Рекомендації та протокол від 08.04.2016

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села, з гуманітарних питань, соціальної політики, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту

Від 08 квітня  2016 року

Про розгляд проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

п’ятої сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень п’ятої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійні комісії

в и р і ш и л и:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень п’ятої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

2. Відповідно до частин 10,13 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   доповнити проект порядку денного п’ятої  сесії районної ради  питаннями:

2.1. Про району Програму підтримки молоді на 2016-2020 роки.

2.2. Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Зарічненському  районі Рівненської області на 2016-2020 роки.

2.3.Про надання згоди на передачу з державної власності в спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району нежитлового приміщення.

2.4. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кухітська Воля Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

2.5.Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу льоха Кухітсько-Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

2.6. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

2.7. Про списання окремого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

2.8. Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

2.9. Про інформацію Зарічненської районної виборчої комісії.

Головуючий,

Голова постійної комісії з

правових питань, гласності, депутатської

діяльності, місцевого самоврядування,

духовності та Регламенту                                                 Т.Г. Алексіюк

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

П Р О Т О К О Л

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села, з гуманітарних питань, соціальної політики, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту

Від  08 квітня 2016 року                                                                               

Початок засідання: 11.00 год.

Закінчення засідання: 11.30 год.

Присутні: Місюра А.А. – заступник голови Зарічненської  районної ради.

Депутати постійних  комісій:

Алексіюк Т.Г. – голова постійної комісії з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Клімович П.П. – голова постійної комісії з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села, Конопліцька С.А., Сорочиць Л.П.- члени постійної комісії з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села.

Полюхович В.А. – голова постійної комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, Курадовець І.А. – член комісії з комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Запрошені на засідання: Ширінга С.Ф.- заступник голови РДА, Солодка О.І. – начальник фінансового управління РДА, Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «Зарічненська ЦРЛ», Надієвець О.І. – в.о. начальника управління агропоромислового розвитку райдержадміністрації, Гаврилюк Т.К. – начальник відділу культури та туризму РДА, Алексіюк Р.В. – начальник Зарічненського відділення Дубровицької ОДПІ Головного управління ДФС у Рівненській області, Лишній В.М.- керуючий справами районної ради, Дубінецька О.І. – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, Крилович В.А.- завідувач сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Зарічненському районі Рівненської області.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Про розгляд проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень п’ятої сесії районної ради

Слухали: Алексіюк Т.Г.  – Шановні, нам потрібно в першу чергу погодити проект порядку денного та регламент роботи п’ятої сесії районної ради сьомого скликання.

Згідно ч.9 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  Вам роздано проекти: порядок денний, регламент роботи і рішення з питань, що вносяться на розгляд п’ятої  сесії районної ради, а у відповідності Регламенту районної ради сьомого скликання були оприлюднені на сайті районної ради.

На засіданні погоджувальної президії (04.04.2016) було прийняте рішення президії щодо доповнення проекту порядку денного п’ятої  сесії районної ради  питаннями:  «Про району Програму підтримки молоді на 2016-2020 роки», «Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Зарічненському  районі Рівненської області на 2016-2020 роки», «Про надання згоди на передачу з державної власності в спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району нежитлового приміщення», «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кухітська Воля Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області», «Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу льоха Кухітсько-Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району», «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік», «Про списання окремого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району».

На адресу районної ради надійшло відношення голови Зраічненської райдержадміністрації та Постанова Зарічненської районної виборчої комісії від 07 квітня 2016 року № 29 «Про заміну депутатів районної ради» щодо включення та доповнення до проекту порядку денного п’ятої  сесії районної ради  питання: «Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району», «Про інформацію Зарічненської районної виборчої комісії».

Зауваження, зміни та доповнення щодо проектів питань порядку денного та регламенту роботи п’ятої сесії районної ради сьомого скликання будуть? Немає?

Вношу пропозицію. Проект  питань порядку  денного та регламент  роботи  п’ятої  сесії районної ради погодити та винести на розгляд сесії із внесеними доповненнями. Хто за дану пропозицію,  прошу голосувати.

Голосували: «за» - одноголосно

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

1. Погодитись із запропонованим варіантом проекту питань порядку денного та регламенту роботи п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання і рекомендувати  винести їх на розгляд пленарного засідання районної ради із внесеними доповненнями.

