Рекомендації ПК від 30.08.2019

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

засідання  постійної комісії  районної ради з питань

бюджетно-фінансової та податкової політики

 

Від 30 серпня 2019 року

Про розгляд проектів питань

порядку денного, регламенту роботи та рішень

чергової тридцять третьої сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень  чергової тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія районної ради

в и р і ш и л а:

1.  Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень чергової тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради.

2. Доповнити проект порядку денного та регламент роботи чергової тридцять третьої сесії районної ради питаннями:

2.1. Про внесення змін до районної програми з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016-2020 роки.

2.2. Про зміни до Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року.

2.3. Про надання дозволу на списання та зняття з балансу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації   будівлю (приміщення  шкільної  майстерні  площею 175 кв.м.) Морочненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.4. Про внесення змін до програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки».

2.5. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

2.6. Про упорядкування структури виконавчого апарату районної ради.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

3. Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік» за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету в сумі – 1 мл. 300 тис. грн. та зменшення резервного фонду районного бюджету на суму – 342 тис. 943 грн..

4. Запросити на пленарне засідання 33 сесії районної ради головного інженера СВСК «Селянський ліс» Жмурака Генадія Сергійовича.

Головуючий,

Голова постійної комісії  з  питань

бдюжетно-фінансової та податкової політики                                             О.Д. Мітітюк

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії районної ради

з питань бюджетно-фінансової та податкової політики

Від 30 серпня 2019 року

Початок об  14.00 год.

Закінчення об 17 год. 00 хв.

Всього членів комісії: 8 чол.

Присутній Місюра А.А. – голова районної ради, Філончук Л.М. – заступник голови районної ради, Ширінга С.Ф. - в.о. голови райдержадміністрації.

Присутні члени комісії 5 чоловік:

- Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, члени комісії : Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М..

Відсутні члени комісії: Полюхович А.І., Сарич В.С., Харковець В.М..

Запрошені, які присутні на засіданні: Полюхович М.А. - директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області, Волчук А.В. - директор КЗ «Комплексна дитячо-юнацька  спортивна школа» Зарічненської районної ради Рівненської області, Гнедко О.П. - начальник  управління соціального захисту  населення райдержадміністрації, Полюхович Ю.І. - начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Головуючий: Мітітюк О.Д. - голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Порядок денний: Про розгляд проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень чергової тридцять третьої сесії районної ради.

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Шановні депутати,  у роботі засідання приймає участь п’ять  членів постійної комісії  з питань бюджетно-фінансової та податкової політики (кворум є). Розпочинаємо роботу засідання.

Нам потрібно в першу чергу погодити проект порядку денного та регламент роботи чергової тридцять третьої  сесії районної ради сьомого скликання.

Проекти питань порядку денного, регламенту роботи та рішень чергової тридцять третьої сесії районної ради вам роздані для ознайомлення та попередньо були оприлюднені на веб-сайті районної ради.

На засіданні постійних комісій районної ради  від 28 серпня 2019 року було внесено рекомендацію  - доповнити проект порядку денного та регламент роботи чергової тридцять третьої  сесії районної ради питаннями:

1. Про внесення змін до районної програми з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016-2020 роки.

2. Про зміни до Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року.

3. Про надання дозволу на списання та зняття з балансу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації   будівлю (приміщення  шкільної  майстерні  площею 175 кв.м.) Морочненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4. Про внесення змін до програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки».

Озвученими питаннями доповнено проект порядку денного та регламент роботи чергової тридцять третьої сесії районної ради.

Пропоную погодитись із запропонованим варіантом проекту питань порядку денного та регламенту роботи чергової тридцять третьої сесії районної ради та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради із внесеними доповненнями. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Погодитись із запропонованим варіантом проекту питань порядку денного та регламенту роботи чергової тридцять третьої  сесії районної ради сьомого скликання і рекомендувати  винести їх на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої  сесії районної ради із внесеними доповненнями (додається).

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Переходимо до розгляду і обговорення  питань та  проектів рішень.

Перше питання порядку денного - Про  розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

Доповідає: Філончук Л.М. – заступник голови районної ради.

Вношу пропозицію підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії ради озвучене питання  проекту порядку денного. Інші пропозиції будуть? Немає? Прошу голосувати.

