Рекомендації та протокол від 14.01.2016

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

засідання постійної  комісій районної ради

з питань бюджетно-фінансової та податкової політики

 

Від 14 січня 2016 року

Про розгляд проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

позачергової третьої  сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень позачергової третьої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

 

в и р і ш и л а:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень  позачергової третьої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання позачергової третьої сесії районної ради.

2.  Внести   до проекту  порядку  денного  позачергової третьої сесії районної ради питання:

2.1. «Про оптимізацію штатної чисельності комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

2.1.1. Районній державній адміністрації до початку засідання президії районної ради

(15 січня 2016 року) розробити та подати на розгляд сесії проект рішення з питання «Про оптимізацію штатної чисельності комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

2.2. «Про внесення змін до Переліку нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Зарічненського району».

Головуючий,

Голова постійної комісії районної ради

з питань бюджетно-фінансової та

податкової політики                                                                                        А.Ф. Смаглюк

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії районної ради

з питань бюджетно-фінансової та податкової політики

Від 14 січня 2016 року

Початок об 15.00 год.

Закінчення об 15 год. 35 хв.

Всього членів комісії: 8 чол.

Присутні члени комісії 6 чоловік: Місюра А.А. – заступник голови районної ради, Смаглюк А.Ф. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, голова райдержадміністрації, члени комісії : Сарич В.С., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І.

Відсутні члени комісії: Харковець В.М., Димарчук С.Л.

Запрошені, які присутні на засіданні: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації,  Конопліцький В.А. – керівник апарату райдержадміністрації,   Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації,  Машталяр М.С. – головний лікар комунального закладу охорони здоров'я  «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради.

Головуючий: Смаглюк А.Ф. - голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Порядок денний: Про розгляд проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень позачергової третьої сесії районної ради.

Слухали: Смаглюка А.Ф. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Шановні депутати, засідання постійної комісії є правомочним, якщо в ньому бере участь  не менш як половина від загального складу комісії. Присутні шість чоловік. Розпочинаємо роботу засідання.

Проведення сесії визначено законодавством. У тижневий термін після опублікування Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» є вимога привести всі бюджети у відповідність законодавству із контрольними цифрами, які доведені. Райдержадміністрацією подано клопотання на ім'я голови районної ради щодо скликання позачергової сесії ради та пропонований перелік питань, які необхідно внести на розгляд сесії (копія подання від 06.01.2016 № 01/30-66 додається).

Нам потрібно в першу чергу погодити проект порядку денного та регламент роботи позачергової третьої сесії районної ради сьомого скликання. Пакет документів у Вас на руках.

Зауваження, зміни та доповнення щодо проекту порядку денного та регламенту роботи   будуть? Немає?

Вношу пропозицію. Проект порядку  денного та регламент  роботи  позачергової третьої сесії районної ради погодити та винести на розгляд пленарного засідання сесії ради.  Хто за дану пропозицію  прошу голосувати.

Голосували: «за» - одноголосно

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Погодитись із запропонованим варіантом проекту питань порядку денного та регламенту роботи позачергової третьої сесії районної ради сьомого скликання і рекомендувати  винести їх на розгляд пленарного засідання сесії районної ради, що додається.

Слухали: Смаглюка А.Ф. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Переходимо до розгляду питань та проектів рішень.

Питання порядку денного «Про розгляд депутатських запитів». Пропоную підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової третьої сесії районної ради дане питання порядку денного. Інші пропозиції будуть? Немає? Прошу голосувати.

Голосували: «за» - одноголосно

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової третьої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про розгляд депутатських запитів».

Слухали: Смаглюка А.Ф. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання порядку денного - «Про Програму економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2016 рік».

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у Вас на руках. Попередньо дане питання порядку денного  було оприлюднено на веб-сайті районної ради.

Виступили: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації. Доповідав згідно проекту рішення, копія проекту рішення додається.

