доповідати буде - Василевич В.Л. - заступник начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної  поліції в Рівненській області.

Алексіюк Т.Г. голова постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту. Попередньо дане питання порядку денного було оприлюднено на веб-сайті районної ради, інформація та проект рішення з даного питання у вас на руках.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 33-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за»  - 12 чол.  (Алексіюк Т.Г., Кардач С.М., Шулюк Б.С., Командік О. В., Конопліцька С. А., Сорочиць Л.П., Горегляд А. В., Полюхович В.А., Курадовець І.А., Пуха А.Ф., Крупко Л.І., Шрамович Т.Д.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання тридцять третьої сесії районної ради питання «Про інформацію заступника начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку  на території  Зарічненського району за І півріччя 2019 року».

Слухали: Алексіюк Т.Г. – голову постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Питання порядку денного - Про інформацію в.о.  керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області  про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Сарненської місцевої прокуратури на території Зарічненського району  за 6 місяців 2019 року.

Доповідає: Кляпко М.С.  – в.о. керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області.

Попередньо дане питання порядку денного було оприлюднено на веб-сайті районної ради, інформація та проект рішення  з даного питання у вас на руках.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 33-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 12 чол.  (Алексіюк Т.Г., Кардач С.М., Шулюк Б.С., Командік О. В., Конопліцька С. А., Сорочиць Л.П., Горегляд А. В., Полюхович В.А., Курадовець І.А., Пуха А.Ф., Крупко Л.І., Шрамович Т.Д.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання тридцять третьої сесії районної ради питання  «Про інформацію в.о.  керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області  про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Сарненської місцевої прокуратури на території Зарічненського району  за 6 місяців 2019 року».

Слухали: Алексіюк Т.Г. – голову постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Питання порядку денного - Про звіт директора комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Волчук А.В. - директор КЗ «Комплексна дитячо-юнацька  спортивна школа» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Попередньо дане питання порядку денного було оприлюднено на веб-сайті районної ради, інформація та проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 33-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» -  12 чол.  (Алексіюк Т.Г., Кардач С.М., Шулюк Б.С., Командік О. В., Конопліцька С. А., Сорочиць Л.П., Горегляд А. В., Полюхович В.А., Курадовець І.А., Пуха А.Ф., Крупко Л.І., Шрамович Т.Д.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання тридцять третьої сесії районної ради питання «Про звіт директора комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Зарічненської районної ради Рівненської області».

Слухали: Алексіюк Т.Г. – голову постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Питання порядку денного - Про хід виконання рішення районної від 24 лютого 2016 року № 39 «Про районну програму «Шкільний автобус» на 2016 – 2020 роки».

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Попередньо дане питання порядку денного було оприлюднено на веб-сайті районної ради, інформація та проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 33-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» -  12 чол.  (Алексіюк Т.Г., Кардач С.М., Шулюк Б.С., Командік О. В., Конопліцька С. А., Сорочиць Л.П., Горегляд А. В., Полюхович В.А., Курадовець І.А., Пуха А.Ф., Крупко Л.І., Шрамович Т.Д.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання тридцять третьої сесії районної ради питання «Про хід виконання рішення районної від 24 лютого 2016 року № 39 «Про районну програму «Шкільний автобус» на 2016 – 2020 роки»».

Слухали: Алексіюк Т.Г. – голову постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Питання порядку денного - Про хід виконання рішення районної від 13 липня 2016 року № 90 «Про план заходів з реалізації Національного плану дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року у Зарічненському районі».

Доповідає:  Шелегіна Л.М.- начальник  управління соціального захисту  населення райдержадміністрації.

Попередньо дане питання порядку денного було оприлюднено на веб-сайті районної ради, інформація та проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 33-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» -  12 чол.  (Алексіюк Т.Г., Кардач С.М., Шулюк Б.С., Командік О. В., Конопліцька С. А., Сорочиць Л.П., Горегляд А. В., Полюхович В.А., Курадовець І.А., Пуха А.Ф., Крупко Л.І., Шрамович Т.Д.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання тридцять третьої сесії районної ради питання «Про хід виконання рішення районної від 13 липня 2016 року № 90 «Про план заходів з реалізації Національного плану дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року у Зарічненському районі»».