Голосували: «за» - 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої  сесії районної ради  питання «Про  розгляд депутатських запитів та хід їх виконання».

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання порядку денного - Про інформацію заступника начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку  на території  Зарічненського району за І півріччя 2019 року.

Доповідає: Василевич В.Л. - заступник начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної  поліції в Рівненській області.

Мітітюк О.Д. - голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про інформацію заступника начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку  на території  Зарічненського району за І півріччя 2019 року».

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання порядку денного -  Про інформацію в.о.  керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області  про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Сарненської місцевої прокуратури на території Зарічненського району  за 6 місяців 2019 року.

Доповідає: Кляпко М.С.  – в.о. керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області.

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про інформацію в.о.  керівника Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області  про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Сарненської місцевої прокуратури на території Зарічненського району  за 6 місяців 2019 року».     

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання порядку денного - Про звіт директора комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Доповідає: Волчук А.В. - директор КЗ «Комплексна дитячо-юнацька  спортивна школа» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Проект рішення з даного питання було оприлюднено на сайті районної ради.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає.

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про звіт директора комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Зарічненської районної ради Рівненської області».

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання порядку денного - Про хід виконання рішення районної від 24 лютого 2016 року № 39 «Про районну програму «Шкільний автобус» на 2016 – 2020 роки».

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання було оприлюднено на сайті районної ради.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає.

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про хід виконання рішення районної від 24 лютого 2016 року № 39 «Про районну програму «Шкільний автобус» на 2016 – 2020 роки»».

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання порядку денного - Про хід виконання рішення районної від 13 липня 2016 року № 90 «Про план заходів з реалізації Національного плану дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року у Зарічненському районі».

Доповідає:  Шелегіна Л.М.- начальник  управління соціального захисту  населення райдержадміністрації.

Сьогодні з даного питання доповідає  Гнедко О.П. - начальник  управління соціального захисту  населення райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання було оприлюднено на сайті районної ради.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає.

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про хід виконання рішення районної від 13 липня 2016 року № 90 «Про план заходів з реалізації Національного плану дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року у Зарічненському районі»».

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання порядку денного - Про хід виконання рішення районної ради  від 13 липня 2016 року № 94  «Про Програму «Ліси Зарічненщини на 2016-2020 роки»».

Доповідає: Полюхович Ю.І. - начальник відділу економічного, агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання було оприлюднено на сайті районної ради.

Виступили: Місюра А.А. – голова районної ради. Сказав, що на попередньому засіданні постійних комісій (28 серпня) було внесено рекомендацію - запросити на пленарне засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради керівників  ДП «Зарічненський лісгосп» Киркевича С.В. та СВСК «Селянський ліс» Димарчука С.Л.. Пропоную на пленарне засідання від СВСК «Селянський ліс» запросити головного інженера цього господарства Жмурака Генадія Сергійовича.

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.   Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає.

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії ради та запросити на пленарне засідання 33 сесії районної ради головного інженера СВСК «Селянський ліс» Жмурака Генадія Сергійовича. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

1.Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про хід виконання рішення районної ради  від 13 липня 2016 року № 94  «Про Програму «Ліси Зарічненщини на 2016-2020 роки»».

2. Запросити на пленарне засідання 33 сесії районної ради головного інженера СВСК «Селянський ліс» Жмурака Генадія Сергійовича.

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання порядку денного - Про внесення змін до районної програми з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016-2020 роки.

Доповідає: Воронко Р.В. – керівник апарату райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання було оприлюднено на сайті районної ради.

Запитання по цьому питанню порядку денного будуть?

Виступили: Смаглюк А.Ф. – депутат районної ради. Сказав, що у кошторисі видатків озвученої районної програми також необхідно зазначити, - «Додаток до Програми».

Місюра А.А. – голова районної ради. Нехай райдержадміністрація до початку засідання президії районної ради (03 вересня поточного року)  підготовить необхідний документ щодо внесення  зміни і подасть його до районної ради. Озвучену зміну  до кошторису видатків районної програми з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016-2020 роки внесемо на президії.

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про внесення змін до районної програми з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016-2020 роки».

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання порядку денного - Про зміни до Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року.