Смаглюк А.Ф. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. У кого будуть запитання до  Сергія Федоровича? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію, - підтримати озвучене питання та проект рішення по ньому і винести на розгляд пленарного засідання ради.

Ставлю на голосування. Хто за те щоб підтримати і винести на розгляд пленарного засідання позачергової третьої сесії районної ради питання і проект рішення «Про Програму економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2016 рік»?  Прошу голосувати.

Голосували: «за» - одноголосно

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про Програму економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2016 рік».

Слухали: Смаглюка А.Ф. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання порядку - Про внесення змін до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції, затвердженої рішенням районної ради від 07 жовтня 2015 року № 602.

Доповідає: Конопліцький В.А. – керівник апарату   райдержадміністрації.

Виступили: Конопліцький В.А. – керівник апарату райдержадміністрації. Сказав, що районна програма соціального захисту учасників антитерористичної операції була прийнята 7 жовтня 2015 року рішення № 602, але фінансування на програму не передбачалось. Проектом рішення, який ми сьогодні розглядаємо, в межах наявних фінансових ресурсів робимо зміни до Програми. А саме:

-  у пункт 19  «Безкоштовне надання медичної допомоги учасникам антитерористичної операції, яким встановлена група інвалідності» виділяються кошти з районного бюджету у сумі 30 тис. грн.,  з них на 2016 рік – 10 тис. грн.;

- у пункт 20 «Надання в  умовах цілодобового, денного стаціонару і телефонного зв’язку психологічної та інших видів допомог учасникам антитерористичної операції
та їх сім'ям» виділяються кошти з районного бюджету у сумі 60 тис. грн.,  з них на 2016 рік –

20 тис. грн..

Розпорядником зазначених коштів будуть комунальний заклад «Зарічненська центральна районна лікарня» та комунальний заклад охорони здоров’я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».

Кожна сільська рада та селищна рада таку Програму прийняли і в межах наявних фінансових можливостях її фінансують. Селищна рада у минулому році на виконання заходів даної Програми виділяла 95 тис. грн. і на 2016 рік також передбачила кошти.

Оскільки у нас у районному бюджеті таких великих коштів немає то виділяємо те, що маємо.

Смаглюк А.Ф. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. У кого будуть запитання до Валентина Анатолійовича? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію, - підтримати озвучене питання та проект рішення по ньому і винести на розгляд пленарного засідання ради.

Ставлю на голосування. Хто за те щоб підтримати і винести на розгляд пленарного засідання позачергової третьої сесії районної ради питання і проект рішення «Про внесення змін до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції, затвердженої рішенням районної ради від 07 жовтня 2015 року № 602»?  Прошу голосувати.

Голосували: «за» - одноголосно

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про внесення змін до районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції, затвердженої рішенням районної ради від 07 жовтня 2015 року № 602», (копія проекту рішення додається).

Слухали: Смаглюка А.Ф. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання порядку денного– «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік».

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Проект рішення  з даного питання у Вас на руках. Попередньо дане питання порядку денного  було оприлюднено на веб-сайті районної ради.

Виступили: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації. Сказала, що це технічне питання. Оскільки у нас бюджетним рішенням районної ради від 25 грудня 2015 року № 28 «Про районний бюджет на 2016 рік» пунктом 5 передбачено, що у разі виникнення необхідності розподілу міжбюджетних трансфертів ми їх узаконюємо розпорядженням голови райдержадміністрації, а уже на послідуючій сесії районної ради узаконюємо  відповідним рішенням районної ради. У зв’язку з тим, що розпорядженням голови обласної державної адміністрації «Про затвердження та розподіл обсягів субвенцій з державного бюджету в 2015 році» від 28.12.2015 року № 767, від 30.12.2015 року № 779, № 780 виникла необхідність прийняти відповідні розпорядження і голови районної державної адміністрації про зменшення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. А рішенням позачергової третьої сесії районної ради ми узаконимо прийняті розпорядження.  У нас були залишки асигнувань по пільгах.