2. Доповнити проект порядку денного п’ятої  сесії районної ради  питаннями:  «Про району Програму підтримки молоді на 2016-2020 роки», «Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Зарічненському  районі Рівненської області на 2016-2020 роки», «Про надання згоди на передачу з державної власності в спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району нежитлового приміщення», «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кухітська Воля Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області», «Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу льоха Кухітсько-Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району», «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік», «Про списання окремого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району», «Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району», «Про інформацію Зарічненської районної виборчої комісії».

Слухали: Алексіюк Т.Г. Шановні, переходимо до розгляду проектів питань порядку денного та їх рішень. Питання порядку денного №1 «Про внесення змін до Регламенту Зарічненської районної ради сьомого скликання».

Доповідає: Лишній В'ячеслав Миколайович – керуючий справами  районної ради.

Пропозицій не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про внесення змін до Регламену Зарічненської районної ради сьомого скликання».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Питання порядку денного № 2 «Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання».

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами  районної ради.

Пропозицій не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Питання порядку денного № 3 «Про внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання».

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами  районної ради.

Пропозицій не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання № 4 «Про звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2015 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 січня 2015 року № 532».

Доповідає:Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Проект рішення та звіт з даного питання у Вас на руках.

Чи будуть зміни та доповнення до проекту  рішення?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2015 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 січня 2015 року № 532 ».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Переходимо до розгляду питання порядку денного № 5  «Про звіт щодо виконання нової редакції програми розвитку земельних відносин у Зарічненському районі на 2006-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 березня 2011 року № 55 зі змінами».

Доповідає: Калюта С.М. – начальник відділу Держгеокадастру у Зарічненському районі.

Проект рішення та звіт з даного питання у Вас на руках.

Чи будуть зміни та доповнення до проекту  рішення?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про звіт щодо виконання  нової редакції програми розвитку земельних відносин у Зарічненському районі на 2006-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 березня 2011 року № 55 зі змінами».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Переходимо до розгляду питання порядку денного № 6  «Про звіт щодо виконання районної Програми «Ліси Зарічненщини» на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 травня 2010 року № 480».

Доповідає: Надієвець О.І. – в.о. начальника  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Проект рішення та звіт  у Вас на руках.

У кого будуть зміни чи доповнення по даному питанню порядку денного? Немає?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про звіт щодо виконання районної Програми «Ліси Зарічненщини» на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 травня 2010 року № 480».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. - Переходимо до розгляду питання порядку денного № 7 «Про звіт щодо виконання Програми розвитку меліорації земель і поліпшення технічного та екологічного стану осушених меліоративних систем Зарічненського району на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 04 серпня 2010 року № 502».

Доповідає: Надієвець О.І. – заступник начальника  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Проект рішення та звіт  з даного питання у Вас на руках.

Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про звіт щодо виконання Програми розвитку меліорації земель і поліпшення технічного та екологічного стану осушених меліоративних систем Зарічненського району на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 04 серпня 2010 року № 502».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання № 8 «Про звіт щодо виконання програми розвитку туризму в Зарічненському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 липня 2011 року № 99».

Доповідає:Гаврилюк Т.К. – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації.

Проект рішення  та звіт з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть запитання по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради питання «Про звіт щодо виконання програми розвитку туризму в Зарічненському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 липня 2011 року № 99»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання № 9 «Про звіт щодо виконання програми збереження культових споруд – пам'яток архітектури та містобудування місцевого значення Зарічненського району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 липня 2011 року № 96».

Доповідає: Гаврилюк Т.К. – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації.

Проект рішення  та звіт з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть запитання по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради питання «Про звіт щодо виконання програми збереження культових споруд – пам'яток архітектури та містобудування місцевого значення Зарічненського району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 липня 2011 року № 96»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  № 10 «Про звіт щодо виконання програми електрифікації новозбудованих вулиць сільських населених пунктів району на період до 2015 року, затвердженої рішенням районної ради від 11 березня 2009 року № 348 зі змінами».

Доповідає: Дубінецька О.І. – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Проект рішення та звіт з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про звіт щодо виконання програми електрифікації новозбудованих вулиць сільських населених пунктів району на період до 2015 року, затвердженої рішенням районної ради від 11 березня 2009 року № 348 зі змінами»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  11 «Про районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2015-2018 роки».

Доповідає:  Дубінецька О.І. – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Проект рішення та Програма з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2015-2018 роки»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  12 «Про районну цільову програму індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» на 2016-2020 роки».