Слухали: Алексіюк Т.Г. – голову постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Питання порядку денного – Про хід виконання рішення районної ради  від 13 липня 2016 року № 94  «Про Програму «Ліси Зарічненщини на 2016-2020 роки»».

Доповідає: Полюхович Ю.І. - начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Попередньо дане питання порядку денного було оприлюднено на веб-сайті районної ради, інформація та проект рішення з даного питання у вас на руках.

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу такі пропозиції, перша - підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 33-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» -  12 чол.  (Алексіюк Т.Г., Кардач С.М., Шулюк Б.С., Командік О. В., Конопліцька С. А., Сорочиць Л.П., Горегляд А. В., Полюхович В.А., Курадовець І.А., Пуха А.Ф., Крупко Л.І., Шрамович Т.Д.)

Друга пропозиція – Дане питання актуальне, як для депутатів районної ради так і для району, тому пропоную - запросити на пленарне засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради керівників  ДП «Зарічненський лісгосп» Киркевича С.В. та СВСК «Селянський ліс» Димарчука С.Л. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» -  12 чол.  (Алексіюк Т.Г., Кардач С.М., Шулюк Б.С., Командік О. В., Конопліцька С. А., Сорочиць Л.П., Горегляд А. В., Полюхович В.А., Курадовець І.А., Пуха А.Ф., Крупко Л.І., Шрамович Т.Д.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

1. Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання тридцять третьої сесії районної ради питання «Про хід виконання рішення районної ради  від 13 липня 2016 року № 94  «Про Програму «Ліси Зарічненщини на 2016-2020 роки»»».

2. Запросити на пленарне засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради керівників  ДП «Зарічненський лісгосп» Киркевича С.В. та СВСК «Селянський ліс» Димарчука С.Л.

Слухали: Алексіюк Т.Г. – голову постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Враховуючи подання райдержадміністрації, пропонується доповнити проект порядку денного та регламент роботи чергової тридцять третьої сесії районної ради такими питаннями:

1. Про внесення змін до районної програми з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016-2020 роки.

Доповідає: Воронко Р.В. – керівник апарату райдержадміністрації.

2.Про зміни до Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року.

Доповідає: Шелегіна Л.М.- начальник  управління соціального захисту  населення райдержадміністрації.

3. Про надання дозволу на списання та зняття з балансу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації   будівлю (приміщення  шкільної  майстерні  площею 175 кв.м.) Морочненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

4.Про внесення змін до програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки».

Доповідає: Полюхович М.А. – директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Вношу пропозицію підтримати озвучені питання та доповнити ними проект порядку денного чергової 33 сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» -  12 чол.  (Алексіюк Т.Г., Кардач С.М., Шулюк Б.С., Командік О. В., Конопліцька С. А., Сорочиць Л.П., Горегляд А. В., Полюхович В.А., Курадовець І.А., Пуха А.Ф., Крупко Л.І., Шрамович Т.Д.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Доповнити проект порядку денного та регламент роботи чергової тридцять третьої сесії районної ради питаннями:

1. Про внесення змін до районної програми з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016-2020 роки.

Доповідає: Воронко Р.В. – керівник апарату райдержадміністрації.

2. Про зміни до Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року.

Доповідає: Шелегіна Л.М. – начальник соціального захисту населення райдержадміністрації.

3. Про надання дозволу на списання та зняття з балансу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації   будівлю (приміщення  шкільної  майстерні  площею 175 кв.м.) Морочненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

4. Про внесення змін до програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки».

Доповідає: Полюхович М.А. – директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Слухали: Алексіюк Т.Г. – голову постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Переходимо до розгляду питаннь якими щойно доповнили порядок денний 33 сесії.

Питання - Про внесення змін до районної програми з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016-2020 роки.     Проект   рішення з даного питання у вас на руках.

Виступили: Войтович Н.О. – в.о. керівника апарату райдержадміністрації. Озвучила зміни до проекту рішення.