Смаглюк А.Ф. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.    У кого будуть запитання до Олени Іванівни? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію, - підтримати озвучене питання та проект рішення по ньому і винести на розгляд пленарного засідання ради.

Ставлю на голосування. Хто за те щоб підтримати і винести на розгляд пленарного засідання  районної ради питання і проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік»?  Прошу голосувати.

Голосували: «за» - одноголосно

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік», (копія проекту рішення додається).

До залу де проходить засідання комісії  зайшов Полюхович А.І. – член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

Виступили: Полюхович А.І. - член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Це ви говорили зміни про АТО?

Смаглюк А.Ф. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.    Анатолій Іванович, це питання було другим, ми щойно його обговорили поки вас не було. Пояснюю вам. Районна програма соціального захисту учасників антитерористичної операції була затверджена рішенням районної ради від 07 жовтня 2015 року № 602, але не була профінансована.  Тепер ми вносимо зміни до двох пунктів цієї Програми, тобто виділяємо кошти. Пунктом 19 на  безкоштовне надання медичної допомоги учасникам антитерористичної операції, яким встановлена група інвалідності передбачаємо кошти з районного бюджету у сумі 30 тис. грн.,  з них на 2016 рік – 10 тис. грн., а   пунктом 20, а це надання в  умовах цілодобового, денного стаціонару і телефонного зв’язку психологічної та інших видів допомог учасникам антитерористичної операції та їх сім'ям» виділяються кошти з районного бюджету у сумі 60 тис. грн.,  з них на 2016 рік – 20 тис. грн.. Можливості районного бюджету невеликі. При потребі та в межах наявних фінансових ресурсів внесемо зміни до даної Програми на любій сесії.

Полюхович А.І. - член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. А чого не триста тисяч?

Мітітюк О.Д. - член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Дивіться (звертається до Полюховича А.І.). Пунктом 19 Програми на 2016 рік передбачено 10 тисяч гривень для учасників АТО , яким встановлена група інвалідності і мають посвідчення на безкоштовне надання медичної допомоги. Таких людей у нашому районі Слава Богу мало, що отримали поранення, контузії. Пунктом 20 Програми на 2016 рік передбачаються кошти в сумі 20 тисяч гривень для надання допомоги учасникам АТО, які мають посвідчення та їх сім'ям. Якщо до нас звернуться  - ми використаємо ці кошти. Мало буде, дамо ще.

Районна програма соціального захисту учасників антитерористичної операції  передбачає надання медичної допомоги, забезпечення соціального захисту, адаптацію, психологічну реабілітацію та інші види допомоги учасникам антитерористичної операції - тих хто прийшов  додому і мають посвідчення учасника, за них ми маємо відповідати.  Хто служить у АТО отримують допомогу через госпіталь, держава виділяє кошти для військового госпіталю.

На 2016 рік для інвалідів АТО передбачаємо по Програмі – 10 тисяч гривень, а для учасників АТО – 20 тисяч гривень.

Полюхович А.І. - член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.        А якщо сім'ї звернуться по якихось проблемах, біді чим допоможемо? Ми самі знайдемо кошти щоб їм допомогти.

Смаглюк А.Ф. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.   Благодійні кошти, кошти з інших джерел, не заборонених чинним законодавством і кошти районного бюджету це різні речі. Зараз ми ведемо мову про виділення коштів  з районного бюджету на фінансування програми соціального захисту учасників антитерористичної операції. Цих коштів нам ніхто не дасть, це  наші кошти, ми маємо їх заробити  і у районний бюджет їх положити, а потім використовувати. Проживемо перший квартал побачимо, як ці кошти використовуються тоді ще добавимо. У минулому році дали 10 тисяч гривень на лікування і ми їх не використали, не звертались. А учасникам АТО хто звертається ми допомагаємо чим можемо, нікому у допомозі не було відмовлено. Так само надається і допомога у селищній, сільських радах району (наводив конкретні приклади). Якщо буде потреба у наданні адресної допомоги конкретній сім'ї – надамо допомогу. Ми маємо ряд державних проблем на які також не хватає коштів, у тому числі і на заробітну плату, іде скорочення чисельності працюючих.

