ПК від 02.12.2019

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

засідання постійної комісії районної ради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту

Від  02 грудня  2019 року

Про розгляд проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

чергової тридцять п’ятої  сесії районної ради

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень тридцять п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

в и р і ш и л а:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарних засідань чергової  тридцять п’ятої сесії районної ради.

2. Доповнити  проект порядку денного першого пленарного засідання чергової тридцять п’ятої сесії районної ради питаннями:

2.1. Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2019 рік. Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

2.2. Про внесення змін до програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки». Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

2.3. Про зміни до Програми інформатизації Зарічненського району на 2019-2020 роки. Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

2.4. Про введення додаткових штатних одиниць у виконавчому апараті районної ради. Регламент роботи з даного питання  встановити 5 хв.

3. Засновнику КП «Сніжинка» Зарічненської районної ради терміново зібрати інформацію у наявних і діючих у районі служб та установ про фінансовий стан КП «Сніжинка» Зарічненської районної ради (про наявність заборгованості або відсутність заборгованості).

Головуючий,

Голова постійної комісії з правових питань,

гласності, депутатської діяльності,

місцевого самоврядування,

духовності та Регламенту                                                                            Т.Г. Алексіюк