Рекомендації та протокол від 11.04.2016

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

РЕКОМЕНДАЦІЇ

засідання постійної  комісії районної ради

з питань бюджетно-фінансової та податкової політики

Від 11 квітня 2016 року

Про розгляд проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

п’ятої   сесії районної ради

 

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

в и р і ш и л а:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень  п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради.

2. Підтримати рішення погоджувальної президії (від 4 квітня 2016 року), постійних комісій (від 8 квітня 2016 року) і внести до проекту порядку денного п’ятої сесії районної ради питання:

2.1.  Про району Програму підтримки молоді на 2016-2020 роки.

2.2. Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Зарічненському  районі Рівненської області на 2016-2020 роки.

2.3. Про надання згоди на передачу з державної власності в спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району нежитлового приміщення.

2.4. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кухітська Воля Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

2.5. Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу льоха Кухітсько-Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

2.6. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

2.7.  Про списання окремого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

2.8. Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

2.9. Про інформацію Зарічненської районної виборчої комісії.

2.10 . Організаційне питання щодо внесення  зміни до  персонального складу постійних комісій районної ради сьомого скликання.

3. До початку пленарного засідання п’ятої сесії районної ради юридичному сектору виконавчого апарату районної ради:

3.1.  щодо розгляду проекту питання денного «Про внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання»: вивчити, розробити та роздати кожному депутату паперовий варіант з роз’ясненнями щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у районній раді та порядок застосування статті 59-1. Конфлікт інтересів Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

3.2.  вивчити пункт 5.5. проекту рішення «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети “Полісся” та редакції районної газети “Полісся”, засновниками (співзасновниками) яких є Зарічненська районна рада» та внести конкретні пропозиції щодо укладання оренди приміщень та розміру орендної плати у відповідності   чинного законодавства України;

3.3. підготувати проект рішення «Про внесення змін до персонального складу постійних комісій районної ради сьомого скликання».

4. Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік», а саме:

- у зв’язку з прийняттям Дібрівською сільською радою змін до сільського бюджету, рішення від 7 квітня 2016 року № 38 збільшується дохідна частина, як інша субвенція районному бюджету в сумі – 50 тис. грн. на співфінансування виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію Дібрівської ЗОШ.

- для використання коштів Світового банку по реконструкції приміщення під Кухченську та Новорічицьку лікарські амбулаторії направляється 90 тис. грн. на бюджет розвитку для проведення експертизи проектно-кошторисної документації;

- на капітальний ремонт гаражів відділу освіти райдержадміністрації  направляється - 65 тис. грн.;

- на звернення головного розпорядника коштів по територіальному центру надається 108 грн. на водопостачання за рахунок власних поточних видатків;

- для відділу освіти райдержадміністрації на енергоносії, зокрема на світло передбачається - 110 тис. грн.;

- на будинок учнівської молоді для проходження курсів та проведення заходів на І півріччя 2016 року  направляється – 2960 грн.;

- зменшується по КФК 070805 1150 грн., які спрямовуються на 07084;

- зазначені доповнення внести до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» і на пленарне засідання 5 сесії районної ради фінансовому управлінню райдержадміністрації підготувати єдиний паперовий  проект рішення.

Головуючий,

Член постійної комісії районної ради

з питань бюджетно-фінансової та

податкової політики                                                                     О.Д. Мітітюк

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

П Р О Т О К О Л

засідання постійної комісії районної ради

з питань бюджетно-фінансової та податкової політики

 

Від 11 квітня 2016 року

Початок об  11.00 год.

Закінчення об 12 год. 40 хв.

Всього членів комісії: 8 чол.

Присутні члени комісії 6 чоловік: Місюра А.А. – заступник голови районної ради, Смаглюк А.Ф. – голова постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, голова райдержадміністрації, члени комісії : Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.

Відсутні члени комісії: Харковець В.М., Сарич В.С.

Запрошені, які присутні на засіданні: Лишній В.М. – керуючий справами районної ради,  Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації, Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації,  Машталяр М.С. – головний лікар комунального закладу охорони здоров'я  «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради, Надієвець О.І. – в.о. начальника управління агропромислового розвитку, Гаврилюк Т.К. – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації, Дубінецька О.І. – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, Алексіюк Т.Г. – головний редактор редакції районної газети «Полісся».

