Рекомендації ПК від 04.12.19

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

засідання  постійної комісії  районної ради з питань

бюджетно-фінансової та податкової політики

 

Від 04 грудня 2019 року

Про розгляд проектів питань

порядку денного, регламенту роботи та рішень

чергової тридцять п'ятої сесії районної ради

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень чергової тридцять п'ятої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія районної ради

в и р і ш и л а:

1.Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень чергової тридцять п'ятої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарних засідань чергової тридцять п'ятої сесії районної ради із внесеними доповненнями.

2.Підтримати рекомендації постійних комісій: з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту (від 02 грудня  2019 року), з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села (від 03 грудня 2019 року) щодо внесення доповнень до  проекту порядку денного першого пленарного засідання чергової тридцять п’ятої сесії районної ради питаннями, а саме:

2.1. Про внесення змін до Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг у Зарічненському районі на 2019 рік.

2.2. Про внесення змін до програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки».

2.3. Про зміни до Програми інформатизації Зарічненського району на 2019-2020 роки.

2.4. Про введення додаткових штатних одиниць у виконавчому апараті районної ради.

2.5. Про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2018-2022 роки.

2.6.Доповнити  проект порядку денного другого пленарного засідання чергової тридцять п’ятої сесії районної ради питанням:

2.6.1. Про надання Річицькій ЗОШ І-ІІ ст. земельної ділянки в постійне користування.

3. Доповнити  проект порядку денного першого пленарного засідання чергової тридцять п’ятої сесії районної ради питаннями:

3.1. Про внесення змін до районної Програми відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв'язку на 2018-2022 роки.

3.2. Про зміни до Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Зарічненському районі на 2019-2020 роки.

3.3. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

4. На засідання президії районної ради (09.12.2019) та на друге пленарне засідання чергової тридцять п'ятої сесії районної ради запросити директора КП «Сніжинка» Зарічненської районної ради.

Головуючий,

Голова постійної комісії  з  питань

бдюжетно-фінансової та податкової політики                       О.Д. Мітітюк