Рекомендації та протокол від 24.12.15

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань бюджетно-фінансової та податкової політики,

з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики

 

Від 24 грудня  2015 року

Про розгляд проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

позачергової другої сесії районної ради

 

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень позачергової другої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійні комісії

в и р і ш и л и:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень  позачергової другої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

2. Внести до порядку денного позачергової другої сесії районної ради питання «Про звільнення  КП «Сніжинка» від сплати 30% збору за здані в оренду основні засоби».

2.1. Директору КП «Сніжинка» Полюховичу Д.І.:

- до початку пленарного засідання позачергової другої сесії районної ради підготувати та подати на розгляд сесії проект рішення із вище зазначеного питання;

- доповісти  на сесії районної ради на які конкретні  заходи  спрямовуватимуться кошти від отриманої пільги.

3. Внести зміни до проекту рішення «Про районний бюджет на 2016 рік», а саме в частині коефіцієнту впливу кількості дітей дошкільного віку, що відвідують дитячі дошкільні заклади  зміст слів  «(на 2016 рік встановити  в розмірі 1,0 )» доповнити  словами - «Серницькій сільській раді 0,84».

Головуючий,

Голови постійної комісії з

з питань бюджетно-фінансової

та податкової політики                                                   А.Ф. Смаглюк

УКРАЇНА
ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

П Р О Т О К О Л

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, з економічних питань, залучення інвестицій,

комунальної власності та регуляторної політики

 

Від  24 грудня 2015 року                                                                                

Початок засідання: 11.00 год.

Закінчення засідання: 12.30 год.

Присутні: Харкевич І.О.– голова Зарічненської районної ради, Місюра А.А. – заступник голови Зарічненської  районної ради.

Депутати постійних  комісій:

Смаглюк А.Ф. -  голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, голова Зарічненської РДА.

Члени комісії:   Сарич В.С., Мітітюк О.Д,  Мосійчук А.М., Мельник П.В. Полюхович А.І.

Прохор О.В. – голова постійної комісії з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики.

Корнійчук В.З. - член комісії з економічних питань, залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики.

Запрошені на засідання: Ширінга С.Ф.- заступник голови РДА, Солодка О.І. – начальник фінансового управління РДА,  Машталяр М.С. – головний лікар КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД», Безменський С.І. – завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА, Ходневич О.П. – заступник начальника управління соціального захисту населення РДА.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Про розгляд проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень  позачергової другої сесії районної ради

Головуючий: Смаглюк А.Ф. – голова постійної комісії районної ради з  питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Слухали: Смаглюка А.Ф.  – На адресу Зарічненської районної ради надійшло відношення від голови райдержадміністрації від 22.12.15 № 01/29-2605 про  скликання позачергової сесії районної ради на 25 грудня 2015 року з поданим  переліком питань порядку денного, що пропонується на розгляд сесії.

У відповідності до вище зазначеного документу  та згідно чинного законодавства було підготовлено та підписано розпорядження голови Зарічненської районної ради про скликання позачергової другої сесії Зарічненської районної ради, яке було доведене до відома депутатів районної ради та оприлюднене на сайті районної ради.

Шановні, засідання позачергової другої сесії передбачено провести 25 грудня 2015  року об 11.00 год. в залі засідань районної ради.

Сьогодні ми маємо попередньо погодити проект питань порядку денного та регламент роботи  позачергової 2 сесії районної ради. Всі питання проекту  питань порядку денного позачергової другої сесії Вам роздані,  а також  оприлюднені на веб-сайті районної ради.

У зв’язку із закінченням пільги щодо звільнення  КП «Сніжинка» від сплати 30% збору за здані в оренду основні засоби та закінченням бюджетного року, нам необхідно включити до проекту порядку денного та регламенту роботи позачергової другої сесії районної ради питання: «Про звільнення  КП «Сніжинка» від сплати 30% збору за здані в оренду основні засоби».

Зауваження, зміни та доповнення щодо проектів питань порядку денного та регламенту роботи другої сесії районної ради сьомого скликання будуть? Немає?

Хто за те, щоб запропонований варіант проекту питань порядку денного та регламенту роботи позачергової другої сесії районної ради сьомого скликання із озвученим питанням  винести на розгляд позачергової другої сесії районної ради, прошу голосувати.