Головуючий: Мітітюк О.Д. - член постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. За пропозицію голови постійної комісії Смаглюка А.Ф. щодо головуючого на засіданні Мітіюка О.Д. голосували: Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л..

Порядок денний: Про розгляд проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень п’ятої  сесії районної ради.

Слухали: Мітітюка О.Д. - головуючого

Шановні депутати, засідання постійної комісії є правомочним, якщо в ньому бере участь  не менш як половина від загального складу комісії. Присутні шість чоловік. Розпочинаємо роботу засідання.

Нам потрібно в першу чергу погодити проект порядку денного та регламент роботи п’ятої сесії районної ради сьомого скликання. Пакет документів у Вас на руках, а також були оприлюднені на веб-сайті районної ради.

Зауваження, зміни та доповнення щодо проекту порядку денного та регламенту роботи   будуть? Немає?

Вношу пропозицію. Проект порядку  денного та регламент  роботи  п’ятої  сесії районної ради погодити та винести на розгляд пленарного засідання сесії ради.  Хто за дану пропозицію  прошу голосувати.

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Погодитись із запропонованим варіантом проекту питань порядку денного та регламенту роботи п’ятої сесії районної ради сьомого скликання і рекомендувати  винести їх на розгляд пленарного засідання сесії районної ради, що додається.

Слухали:  Мітіюка О.Д. - головуючого

На засіданні погоджувальної президії районної ради (4 квітня) та на спільному засіданні постійних комісій (8 квітня),  було внесено рекомендацію  доповнити проект порядку денного та регламент роботи п’ятої   сесії районної ради питаннями:

Про району Програму підтримки молоді на 2016-2020 роки.

Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Зарічненському  районі Рівненської області на 2016-2020 роки.

Про надання згоди на передачу з державної власності в спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району нежитлового приміщення.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кухітська Воля Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу льоха Кухітсько-Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

Про списання окремого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

Про інформацію Зарічненської районної виборчої комісії.

Організаційне питання щодо внесення зміни до персонального складу постійних комісій районної ради сьомого скликання».

Вношу пропозицію внести до проекту порядку денного п’ятої сесії районної ради вище озвучені питання. Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати рішення погоджувальної президії (від 4 квітня 2016 року), постійних комісій (від 8 квітня 2016 року) і внести до проекту порядку денного п’ятої сесії районної ради питання:

Про району Програму підтримки молоді на 2016-2020 роки.

Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Зарічненському  районі Рівненської області на 2016-2020 роки.

Про надання згоди на передачу з державної власності в спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району нежитлового приміщення.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кухітська Воля Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу льоха Кухітсько-Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

Про списання окремого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

Про спільну власність територіальних громад сіл та селища району.

Про інформацію Зарічненської районної виборчої комісії.

Організаційне питання щодо внесення зміни до персонального складу постійних комісій районної ради сьомого скликання.

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Ще зауваження, зміни та доповнення щодо проекту порядку денного та регламенту роботи п’ятої  сесії районної ради  будуть? Немає?

Переходимо до розгляду і обговорення  питань та  проектів рішень. Зауважу, що всі проекти рішень з питань, які внесено на розгляд  сесії   було  оприлюднено на веб-сайті районної ради,  а також у терміни згідно чинного законодавства пакет документів  Вам роздано.

Перше питання порядку денного «Про внесення змін до Регламенту Зарічненської районної ради сьомого скликання».

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами  районної ради.

Виступили:  Лишній В.М. Сказав, що відповідно до Закону України від 26.11.2015 № 842-VIII «Про внесення змін до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань»,  вносимо до Регламенту Зарічненської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 25.12.2015 № 18 зміни до статті 3.17 ст.3.17. Дані про результати поіменного голосування.

А саме, пункти 1,2,3 ст.3.17 Регламенту  викладаємо у редакції:

1. Дані про результати поіменного голосування є відкритими для всіх. Секретаріат ради надає їх на прохання депутатів.

2. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню на офіційному сайті районної ради (http://www.zarrada.org) та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

3. На офіційному веб-сайті районної ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії районної ради».

Запитань  до  доповідача та до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про внесення змін до Регламенту Зарічненської районної ради сьомого скликання».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали: Мітітюка О.Д. – головуючого. Питання порядку денного «Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання». Пропоную підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради дане питання порядку денного. Інші пропозиції будуть? Немає? Прошу голосувати.

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про розгляд депутатських запитів».

Слухали: Мітітюка О.Д. – головуючого. Питання порядку денного - Про внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання.

Доповідає: Лишній В.М. – керуючий справами  районної ради.

Виступили: Лишній В.М. Сказав, що вноситься до Положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 14 грудня 2015 року №10, зміну, а саме доповнити пункт 4.5 новим абзацом такого змісту:

"- здійснює контроль за дотриманням вимог частини першої статті 591 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», надає керівництву районної ради та депутатам районної ради консультації та роз’яснення щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками".

Виступили: Мітітюк О.Д., Смаглюк А.Ф. Внесли пропозицію. До початку пленарного засідання п’ятої сесії районної ради юридичному сектору виконавчого апарату районної ради щодо розгляду проекту питання денного «Про внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання»: вивчити, розробити та роздати кожному депутату паперовий варіант з роз’ясненнями щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у районній раді та порядок застосування статті 59-1. Конфлікт інтересів Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

1. Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання».

2. До початку пленарного засідання п’ятої сесії районної ради юридичному сектору виконавчого апарату районної ради щодо розгляду проекту питання денного «Про внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання»: вивчити, розробити та роздати кожному депутату паперовий варіант з роз’ясненнями щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у районній раді та порядок застосування статті 59-1. Конфлікт інтересів Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

 

Слухали: Питання порядку - Про звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2015 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 січня 2015 року № 532.

Доповідає:Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Виступили: Ширінга С.Ф. Проінформував членів постійної комісії, що фактично зроблено у 2015 році по виконанню завдань Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2015 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 січня 2015 року № 532.

Запитань  до  доповідача та до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2015 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 січня 2015 року № 532».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про звіт щодо виконання  нової редакції програми розвитку земельних відносин у Зарічненському районі на 2006-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 березня 2011 року № 55 зі змінами.

Доповідає: Калюта С.М. – начальник відділу Держгеокадастру у Зарічненському районі.

Так як на засідання не з'явився доповідач то заслухаємо звіт про виконання даної програми на пленарному засіданні.

Пропоную підтримати озвучене  питання  та проект рішення по ньому і винести на розгляд

пленарного засідання п’ятої сесії ради.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про звіт щодо виконання  нової редакції програми розвитку земельних відносин у Зарічненському районі на 2006-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 березня 2011 року № 55 зі змінами».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

 

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про звіт щодо виконання районної Програми «Ліси Зарічненщини» на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 травня 2010 року № 480.

Доповідає: Надієвець О.І. – в.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Змін та доповнень до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про звіт щодо виконання районної Програми «Ліси Зарічненщини» на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 травня 2010 року № 480».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

 

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про звіт щодо виконання Програми розвитку меліорації земель і поліпшення технічного та екологічного стану осушених меліоративних систем Зарічненського району на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 04 серпня 2010 року № 502.

Доповідає:Велінець М.М. - начальник Зарічненського управління водного господарства.

Змін та доповнень та до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про звіт щодо виконання Програми розвитку меліорації земель і поліпшення технічного та екологічного стану осушених меліоративних систем Зарічненського району на 2010-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 04 серпня 2010 року № 502».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

 

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про звіт щодо виконання програми розвитку туризму в Зарічненському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 липня 2011 року № 99.

Доповідає:  Гаврилюк Т.К. – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації.

Запитань  до  доповідача та змін до проекту рішення не поступило

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про звіт щодо виконання програми розвитку туризму в Зарічненському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 липня 2011 року № 99».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про звіт щодо виконання програми збереження культових споруд – пам'яток архітектури та містобудування місцевого значення Зарічненського району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 липня 2011 року № 96.

Доповідає: Гаврилюк Т.К. – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації.