Полюхович А.І. - член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.    Не знали, що такі кошти можуть бути передбачені того і не звертались. Мітітюк О.Д. - член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Два учасники прийшли у лікарню - їм надали безплатну медичну допомогу.

Слухали: Смаглюка А.Ф. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання порядку – «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік».

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Проект рішення та доповідна записка з даного питання у Вас на руках. Попередньо дане питання порядку денного  було оприлюднено на веб-сайті районної ради.

Виступили: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації. Доповідала згідно проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік», копія проекту рішення додається.

Далі зазначила, що працівникам бюджетних установ передбачено здійснення перерахунку заробітної плати до мінімальної заробітної плати згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік»: з 1 січня – 1378 грн. на місяць; з 1 травня – 1450 грн. на місяць; з 1 грудня – 1550 грн. на місяць. Враховано матеріальну допомогу на оздоровлення по усіх бюджетних установах. По освіті, видатками на заробітну плату враховано грошову винагороду педагогічним працівникам у розмірі 15 відсотків. Заплановано збільшення видатків резервного фонду районного бюджету в сумі – 66 тис. 835 грн. Профінансовано районну програму соціального захисту учасників  антитерористичної операції на 2016 рік в сумі – 30 тис. грн.. Збільшено на 2016 рік видатки на програми: програма фінансового забезпечення депутатської діяльності – 6 тис. грн.; програма підтримки сім'ї – 9 тис. грн.; на проведення заходів з розвитку фізичної культури і спорту - 19 тис. 430 грн.

При обрахунку фонду оплати праці та забезпечення збалансованості районного бюджету на 2016 рік виникла така необхідність щодо зменшення видатків по КЗ «Зарічненська ЦРЛ», а саме, по відділенню стоматології. Проаналізувавши всі видатки прийшли до спільної думки щодо стоматології надання послуг приватної медичної практики. Лишити два лікаря для надання невідкладної медичної  допомоги, одну медичну сестру та одну прибиральницю. У відділенні стоматології є 11 штатних одиниць, які надають на селі стоматологічні послуги, а всіх штатних одиниць -28, 25. І так зменшимо фонд оплати праці по ЦРЛ на 500 тис. грн. за рахунок стоматології.

Смаглюк А.Ф. - голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.   Ми прийшли до висновку, що у практиці стоматологічні лікарі все одно ніхто зуби не лікує, не протезує безкоштовно. А лікарі стоматологи від держави отримують ще і зарплату, користуються безкоштовно теплом, світлом. Займаються практично підприємницькою діяльністю і мають інші доходи, - як заробітна плата. Тому вирішили у ЦРЛ  у відділенні стоматології  залишити два кабінети: один хірургічний, другий терапевтичний. Щоб люди могли отримати невідкладну стоматологічну допомогу, тому залишити два лікарі, одну медсестру і прибиральницю. Всі інші лікарі стоматологи, які працюють, у тому числі і по населених пунктах району перевести на приватну основу – відкриваємо підприємницьку діяльність. Здаємо в оренду приміщення, медичне обладнання і все інше.

Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації. До одного мільйона гривень іде лише на оплату праці стоматологам без нарахувань.

Мітітюк О.Д. - член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. По ЦРЛ у стоматологічній поліклініці пропоную лишити 2 лікаря, 2 медичні сестри, прибиральницю.

Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації. Така ситуація у медичній галузі по всій державі і ми мусимо прийняті якісь міри.

Сарич В.С. - член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. У зекономлену суму 500 тисяч гривень уже вкладаємось по ЦРЛ?

Смаглюк А.Ф. - голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.   Ні, не вкладаємось.