Голосували:  «за» - одноголосно

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

Погодитись із запропонованим варіантом проекту питань порядку денного та регламенту роботи позачергової другої сесії районної ради сьомого скликання і рекомендувати  винести їх на розгляд пленарного засідання районної ради із внесеним  доповненням.

Слухали: Смаглюка А.Ф. Шановні, переходимо до розгляду проектів питань порядку денного та їх рішень. Питання порядку денного №1 «Про Регламент Зарічненської районної ради сьомого скликання».

Доповідає: Лишній В'ячеслав Миколайович – керуючий справами  районної ради.

Вношу пропозицію підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової другої сесії районної ради питання порядку денного «Про Регламент Зарічненської районної ради сьомого скликання» .

Голосували: «за» - одноголосно

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової другої сесії районної ради  питання «Про Регламент Зарічненської районної ради сьомого скликання».

Слухали: Смаглюка А.Ф. Питання порядку денного № 2 «Про програму підтримки Зарічненського районного місцевого архіву Рівненської області  на 2016 рік».

Доповідає: Полюхович Віктор Петрович - завідуючий  Зарічненським районним місцевим архівом Рівненської області.

Проект рішення та Програма  у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає?

Пропозицій не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової другої сесії районної ради  питання «Про програму підтримки Зарічненського районного місцевого архіву Рівненської області  на 2016 рік».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Смаглюка А.Ф. Питання порядку денного № 3 «Про районну програму морального та матеріального заохочення кращих трудових колективів, працівників підприємств, установ, організацій району на 2016 рік».

Доповідає:  Безменський Сергій Іванович – завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Проект рішення та Програма з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть запитання по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової  другої сесії районної ради  питання «Про районну програму морального та матеріального заохочення кращих трудових колективів, працівників підприємств, установ, організацій району на 2016 рік»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Смаглюка А.Ф. Наступне питання № 4 «Про  районну програму фінансової підтримки Зарічненської районної організації ветеранів України  на 2016 рік».

Доповідає:   Шелегіна Ліна Михайлівна – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Проект рішення та Програма з даного питання у Вас на руках.

Чи будуть зміни та доповнення до проекту  рішення?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової  другої сесії районної ради  питання «Про  районну програму фінансової підтримки Зарічненської районної організації ветеранів України  на 2016 рік.»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Смаглюка А.Ф. Переходимо до розгляду питання порядку денного № 5 «Про районну програму з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016-2020 роки».

Доповідає: Сад В'ячеслав Петрович  – ТВО військового комісара Зарічненського районного військового комісаріату.

Проект рішення та Програма з даного питання у Вас на руках.

Чи будуть зміни та доповнення до проекту  рішення?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової другої сесії районної ради  питання «Про  районну програму з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016-2020 роки».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Смаглюка А.Ф. Переходимо до розгляду питання порядку денного № 6 «Про районну програму фінансової підтримки депутатської діяльності Зарічненської районної ради на 2016 рік».

Доповідає: Лишній В'ячеслав Миколайович – керуючий справами  районної ради.

Проект рішення та Програма  у Вас на руках.

У кого будуть зміни чи доповнення по даному питанню порядку денного? Немає?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової другої сесії районної ради  питання «Про районну програму фінансової підтримки депутатської діяльності Зарічненської районної ради на 2016 рік».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Смаглюка А.Ф. Переходимо до розгляду питання порядку денного № 7 «Про внесення змін до районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26 червня 2013 року № 314 ».

Доповідає:  Машталяр Михайло Степанович – головний лікар комунального закладу охорони здоров'я  «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради.

Проект рішення та зміни  з даного питання у Вас на руках.

Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової  другої сесії районної ради  питання «Про внесення змін до районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26 червня 2013 року № 314 ».

Голосували: «за» - одноголосно

 

Слухали: Смаглюка А.Ф. Наступне питання № 8 «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік».

Доповідає: Солодка Олена Іванівна – начальник фінансового управління  райдержадміністрації.

Виступили: Солодка О.І., керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" (п.17 частини 1 статті 43),  Бюджетним кодексом України,  Законом України  «Про Державний бюджет України на 2015 рік», Законом України  «Про внесення змін до Закону України  «Про Державний бюджет України на 2015 рік» (від 17.09.2015 № 704 – VІІІ), рішенням сесії обласної ради від 04.12.2015 року № 5 «Про внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік» та іншими чинними нормативно – правовими актами з цих питань затверджуються  доходи  загального фонду районного бюджету з врахуванням внесених змін в сумі 240539561,14 грн. та доходи спеціального фонду районного бюджету в сумі 2631940,0 грн..