Запитань  до  доповідача та змін до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про звіт щодо виконання програми збереження культових споруд – пам'яток архітектури та містобудування місцевого значення Зарічненського району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 липня 2011 року № 96».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про звіт щодо виконання програми електрифікації новозбудованих вулиць сільських населених пунктів району на період до 2015 року, затвердженої рішенням районної ради від 11 березня 2009 року № 348 зі змінами.

Доповідає: Дубінецька О.І. – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Запитань  до  доповідача та змін до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про звіт щодо виконання програми електрифікації новозбудованих вулиць сільських населених пунктів району на період до 2015 року, затвердженої рішенням районної ради від 11 березня 2009 року № 348 зі змінами».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2015-2018 роки.

Доповідає:  Дубінецька О.І. – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Запитань  до  доповідача та змін до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2015-2018 роки».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про районну цільову програму індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» на 2016-2020 роки.

Доповідає:  Дубінецька О.І. – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Запитань  до  доповідача та змін до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про районну цільову програму індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» на 2016-2020 роки».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

 

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про районну програму розвитку паліативної допомоги та догляду в Зарічненському районі на 2015 – 2020 роки.

Доповідає:  Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «Зарічненська ЦРЛ».

Сказав, що метою Програми є забезпечення гарантованої доступності, якості та ефективності надання паліативної допомоги шляхом створення системи паліативної допомоги, оптимізації мережі установ та закладів, які надають паліативну допомогу на основі застосування кращих світових практик, міжнародних стандартів та підходів, наукових розробок вітчизняних та зарубіжних фахівців, що забезпечать відповідну якість життя, соціальну, духовну, психологічну підтримку паліативних хворих та членів їх родин. Поліативна допомога це допомога та догляд одиноких  невиліковних людей закладами охорони здоров'я та соціальними службами  вдома. Зокре до засобів надання допомоги належать знеболювальні наркотичні засоби. У перспективі буде створений хоспісний медичний заклад, який зараз працює у Дубно.

Запитань  до  доповідача та змін до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про районну програму розвитку паліативної допомоги та догляду в Зарічненському   районі на 2015 – 2020 роки».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про програму розвитку туризму в Зарічненському районі на 2016-2020 роки.

Доповідає:Гаврилюк Т.К. – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації.

Запитань  до  доповідача та змін до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про програму розвитку туризму в Зарічненському районі на 2016-2020 роки».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

 

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про району Програму підтримки молоді на 2016-2020 роки.

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Запитань  до  доповідача та змін до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про району Програму підтримки молоді на 2016-2020 роки».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Зарічненському  районі Рівненської області на 2016-2020 роки.

Доповідає: Крилович  Володимир Анатолійович, завідувач сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Зарічненському районі Рівненської області.

Так як на засідання не з'явився доповідач то заслухаємо дане питання на пленарному засіданні.

Пропоную підтримати озвучене  питання  та проект рішення по ньому і винести на розгляд

пленарного засідання п’ятої сесії ради.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Зарічненському  районі Рівненської області на 2016-2020 роки».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

Доповідає: Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Проект рішення  з даного питання у Вас на руках. Попередньо дане питання порядку денного  було оприлюднено на веб-сайті районної ради.

Виступили: Солодка О.І. Доповідала згідно проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік», копія проекту рішення додається.

Далі зазначила, що до даного проекту рішення виникла необхідність внести наступні зміни та доповнення:

- у зв’язку з прийняттям Дібрівською сільською радою змін до сільського бюджету, рішення від 7 квітня 2016 року № 38 збільшується дохідна частина, як інша субвенція районному бюджету в сумі – 50 тис. грн. на співфінансування виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію Дібрівської ЗОШ.

- для використання коштів Світового банку по реконструкції приміщення під Кухченську та Новорічицьку лікарські амбулаторії направляється 90 тис. грн. на бюджет розвитку для проведення експертизи проектно-кошторисної документації;

- на капітальний ремонт гаражів відділу освіти райдержадміністрації  направляється - 65 тис. грн.;

- на звернення головного розпорядника коштів по територіальному центру надається 108 грн. на водопостачання за рахунок власних поточних видатків;

- для відділу освіти райдержадміністрації на енергоносії, зокрема на світло передбачається - 110 тис. грн.;

- на будинок учнівської молоді для проходження курсів та проведення заходів на І півріччя 2016 року  направляється – 2960 грн.;

- зменшується по КФК 070805 1150 грн., які спрямовуються на 07084.