Мітітюк О.Д. - член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Я назву контрольну цифру, яку нам дали з Києва – 13 мл. 297 тис. грн.. Минулий рік ми витратили 17 мл. 741 тис. грн., на  2016 рік ми затвердили на 200 тис. менше, а зараз іще на 887 тис. грн. менше і це враховуючи, що вся заробітна плата ще протягом року збільшується. А ми по ЦРЛ  мінус на один мільйон гривень.

Смаглюк А.Ф. - голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.   Іде скорочення медичної галузі і в інших районах нашої області.

Сарич В.С. - член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Стоматологію перевести на приватну основу.

Смаглюк А.Ф. - голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.  Вношу пропозицію.  У проекті рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» добавити пункт такого змісту: головному лікарю КЗ «Зарічненська ЦРЛ» здійснити заходи щодо оптимізації штатної чисельності стоматології, а бо ж треба прийняти окреме рішення. За цим документом провести скорочення штатних одиниць стоматологічної служби, перейти на приватну основу, скласти договори оренди. Фонд оплати праці всієї стоматслужби один мільйон гривень. Якщо ми до червня місяця поточного року ці всі процедури витримаємо: попередження, скорочення та інше то якраз економимо до кінця року 500 тисяч гривень. Яка ще буде пропозиція?

Мітітюк О.Д. - член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Бажано щоб юрист районної ради переглянув нашу пропозицію – чи добавити пункт, чи прийняти окреме рішення.

Якщо сільські ради на території яких діють стоматологічні відділення, а це Дібрівська, Борівська, Кух. Вільська, Вичівська, Морочненська, Локницька, (Серницька давно працюють на приватній основі) сільські ради мають можливості надати субвенцію районному бюджету на їх утримання то я не проти.

Місюра А.А. – заступник голови районної ради. Юрист не погодить добавити пункт до проекту рішення. Я вважаю, що вірно – прийняти окреме рішення.

Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації. Можемо добавити пункт до проекту рішення, на цій основі приймемо розпорядження голови райдержадміністрації.

Пожарський В.С. – завідувач юридичного сектору виконавчого апарату районної ради. Вірний варіант  то це прийняти окреме рішення щодо оптимізації штатної чисельності КЗ «Зарічненська ЦРЛ» шляхом скорочення штатних одиниць стоматологічного відділення.

Смаглюк А.Ф. - голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.  Поступила пропозиція. Перше. Районній державній адміністрації до початку засідання президії районної ради (15 січня 2016 року) розробити та подати на розгляд сесії проект рішення з питання «Про оптимізацію штатної чисельності комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

Друге. Внести   до проекту  порядку  денного  позачергової третьої сесії районної ради питання - «Про оптимізацію штатної чисельності комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 6 чол.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

1. Районній державній адміністрації до початку засідання президії районної ради

(15 січня 2016 року) розробити та подати на розгляд сесії проект рішення з питання «Про оптимізацію штатної чисельності комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

2. Внести   до проекту  порядку  денного  позачергової третьої сесії районної ради питання - «Про оптимізацію штатної чисельності комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

Смаглюк А.Ф. - голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.    У кого будуть запитання до Олени Іванівни?

Мосійчук А.М. - член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Олено Іванівно, як нам профінансувати Неньковицьку, Кутинську, Омитську сільські ради?

Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації. Я цього не поясню. Тому, що із Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» вилучено пункт 2 прикінцевих положень, мабуть статті 5, який у минулому році дозволяв нам надавати трансферти сільським бюджетам. У законі на 2016 рік лишили  тільки пункт, який дозволяє нам фінансувати дошкільну освіту та клубні заклади. А пункт два де стосувалось фінансування органів місцевого самоврядування написано вилучити.

Полюхович А.І. - член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.    Я хочу щоб ми ще раз подумали про АТО, ідуть бойові дії, появиться багато таких, що треба допомагати. Я пропоную передбачити, як мінімум 300 тисяч.