Затверджуються видатки районного бюджету по загальному фонду з врахуванням внесених змін на 2015 рік  в сумі 240064076,17 грн., з профіцитом загального фонду районного бюджету в сумі 465484,97 грн. Нам необхідно затвердити обсяг кредитування загального фонду районного бюджету у сумі 10000 грн.

Також затверджуються  видатки районного бюджету по спеціальному фонду з врахуванням внесених змін на 2015 рік в сумі 6366119,00 грн.

Затверджується  обсяг кредитування спеціального фонду районного бюджету у сумі 20000,0 грн. за рахунок повернення кредитів до спеціального фонду районного бюджету.

Установлюється  дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 3734179,00 грн., джерелом покриття якого визначити  спрямування  залишку бюджетних коштів спеціального фонду у сумі 670579,00 грн. та коштів, що передаються із загального фонду до спеціального фонду, в сумі 3063600,00 грн.

Обсяг резервного фонду з урахуванням змін становить  в сумі 109135,00 грн..

Враховуючи звернення головних розпорядників коштів вносяться зміни за функціональною та економічною класифікацією видатків. Ось такі зміни.

 

Смаглюка А.Ф. Є питання до Олени Іванівни? Немає? Хто за те, щоб підтримати і винести на розгляд позачергової другої сесії районної ради питання і проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік». Прошу голосувати.

Голосували: «за» - одноголосно

 

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової  другої сесії районної ради  питання «Про  внесення змін до районного бюджету на 2015 рік».

 

Слухали: Смаглюка А.Ф. Наступне питання № 9 «Про районний бюджет на 2016 рік».

Доповідає: Солодка Олена Іванівна – начальник фінансового управління  райдержадміністрації.

Солодка О.І., доповіла згідно проекту рішення «Про районний бюджет у на 2016 рік» та ініціювала внесення  доповнення до проекту рішення, а саме: в частині коефіцієнту впливу кількості дітей дошкільного віку, що відвідують дитячі дошкільні заклади  зміст слів  «(на 2016 рік встановити  в розмірі 1,0 )» доповнити  словами - «Серницькій сільській раді 0,84».

У зв’язку з цим внести відповідні зміни у додатках проекту рішення.

Виступили:  Сарич В.С. – Вношу пропозицію підтримати і винести на розгляд пленарного засідання позачергової сесії питання «Про районний бюджет на 2016 рік» із озвученим доповненням.

Смаглюк А.Ф. – Заперечень немає? Хто за те, щоб підтримати і винести на розгляд позачергової другої сесії районної ради питання і проект рішення «Про районний бюджет на 2016 рік » із внесеним доповненням, а саме: в частині коефіцієнту впливу кількості дітей дошкільного віку, що відвідують дитячі дошкільні заклади  зміст слів  «(на 2016 рік встановити  в розмірі 1,0 )» доповнити  словами - «Серницькій сільській раді 0,84». Прошу голосувати.

Голосували: «за» - 7

«проти» - 1

«утрималось» - 0

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

1. Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової другої сесії районної ради  питання «Про районний бюджет на 2016 рік».

2. Внести зміни до проекту рішення «Про районний бюджет на 2016 рік», а саме в частині коефіцієнту впливу кількості дітей дошкільного віку, що відвідують дитячі дошкільні заклади  зміст слів  «(на 2016 рік встановити  в розмірі 1,0 )» доповнити  словами - «Серницькій сільській раді 0,84». У зв’язку з внесенням доповнення  внести відповідні зміни у додатках проекту рішення.

Слухали: Смаглюка А.Ф. Наступне питання № 10 «Про спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району».

Доповідає: Ширінга Сергій Федорович. – заступник голови райдержадміністрації.

Проект рішення  з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть запитання по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової другої сесії районної ради питання «Про спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району»

Голосували: «за» - одноголосно

 

Слухали: Смаглюка А.Ф. Наступне питання  № 11 «Про оплату праці голови та заступника голови Зарічненської районної ради в 2016 році».

Доповідає: Лишній В'ячеслав Миколайович – керуючий справами  районної ради.