Запитань  до  доповідача та до проекту рішення не поступило.

Виступили: Мітітюк О.Д. – головуючий. Вношу пропозицію, перше - підтримати   питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» та проект рішення по ньому і винести на розгляд пленарного засідання ради. Друге - погодити фінансовому управлінню внесення озвучених змін та доповнень до   проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік», третє – озвучені Оленою Іванівною доповнення внести до проекту рішення  «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» і на пленарне засідання 5 сесії районної ради фінансовому управлінню райдержадміністрації підготувати єдиний паперовий  проект рішення.

Мельник П.В. Висловився за підтримку пропозиції Мітітюка О.Д. та Солодкої О.І.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

1. Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік».

2. Погодити фінансовому управлінню райдержадміністрації внесення змін до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік», а саме:

- у зв’язку з прийняттям Дібрівською сільською радою змін до сільського бюджету, рішення від 7 квітня 2016 року № 38 збільшується дохідна частина, як інша субвенція районному бюджету в сумі – 50 тис. грн. на співфінансування виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію Дібрівської ЗОШ.

- для використання коштів Світового банку по реконструкції приміщення під Кухченську та Новорічицьку лікарські амбулаторії направляється 90 тис. грн. на бюджет розвитку для проведення експертизи проектно-кошторисної документації;

- на капітальний ремонт гаражів відділу освіти райдержадміністрації  направляється - 65 тис. грн.;

- на звернення головного розпорядника коштів по територіальному центру надається 108 грн. на водопостачання за рахунок власних поточних видатків;

- для відділу освіти райдержадміністрації на енергоносії, зокрема на світло передбачається - 110 тис. грн.;

- на будинок учнівської молоді для проходження курсів та проведення заходів на І півріччя 2016 року  направляється – 2960 грн.;

- зменшується по КФК 070805 1150 грн., які спрямовуються на 07084;

- зазначені доповнення внести до проекту рішення  «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» і на пленарне засідання 5 сесії районної ради фінансовому управлінню райдержадміністрації підготувати єдиний паперовий  проект рішення.

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

 

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу котла твердопаливного KWM-S 300 Зарічненської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

Доповідає: Мельник  П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Виступили: Мельник П.В. Поставили нового котла, а старого необхідно списати. Здати на металолом, кошти на спец. рахунок.

Зауважень та змін щодо проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу котла твердопаливного KWM-S 300 Зарічненської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

 

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про надання дозволу відділу освіти  Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу сараю дерев’яного Кухітсько-Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

Доповідає: Мельник  П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Запитань  до  доповідача та до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про надання дозволу відділу освіти  Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу сараю дерев’яного Кухітсько-Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

 

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу льоха Кухітсько-Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

Доповідає: Мельник  П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Запитань  до  доповідача та до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу льоха Кухітсько-Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про списання окремого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

Доповідає: Мельник  П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Виступили: Мельник П.В., сказав, що школа на Новому селі , яка є спільною власністю територіальних громад району передається у спільну власніть Серницької сільської ради під будівництво клубу для молоді.

Запитань  до  доповідача та до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про списання окремого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про надання згоди на передачу з державної власності в спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району нежитлового приміщення.

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Запитань  до  доповідача та змін до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про надання згоди на передачу з державної власності в спільну власність територіальних громад сіл, селища Зарічненського району нежитлового приміщення».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

 

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про надання згоди на приватизацію квартир у будинку № 36 А по вул. Харківця в смт.Зарічне, що є спільною власністю територіальних громад району та обліковується на балансі комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

Доповідає: Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «Зарічненська ЦРЛ».

Запитань  до  доповідача та змін до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про надання згоди на приватизацію квартир у будинку № 36 А по вул. Харківця в смт.Зарічне, що є спільною власністю територіальних громад району та обліковується на балансі комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 240 «Про затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району» на 2016 рік.