Мітітюк О.Д. - член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Анатолій Іванович, давайте організуємо круглий стіл з цією категорією людей, вивчимо проблеми учасників АТО, розглянемо всі пункти заходів районної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції і будемо бачити ситуацію, що саме ще треба профінансувати з районного бюджету,  що фінансується з обласного бюджету, а що фінансується з державного бюджету.

Сарич В.С. - член постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. А зі слів дати 300 тисяч гривень, а на що? На які цілі конкретно? Наприклад: на оздоровлення, лікування, харчування, будівництво хати, на машину… А тоді дамо пояснення  - оце фінансується з районного бюджету, те з обласного чи з державного бюджетів, а що фінансується з місцевих бюджетів селищної та сільських рад. Матимемо конкретний документ тоді будемо говорити, а загально 300 тисяч, а на що? На кожен пункт треба обґрунтування.

Смаглюк А.Ф. - голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.    Обласна рада на виконання заходів обласної програми соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2016 рік виділила 1 мільйон 400 тисяч гривень. Є районний бюджет, є обласний бюджет, є державний бюджет. У госпіталі безоплатна медицина, ми можемо своїх учасників АТО хто потребує медичної допомоги централізовано туди завести. Організуємо машину швидкої і всіх завеземо у госпіталь. Наводить конкретні приклади кому було надано допомогу у госпіталі. Програма передбачає також професійну підготовку (перепідготовку) учасників антитерористичної операції, з наших учасників АТО кому це було запропоновано відмовились (наводив конкретні дані).

Шановні, зміни чи доповнення до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» будуть? Немає?

Вношу пропозицію, - підтримати дане питання та проект рішення по ньому і винести на розгляд пленарного засідання ради.

Ставлю на голосування. Хто за те щоб підтримати і винести на розгляд пленарного засідання  районної ради питання і проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік»?  Прошу голосувати.

Голосували: «за» - 5 чол.           «проти»  - 0 чол.                  утрималось – 1 чол.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік».

Слухали: Смаглюка А.Ф. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Пропонується включити до проекту порядку денного позачергової третьої сесії районної ради таке питання - Про внесення змін до Переліку нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Зарічненського району. Доповідачем з даного питання визначено Машталяра М.С. - головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я  «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради.

Питання технічне. Як ви знаєте чотири амбулаторії в районі будуть реконструйовані за рахунок коштів Світового банку. У пунктах 51,52 даного Переліку необхідно змінити власну назву об'єктів. У відношенні на районну раду ми просили розгляд цього питання на черговій сесії. Втім, терміни піджимають, а ще треба документи перекласти на іноземну мову.

Виступили: Машталяр М.С. – головний лікар ПМСД. Доповідав згідно проекту рішення «Про внесення змін до Переліку нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Зарічненського району», копія проекту рішення додається

Смаглюк А.Ф. - голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики.

У кого будуть запитання до Михайла Степановича? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть? Немає?

Вношу пропозицію. Перше, внести   до проекту  порядку  денного  позачергової третьої сесії районної ради питання   «Про внесення змін до Переліку нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Зарічненського району».

Друге, підтримати озвучене питання та проект рішення по ньому і винести на розгляд пленарного засідання ради.

Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - одноголосно

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

1. Внести   до проекту  порядку  денного  позачергової третьої сесії районної ради питання   «Про внесення змін до Переліку нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Зарічненського району».

2. Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання позачергової третьої сесії районної ради  питання та проект рішення «Про внесення змін до Переліку нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Зарічненського району», (копія проекту рішення додається).

Слухали :  Смаглюка А.Ф. - голову постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання – «Різне». Шановні депутати,   є бажаючі виступити? Немає.

Всі питання, що внесені  на розгляд позачергової третьої сесії районної ради сьомого скликання розглянуті. В кого які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення засідання комісії? Немає?  Дякую всім за роботу.

Рішення постійної комісії додається.

Головуючий,

Голова постійної комісії районної ради з питань

бюджетно-фінансової та податкової політики                       А.Ф. Смаглюк