Доповідає: Шелегіна Л.М.- начальник  управління соціального захисту  населення райдержадміністрації.

Сьогодні з даного питання доповідає  Гнедко О.П. - начальник  управління соціального захисту  населення райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання було оприлюднено на сайті районної ради.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає.

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про зміни до Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року».

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання порядку денного - Про внесення змін до програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки».

Доповідає: Полюхович М.А. – директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

Виступила: Полюхович М.А. – директор комунального некомерційного підприємства «Зарічненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області. Доповідала згідно проекту рішення, що додається.                          

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Проект рішення з даного питання було оприлюднено на сайті районної ради.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає.

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про внесення змін до програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки»».

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання порядку денного - Про надання дозволу на списання та зняття з балансу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації   будівлю (приміщення  шкільної  майстерні  площею 175 кв.м.) Морочненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання було оприлюднено на сайті районної ради.

Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає.

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про надання дозволу на списання та зняття з балансу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації   будівлю (приміщення  шкільної  майстерні  площею 175 кв.м.) Морочненської ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Сказав, що на розгляд чергової тридцять третьої сесії районної ради вносять ще два додаткові питання.   Голова районної ради А.А. Місюра вносить на розгляд сесії проект рішення з питання «Про упорядкування структури виконавчого апарату районної ради».

Райдержадміністрація просить винести на розгляд сесії питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік» (лист від 30.08.2019 № вих.2137/01-24/19).

Вношу пропозицію підтримати озвучені питання та внести до проекту порядку денного чергової тридцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Доповнити проект порядку денного та регламент роботи чергової тридцять третьої сесії районної ради питаннями: «Про упорядкування структури виконавчого апарату районної ради», «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік».

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Переходимо до розгляду питань якими щойно доповнили порядок денний 33 сесії. Питання - Про упорядкування структури виконавчого апарату районної ради.

Виступили: Місюра А.А. – голова районної ради. Сказав, що упорядковується структура виконавчого апарату районної ради у межах загальної чисельності апарату ради, замість «водія» вводиться посада – «завідувач господарства». Проект рішення Вам роздано.

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Вношу пропозицію підтримати озвучене питання  та проект рішення по ньому і винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» -  5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про упорядкування структури виконавчого апарату районної ради».

Слухали: Мітітюка О.Д. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання порядку денного - Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Виступили: Солодка О.І., начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік» Вам роздано.

Я спочатку озвучу проект рішення, а тоді розглянемо зміни які необхідно внести до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік».

Керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні» (п.17 частини 1 статті 43),  Бюджетним кодексом України,  Законом України  «Про Державний бюджет України на 2019 рік», розпорядженням КМУ від 10.07.2019р. №500-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-екомічного розвитку окремих територій», рішенням Рівненської обласної ради від 30.08.2019р. № «Про внесення змін до обласного бюджету Рівненської області на 2019 рік», рішеннями Серницької  сільської ради від 10.07.2019 року №757, Сенчицької сільської ради від 16.07.2019 року №129, Річицької сільської ради від  08.07. 2019 року № 257, Кухотськовільської сільської ради від 22.07.2019 р. №490, Борівської сільської ради від 14.06.2019р. №611, Неньковицької сільської ради від16.08.2019р. №201 «Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік», Зарічненської селищної ради від 02.07.2019р. №1237 «Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік», враховуючи протокол засідання комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики від 26.07.2019 року та  іншими чинними нормативно – правовими актами з цих питань  даним проектом рішення  передбачено внести наступні зміни до рішень сесій районної ради від  19.12.2018 року № 391 “Про районний бюджет на 2019 рік ”,  від 06.02.2019 року №405, від 20.03.2019 року №423, від 10.05.2019 року №429, 26.06.2019 року №448 «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік»,  а саме:

Збільшити доходи загального фонду районного бюджету на суму 7219647,80грн. (див.  додаток № 1), в тому числі за рахунок:

- іншої  субвенції з місцевих бюджетів районному бюджету  на відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку в сумі 4837,80 грн. відповідно до рішень Серницької  сільської ради від 10.07.2019 року №757 в сумі 2300 грн,  Сенчицької сільської ради від 16.07.2019 року №129 в сумі 135 грн., Річицької сільської ради від   08.07.2019 року   №257 в сумі 676,80грн., Кухотськовільської сільської ради від 22.07.2019 р. №490 в сумі 1000грн., Борівської сільської ради від 14.06.2019р. №611 в сумі 726 грн. «Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік»