Доповідає: Алексіюк Р.В. - начальник Зарічненського відділення Дубровицької ОДПІ Головного управління ДФС у Рівненській області.

Оскільки не з'явився доповідач то зазначу, що на попередньому засіданні постійної комісії змін і зауважень до проекту рішення з цього питання не поступило.  Порядок відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) 15% господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району затверджуються щорічно, якщо будуть якісь запитання – запитаєте на сесії.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 240 «Про затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району» на 2016 рік».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про реформування друкованого засобу масової інформації газети “Полісся” та редакції районної газети “Полісся”, засновниками (співзасновниками) яких є Зарічненська районна рада.

Доповідає: Алексіюк Т.Г. – головний редактор редакції районної газети «Полісся».

Виступили: Алксіюк Т.Г. Доповідала згідно проекту рішення, що додається. У виступі робила посилання  на Закони України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”,  “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”, Цивільний та Господарський Кодекси України та на  пропозиції трудового колективу.

Низку запитань доповідачу поставили депутати – Смаглюк А.Ф., Полюхович А.І., Мітітюк О.Д. В ході дискусії внесли пропозицію наступного змісту:

До початку пленарного засідання п’ятої сесії районної ради юридичному сектору виконавчого апарату районної ради, вивчити пункт 5.5. проекту рішення «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети “Полісся” та редакції районної газети “Полісся”, засновниками (співзасновниками) яких є Зарічненська районна рада» та внести конкретні пропозиції щодо укладання оренди приміщень та розміру орендної плати у відповідності   чинного законодавства України.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

1. Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети “Полісся” та редакції районної газети “Полісся”, засновниками (співзасновниками) яких є Зарічненська районна рада».

2. До початку пленарного засідання п’ятої сесії районної ради юридичному сектору виконавчого апарату районної ради, вивчити пункт 5.5. проекту рішення «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети “Полісся” та редакції районної газети “Полісся”, засновниками (співзасновниками) яких є Зарічненська районна рада» та внести конкретні пропозиції щодо укладання оренди приміщень та розміру орендної плати у відповідності   чинного законодавства України.

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кухітська Воля Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

Доповідає: Крилович  Володимир Анатолійович, завідувач сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Зарічненському районі Рівненської області.

Виступили: Місюра А.А. – заступник голови районної ради. Сказав, що відповідно до розробленого генплану, з метою індивідуального житлового будівництва населення, розширюються (змінюються) межі села Кухітська Воля. У районній раді є всі документи, що стосуються даного питання. Депутати, які бажають ознайомитись і вивчити ці документи можуть підійти у раду, ми - надамо ці документи. На сесію буде запрошено сільського голову, який надасть відповіді на Ваші запитання.

Доповнень та змін до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кухітська Воля Кухітсько-Вільської сільської ради Зарічненського району Рівненської області».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали: Мітітюка О.Д.головуючого. Питання порядку денного - Про зняття з контролю рішень районної ради, які виконані або втратили чинність.

Доповідає:  Лишній В.М. – керуючий справами районної ради.

Запитань  до  доповідача та змін до проекту рішення не поступило.

Постійна комісія

в и р і ш и л а:

Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання п’ятої  сесії районної ради  питання та проект рішення  «Про зняття з контролю рішень районної ради, які виконані або втратили чинність».

Голосували: «за» - 6 чол. (Смаглюк А.Ф., Мітітюк О.Д., Мельник П.В., Мосійчук А.М., Полюхович А.І., Димарчук С.Л.)

Слухали :  Мітітюка О.Д.  – головуючого, члена постійної комісії з питань бюджетно-фінансової та податкової політики. Питання – «Різне». Шановні депутати,   є бажаючі виступити? Немає.

Всі питання, що внесені  на розгляд п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання розглянуті. В кого які будуть зауваження, пропозиції щодо ведення засідання комісії? Немає?  Дякую всім за роботу.

Рішення постійної комісії  та проекти рішень з питань порядку денного п’ятої сесії районної ради додаються.

Головуючий,

Член постійної комісії районної ради з питань

бюджетно-фінансової та податкової політики                 О.Д. Мітітюк