Рекомендації ПК від 16.03.2020

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

засідання  постійної комісії районної ради з питань  бюджетно-фінансової

та податкової політики

Від 16 березня 2020 року

Про розгляд проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

чергової тридцять шостої  сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень чергової  тридцять шостої  сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

в и р і ш и л а:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень чергової тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання чергової  тридцять шостої сесії районної ради.

2.  Доповнити проект порядку денного та регламент роботи чергової тридцять шостої сесії районної ради питаннями:

2.1. Про затвердження змін до Порядку про конкурсний відбір на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Зарічненський інклюзивно-ресурсний центр» Зарічненської районної ради Рівненської області.

2.2. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища району закінченого будівництвом об’єкта „Реконструкція будівлі контори під лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини з житловою квартирою по вул. Колгоспній, 1 в с. Новорічиця Зарічненського району Рівненської області“.

2.3. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища району закінченого будівництвом об’єкта „Реконструкція фельдшерсько-акушерського пункту під лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Шевченка, 6а в с. Серники Зарічненського району Рівненської області“.

2.4. Про внесення змін до програми  „Розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на  2018-2020 роки”.

2.5. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Зарічненська центральна районна лікарня» Зарічненської районної ради Рівненської області на списання шляхом ліквідації та зняття з балансу медичного обладнання, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища району.

2.6. Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства ,,Зарічненська центральна районна лікарня” Зарічненської районної ради Рівненської області на 2020 рік.

2.7. Про зміни до Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Зарічненському районі на 2019 – 2020 роки.

2.8. Про районну комплексну програму сприяння матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів Луцького прикордонного загону, які дислокуються в межах ділянки відповідальності Зарічненського району у 2020році. Регламент 10 хв.

2.9. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. Регламент 10 хв.

3. Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік».

Головуючий,

Голова постійної комісії з питань

бюджетно-фінансової та податкової політики                           О.Д. Мітітюк