Проект рішення з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової другої сесії районної ради  питання «Про оплату праці голови та заступника голови Зарічненської районної ради в 2016 році»

Голосували: «за» - одноголосно

 

Слухали: Смаглюка А.Ф. Наступне питання  № 12 «Про звільнення  КП «Сніжинка» від сплати 30% збору за здані в оренду основні засоби».

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови РДА.

Виступили: Ширінга С.Ф., Шановні, на адресу голови райдержадміністрації надійшло клопотання від директора КП Сніжинка» щодо звільнення  КП «Сніжинка» від сплати 30% збору за здані в оренду основні засоби.  У зв’язку з тим, що закінчується бюджетний рік та термін даної пільги, нам необхідно вирішити - чи надавати цю пільгу, чи ні. Дані кошти, а це орієнтовно 91 тис. грн., можна скерувати  до районного бюджету, а далі вирішити на яку потребу їх використати.

Полюхович А.І. – Так, я погоджуюсь з Вами. Нехай дані кошти будуть в районному бюджеті, а далі ми вирішимо куди їх спрямувати. На які заходи  витрачались кошти за цей період?

Смаглюк А.Ф. – На даний час створена робоча група. В стадії розробки довідка про звіт куди витрачались кошти за надану пільгу.

Мітітюк О.Д. - Потрібно на пленарне засідання позачергової сесії запросити директора КП «Сніжинка» Полюховича Д.І. і заслухати його звіт.

Смаглюк А.Ф. – Зараз на засідання прийде Дмитро Іванович. Нам доповість, чи необхідна йому дана пільга.

Полюхович А.І. – Наприклад про сервіс готелю. До мене приїжджають різні люди. Мені немає куди їх запросити, тому що в нашому готелі немає необхідних умов проживання. Можливо, вся проблема в директорі? Може нам його змінити? Адже ж кошти  виділяються.

Полюхович Д.І. – директор КП «Сніжинка».  Ця пільга нам необхідна для придбання лічильника на опалення приміщень  районної бібліотеки та управління соціального захисту населення РДА. Ми все по можливості робимо. От зробили фасад біля будинку «Побут».

Смаглюк А.Ф. - Щодо приміщення Головного управління статистики у Рівненській області. Так як, ліквідовується статистика, то попереднім проектом рішення «Про спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району» ми надаємо згоду про те, що зазначене приміщення безоплатно прийметься з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району. У зв’язку з цим, не виникне такої потреби щодо надання послуги по  опаленню приміщення. Чи доцільно нам купувати лічильник лише для опалення одного приміщення?

Полюхович Д.І. – директор КП «Сніжинка».  Я думаю, що ні.

Полюхович А.І. – А що Ви будете робити по сервісу обслуговування готелю?

Полюхович Д.І. – Як будуть передбачені кошти, то будемо проводити ремонтні роботи.

Смаглюк А.Ф. - Вношу пропозицію: Директору КП «Сніжинка» Полюховичу Д.І.:

- до початку пленарного засідання позачергової другої сесії районної ради підготувати та подати на розгляд сесії проект рішення із вище зазначеного питання;

- прозвітувати  на сесії районної ради на які конкретні  заходи  спрямовуватимуться кошти від отриманої пільги.

Інші пропозиції будуть? Немає?Хто за вище озвучену пропозицію із подальшим винесенням питання на розгляд пленарного засідання позачергової сесії? Прошу голосувати.

Голосували: «за» - одноголосно

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

1. Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової другої сесії районної ради  питання «Про звільнення  КП «Сніжинка» від сплати 30% збору за здані в оренду основні засоби»;

2. Директору КП «Сніжинка» Полюховичу Д.І.:

- до початку пленарного засідання позачергової другої сесії районної ради підготувати та подати на розгляд сесії проект рішення із вище зазначеного питання;

- доповісти   на сесії районної ради на які конкретні  заходи  спрямовуватимуться кошти від отриманої пільги.

Слухали:  Смаглюка А.Ф. Питання порядку денного «Різне». Хтось бажає виступити? Немає бажаючих? Зауваження щодо ведення засідання  будуть? Немає?

Дякую депутатам   за участь у роботі постійних комісій.

Рекомендації додаються.

Головуючий,

Голова постійної комісії з

питань бюджетно-фінансової

та податкової політики                                                                         А.Ф. Смаглюк