- іншої субвенції  з місцевого бюджету районному бюджету переданої Зарічненською селищною радою в сумі 191000грн. в т.ч. на проведення ремонтних робіт в кабінетах  Зарічненської ЛАЗПСМ під лабораторію та в маніпуляційному кабінеті в сумі 151000 грн., на підвіз дітей до Зарічненського НВК в сумі 10000 грн. та  на транспортні перевезення футбольної команди «Зарічне» в сумі 30000 грн. відповідно рішення Зарічненської селищної ради від 02.07.2019р. №1237 «Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік»;

- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  в сумі 6986206грн.;

- іншої  субвенції з місцевого бюджету районному бюджету переданої Сенчицькою сільською радою в сумі 17604грн., та Неньковицькою сільською радою в сумі 20000грн.  на відшкодування витрат, пов’язаних з наданням населенню первинної медичної допомоги, яке не уклало декларацію з лікарем.

Збільшити доходи  спеціального фонду районного бюджету на суму 1150000 грн. за рахунок :

- іншої  субвенції з місцевого бюджету районному бюджету переданої Зарічненською селищною радою на співфінансування на капітальний ремонт дорожнього покриття по

вул. І. Франка від перехрестя з вул. Центральна до буд. №15 в смт. Зарічне в сумі 830000 грн. та  на оплату сертифіката про відповідність закінченого будівництва об’єкта по проектній документації та підтвердження його готовності до експлуатації  (капітальний ремонт дорожнього покриття) по вул. 1-го Грудня, смт. Зарічне в сумі 10000 грн.;

- іншої  субвенції з обласного бюджету районному бюджету на в сумі 300000  грн. на реконструкцію актової зали Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під школу початкових класів на 150 учнівських місць;

- іншої  субвенції з місцевого бюджету районному бюджету переданої Серницькою сільською радою в сумі 10000 грн. на придбання комплекту музичної апаратури для Олександрівської ЗОШ І-ІІ ступеня.

Затвердити доходи  загального фонду районного бюджету з врахуванням внесених змін в сумі 398764321,91грн. та доходи спеціального фонду районного бюджету в сумі  2023373грн.

Збільшити видатки загального фонду районного бюджету на суму 7219647,80 грн. (див. додаток № 2), в тому числі за рахунок :

- іншої  субвенції з місцевих бюджетів районному бюджету  на відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку в сумі 4837,80 грн. відповідно до рішень   сільських рад.

- субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  в сумі 6986206 грн.;

- іншої  субвенції з місцевого бюджету районному бюджету переданої Сенчицькою сільською радою в сумі 17604грн., та Неньковицькою сільською радою в сумі 20000грн на відшкодування витрат, пов’язаних з наданням населенню первинної медичної допомоги, яке не уклало декларацію з лікарем.

- іншої субвенції  з місцевого бюджету районному бюджету переданої Зарічненською селищною радою в сумі 191000грн. в т.ч. на проведення ремонтних робіт в кабінетах  Зарічненської ЛАЗПСМ під лабораторію та в маніпуляційному кабінеті в сумі 151000 грн., на підвіз дітей до Зарічненського НВК в сумі 10000 грн. та  на транспортні перевезення футбольної команди «Зарічне» в сумі 30000 грн. відповідно рішення Зарічненської селищної ради від 02.07.2019р. №1237 «Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік»;

Затвердити видатки районного бюджету по загальному фонду з врахуванням внесених змін на 2019 рік  в сумі 391871797,91, з профіцитом загального фонду районного бюджету  в сумі 6892524 грн.(додаток № 2,4).

Збільшити видатки спеціального фонду  районного бюджету на суму 1150000 грн. (див. додаток № 2,), в тому числі :

- іншої  субвенції з місцевого бюджету районному бюджету переданої Зарічненською селищною радою на співфінансування на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.