Доповідає:  Дубінецька О.І. – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Проект рішення та Програма з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

 

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про районну цільову програму індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» на 2016-2020 роки»

Голосували: «за» - одноголосно

 

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  № 13 «Про районну програму розвитку паліативної допомоги та догляду в Зарічненському районі на 2015 – 2020 роки».

Доповідає:  Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «Зарічненська ЦРЛ».

Проект рішення та Програма з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про районну програму розвитку паліативної допомоги та догляду в Зарічненському   районі на 2015 – 2020 роки»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  № 14 «Про програму розвитку туризму в Зарічненському районі на 2016-2020 роки».

Доповідає:Гаврилюк Т.К. – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації.

Проект рішення та Програма з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про програму розвитку туризму в Зарічненському районі на 2016-2020 роки»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  15 «Про районну Програму підтримки молоді на 2016-2020 роки».

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Проект рішення та Програма з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про районну Програму підтримки молоді на 2016-2020 роки»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  16 «Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Зарічненському  районі Рівненської області на 2016-2020 роки».

Доповідає: Крилович  В. А.- завідувач сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Зарічненському районі Рівненської області.

Проект рішення та Програма з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Зарічненському  районі Рівненської області на 2016-2020 роки»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  № 17 «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік».

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління ».

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  № 18 «Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу котла твердопаливного KWM-S 300 Зарічненської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району».

Доповідає: Мельник  П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу котла твердопаливного KWM-S 300 Зарічненської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання 19 «Про надання дозволу відділу освіти  Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу сараю дерев’яного Кухітсько-Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району».

Доповідає: Мельник  П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про надання дозволу відділу освіти  Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу сараю дерев’яного Кухітсько-Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  20 «Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу льоха Кухітсько-Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району».

Доповідає: Мельник  П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу льоха Кухітсько-Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання 21 «Про списання окремого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району».

Доповідає: Мельник  П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про списання окремого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  22 «Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району».

Доповідає: Мельник  П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання 23 «Про надання згоди на передачу з державної власності в спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району нежитлового приміщення».

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у Вас на руках.  

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про надання згоди на передачу з державної власності в спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району нежитлового приміщення»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання 24 «Про надання згоди на приватизацію квартир у будинку № 36 А по вул. Харківця в смт.Зарічне, що є спільною власністю територіальних громад району та обліковується на балансі комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня»».

Доповідає: Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «Зарічненська ЦРЛ».

Проект рішення з даного питання у Вас на руках.  

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про надання згоди на приватизацію квартир у будинку № 36 А по вул. Харківця в смт.Зарічне, що є спільною власністю територіальних громад району та обліковується на балансі комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня»»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  № 25 «Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року  № 240 «Про затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району» на 2016 рік».

Доповідає: Алексіюк Р.В. - начальник Зарічненського відділення Дубровицької ОДПІ Головного управління ДФС у Рівненській області.

Проект рішення з даного питання у Вас на руках.  

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року  № 240 «Про затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району» на 2016 рік».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  № 26 «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети “Полісся” та редакції районної газети “Полісся”, засновниками (співзасновниками) яких є Зарічненська районна рада».

Доповідає: Алексіюк Т.Г. – головний редактор редакції районної газети «Полісся».

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети “Полісся” та редакції районної газети “Полісся”, засновниками (співзасновниками) яких є Зарічненська районна рада»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  № 27 «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кухітська Воля Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області».

Доповідає: Крилович  Володимир Анатолійович, завідувач сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Зарічненському районі Рівненської області.

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кухітська Воля Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  28 «Про зняття з контролю рішень районної ради, які виконані або втратили чинність».

Доповідає:  Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про зняття з контролю рішень районної ради, які виконані або втратили чинність»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання 29 «Про інформацію Зарічненської районної виборчої комісії».

Доповідає:  Нікітчук І.Г. – голова Зарічненської районної виборчої комісії.

Пропозицій не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання «Про інформацію Зарічненської районної виборчої комісії»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали:  Алексіюк Т.Г. Питання порядку денного «Різне». Хтось бажає виступити? Немає бажаючих? Зауваження щодо ведення засідання  будуть? Немає?

Дякую депутатам  за участь у роботі спільному засіданні постійних комісій.

Рекомендації додаються.

Головуючий,

Голова постійної комісії з правових

питань, гласності, депутатської діяльності,

місцевого самоврядування,

духовності та Регламенту                                               Т.Г. Алексіюк