Алексіюк Т.Г. – голова постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту

Запитання по цьому питанню порядку денного  будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання 33-ї сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» -  12 чол.  (Алексіюк Т.Г., Кардач С.М., Шулюк Б.С., Командік О. В., Конопліцька С. А., Сорочиць Л.П., Горегляд А. В., Полюхович В.А., Курадовець І.А., Пуха А.Ф., Крупко Л.І., Шрамович Т.Д.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання тридцять третьої сесії районної ради питання «Про внесення змін до районної програми з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016-2020 роки».

Слухали: Алексіюк Т.Г. – голову постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного - Про зміни до Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року.

Доповідає: Шелегіна Л.М. – начальник соціального захисту населення райдержадміністрації.

Ліна Михайлівна з поважних причин відсутня, доповідачем буде Шкода О.І. –  заступник начальник соціального захисту населення райдержадміністрації.

Проект рішення у вас на руках. У кого будуть запитання до доповідача? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати озвучене питання  та проект рішення по ньому і винести на розгляд пленарного засідання 33 сесії районної ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» -  12 чол.  (Алексіюк Т.Г., Кардач С.М., Шулюк Б.С., Командік О. В., Конопліцька С. А., Сорочиць Л.П., Горегляд А. В., Полюхович В.А., Курадовець І.А., Пуха А.Ф., Крупко Л.І., Шрамович Т.Д.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради питання «Про зміни до Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року».

Слухали: Алексіюк Т.Г. – голову постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Переходимо розгляду до наступного питання порядку денного - Про надання дозволу на списання та зняття з балансу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації   будівлю (приміщення  шкільної  майстерні  площею 175 кв.м.) Морочненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Виступили: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації. Озвучив проект рішення з даного питання порядку денного.

Алексіюк Т.Г. – голова постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Проект рішення у вас на руках. У кого будуть запитання до доповідача? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати озвучене питання  та проект рішення по ньому і винести на розгляд пленарного засідання 33 сесії районної ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» -  12 чол.  (Алексіюк Т.Г., Кардач С.М., Шулюк Б.С., Командік О. В., Конопліцька С. А., Сорочиць Л.П., Горегляд А. В., Полюхович В.А., Курадовець І.А., Пуха А.Ф., Крупко Л.І., Шрамович Т.Д.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання тридцять третьої сесії районної ради питання «Про надання дозволу на списання та зняття з балансу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації   будівлю (приміщення  шкільної  майстерні  площею 175 кв.м.) Морочненської ЗОШ І-ІІІ ступенів» .

 

Слухали: Алексіюк Т.Г. – голову постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Переходимо розгляду до наступного питання порядку денного - Про внесення змін до програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки».

Доповідає: Полюхович М.А. – директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Виступили: Полюхович М.А. – директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області. Озвучила проект рішення з даного питання порядку денного.

Алексіюк Т.Г. – голова постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Проект рішення у вас на руках. У кого будуть запитання до доповідача? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть? Немає?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Вношу пропозицію підтримати озвучене питання  та проект рішення по ньому і винести на розгляд пленарного засідання 33 сесії районної ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» -  12 чол.  (Алексіюк Т.Г., Кардач С.М., Шулюк Б.С., Командік О. В., Конопліцька С. А., Сорочиць Л.П., Горегляд А. В., Полюхович В.А., Курадовець І.А., Пуха А.Ф., Крупко Л.І., Шрамович Т.Д.)

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання тридцять третьої сесії районної ради питання «Про внесення змін до програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки»» .

Слухали: Алексіюк Т.Г. – голову постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Наступне питання порядку денного – Різне. Шановні депутати, є бажаючі виступити? Немає.

Всі питання, що внесені на розгляд чергової тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання розглянуті. В кого які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення засідання комісії? Немає?  Дякую всім за роботу.

Рекомендації засідання постійних комісій, проект порядку денного та регламент роботи чергової тридцять третьої сесії районної ради додаються.

Головуючий,

Голова постійної комісії районної ради з правових питань,

гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування,

духовності та Регламенту                                                                                             Т.Г. Алексіюк