І. Франка від перехрестя з вул. Центральна до буд. № 15 в смт. Зарічне в сумі 830000 грн. та на оплату сертифіката про відповідність закінченого будівництва об’єкта по проектній документації та підтвердження його готовності до експлуатації  (капітальний ремонт дорожнього покриття) по вул. 1-го Грудня, смт. Зарічне в сумі 10000 грн.;

- іншої  субвенції з обласного бюджету районному бюджету в сумі 300000  грн. на реконструкцію актової зали Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під школу початкових класів на 150 учнівських місць;

- іншої  субвенції з місцевого бюджету районному бюджету переданої Серницькою сільською радою в сумі 10000 грн. на придбання комплекту музичної апаратури для Олександрівської ЗОШ І-ІІ ступеня.

Збільшити видатки бюджету розвитку (спеціального фонду) районного бюджету на суму 1150000   грн. ( додаток № 2,)., в тому числі:

- іншої  субвенції з місцевих бюджетів районному бюджету переданої Зарічненською селищною радою на співфінансування на капітальний ремонт дорожнього покриття по  вул.

І. Франка від перехрестя з вул. Центральна до буд. № 15 в смт. Зарічне в сумі 830000 грн. та  на оплату сертифіката про відповідність закінченого будівництва об’єкта по проектній документації та підтвердження його готовності до експлуатації  (капітальний ремонт дорожнього покриття) по вул. 1-го Грудня, смт. Зарічне в сумі 10000 грн.;

- іншої  субвенції з обласного бюджету районному бюджету  в сумі 300000  грн. на реконструкцію актової зали Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під школу початкових класів на 150учнівських місць;

- іншої  субвенції з місцевого бюджету районному бюджету переданої Серницькою сільською радою в сумі 10000 грн. на придбання комплекту музичної апаратури для Олександрівської ЗОШ І-ІІ ступеня.

Затвердити видатки районного бюджету по спеціальному фонду з врахуванням внесених змін на 2019 рік в сумі 19377545 грн.

Установити дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 17354172грн., джерелом покриття якого визначити  спрямування  коштів, що передаються із загального фонду до спеціального фонду в сумі  17354172 грн. (див. додаток № 2, ).

Внести зміни до обсягів міжбюджетних трансфертів (див. додаток № 3), в тому числі за рахунок :

1 субвенції загального фонду з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на суму 6986206 грн., а саме:

- Дібрівській сільській раді в сумі 100000 гривень на придбання дитячого майданчика для с. Дібрівськ ;

- Борівській сільській раді в сумі 100000 гривень на придбання дитячого майданчика в с.Млинок ;

- Новорічіцькій сільській раді в сумі 100000 гривень на придбання дитячого майданчика для с. Новорічиця.

- Зарічненській селищній раді в сумі 6686206 гривень на будівництво дошкільного навчального закладу в смт. Зарічне по вул. Шевченка, 4-а.

2 іншої субвенції спеціального фонду з районного бюджету обласному бюджету на співфінансування на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. І.Франка від перехрестя з вул. Центральна до будинку №15 в смт. Зарічне в сумі 830000 грн. та  на оплату сертифіката

ро відповідність закінченого будівництва об’єкта по проектній документації та підтвердження його готовності до експлуатації  (капітальний ремонт дорожнього покриття) по вул. 1-го Грудня, смт. Зарічне в сумі 10000 грн.;

Затвердити  зміни до розподілу коштів бюджету розвитку  за  об’єктами у 2019 році. (див. додаток № 4).

Затвердити зміни до розподілу витрат районного бюджету на реалізацію місцевих/ регіональних  програм на 2019 рік (див. додаток № 5).

А також передбачено внести зміни за головними розпорядниками коштів за програмною та економічною класифікацією видатків відповідно до звернень керівників бюджетних установ.

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Олена Іванівна озвучила проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік». Запитання по цьому питанню порядку денного  до доповідача будуть? Немає.

Вношу пропозицію підтримати дане питання та проект рішення по ньому та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії ради. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік».

Виступили: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

А зараз пропоную розглянути зміни які будуть внесені до озвученого проекту рішення згідно результатів Вашого погодження за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету в сумі 1300000 грн.

Кошти за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету  в сумі 1300000  грн., пропонуються спрямовувати:

1. відділу освіти райдержадміністрації  в сумі 426414 грн. в тому числі на підвищення оплати праці в сумі 156200 грн. на оплату енергоносіїв в сумі 116000 грн., на виконання програми «Шкільний автобус» в сумі 101720 грн.);

2.районній раді на підвищення посадових окладів в сумі 141260 грн.;

3. КНП «Зарічненська ЦРЛ»  на утримання  підприємства в сумі 48100 грн.;

4. КНП «Зарічненський центр ПМСД» на оплату енергоносіїв в сумі 124252 грн.;

5. управлінню соц.. захисту населення РДА на відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку на загальну суму 28329  грн.;

6. КП «Зарічненському територіальному центру одиноких непрацездатних громадян для нарахування на заробітну плату в сумі 16500 грн.;

7. КП Зарічненський центр ССМ для нарахування на заробітну плату в сумі 4000 грн.;

8. Відділу культури для підвищення заробітної плати педагогічним працівникам в сумі 36569 грн.;

9. КП «Зарічненська ДЮСШ»  для придбання матеріалів в сумі 4576 грн.;

10.Зарічненській райдержадміністрації на виконання Програма з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016-2020 роки в сумі 12000 грн.;

11. кошти передати до спеціального фонду районного бюджету ( бюджету розвитку) в сумі 458000 грн..

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Шановні члени комісії. Чи будуть заперечення щодо внесення озвучених Оленою Іванівною змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік» за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету? Немає.

Смаглюк А.Ф. – депутат районної ради.   Вношу пропозицію – погодити внесення озвучених  зміни до   районного бюджету на 2019 рік за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету в сумі 1300000.

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Хто за те щоб  озвучені зміни   за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету  в сумі 1300000  грн. внести  до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік»  прошу голосувати.

Голосували: «за» - 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік» за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету в сумі – 1 мл. 300 тис. грн.

Виступили: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Пропонується зменшити обсяг резервного фонду районного бюджету  на суму 342943 грн. та установити  обсяг резервного фонду з урахуванням змін  в сумі 299800 грн.

Кошти резервного фонду спрямувати КНП «Зарічненська ЦРЛ» на виплату матеріальної допомоги на оздоровлення медичним працівникам в сумі 240000 грн., на підвищення тарифів по водопостачанню та водовідведенню в сумі 39540 грн., КНП «Зарічненський центр ПМСД» для оплати енергоносіїв в сумі 63403 грн..

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Шановні. Чи будуть заперечення щодо внесення озвучених Оленою Іванівно змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік» за рахунок зменшення  резервного фонду районного бюджету на суму 342943 грн.? Немає.

Хто за те щоб  озвучені зміни за рахунок  зменшення резервного фонду районного бюджету на суму 342943 грн. внести  до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік»  прошу голосувати.

Голосували: «за» - 5 чол. (Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Димарчук С.Л., Смаглюк А.Ф., Мосійчук А.М.) 

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік» за рахунок зменшення резервного фонду районного бюджету на суму – 342 тис. 943 грн..

Виступили: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Сказала, що нам  ще необхідно розглянути внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку за об'єктами   за головним розпорядником коштів - відділ освіти райдержадміністрації. А саме: передбачити видатки на виготовлення проектно-кошторисної документації та капітальний ремонт підлоги Вовчицької ЗОШ І-ІІ ступенів в сумі 199200 грн. за рахунок зменшення обсягу видатків по Вичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів на зазначену суму.

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Шановні. Чи будуть заперечення щодо озвученої пропозиції?

Виступили: Мосійчук А.М. – депутат районної ради.   Сказав, що він проти внесення таких змін.

Мітітюк О.Д. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Озвучену пропозицію щодо передбачення видатків на виготовлення проектно-кошторисної документації та капітальний ремонт підлоги Вовчицької ЗОШ І-ІІ ступенів в сумі 199200 грн. за рахунок зменшення обсягу видатків по Вичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів на зазначену суму виносимо на розгляд президії районної ради (03 вересня 2019 року).

Слухали: Мітітюка О.Д. – голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Питання порядку денного «Різне». Хто з депутатів бажає виступити. Немає?

Всі питання, що внесені  на розгляд чергової тринадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання розглянуті. В кого які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення засідання комісії? Немає?  Дякую всім за роботу.

Головуючий,

Голова постійної комісії з питань

бюджетно-фінансової та податкової політики                                             О.Д. Мітітюк