Рекомендації ПК від 16.09.2016

РЕКОМЕНДАЦІЇ

спільного засідання постійних комісій районної ради

з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту,  з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села, з гуманітарних питань, соціальної політики, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  соціального захисту учасників АТО

та членів їх сімей

Від 16 вересня   2016 року

Про розгляд проектів питань порядку

денного, регламенту роботи та рішень

сьомої сесії районної ради

 

Ознайомившись з проектами питань порядку денного, регламенту роботи та рішень сьомої сесії районної ради сьомого скликання, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійні комісії

в и р і ш и л и:

1. Погодитись із запропонованими варіантами проектів питань порядку денного, регламенту роботи і рішень сьомої сесії районної ради сьомого скликання та рекомендувати винести їх на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

2. Внести до проекту порядку денного сьомої сесії районної ради питання:

2.1 «Про районну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки».

2.2. «Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 17 червня 2015 року № 586 та припинення Дитячо-юнацької спортивної школи Зарічненської районної ради шляхом приєднання до Комунального закладу „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа”  Зарічненської районної ради».

2.3. «Про затвердження змін до статуту Вовчицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня Зарічненської районної ради Рівненської області».

2.4. «Про затвердження змін до статуту Кутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Зарічненської районної ради Рівненської області».

2.5. «Про перейменування Зарічненської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступеня Зарічненської районної ради Рівненської області та затвердження її Статуту в новій редакції».

2.6. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

2.7. Про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради  від 25 грудня  2012 року № 256.

3. Розглянути (19 вересня 2016 року об 11.00 год.) на спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, з економічних питань  залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики,  питання щодо виділення коштів з місцевого бюджету на утримання районної територіальної виборчої комісії  в сумі 7320 грн.

Головуючий,

Голова постійної комісії з

правових питань, гласності, депутатської

діяльності, місцевого самоврядування,

духовності та Регламенту                                                                                  Т.Г. Алексіюк

УКРАЇНА

ЗАРІЧНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сьоме скликання)

П Р О Т О К О Л

спільного засідання постійних комісій районної ради

з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту,  з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села, з гуманітарних питань, соціальної політики, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей

 

Від  16 вересня  2016 року

Початок засідання: 11.00 год.

Закінчення засідання: 11.30 год.

Присутні: Місюра А.А. – заступник голови Зарічненської  районної ради.

Смаглюк А.Ф. – голова Зарічненської районної державної адміністрації

Депутати постійних  комісій:

Алексіюк Т.Г. – голова постійної комісії з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту, Кардач С.М. – член комісії з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Клімович П.П. – голова постійної комісії з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села, Черевко Л.І.- член постійної комісії з питань земельних відносин, екології, аграрної політики, природокористування та розвитку села.

Полюхович В.А. – голова постійної комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, Курадовець І.А., Чекун І.В.– члени комісії з комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Запрошені на засідання: Солодка О.І. – начальник фінансового управління РДА, Мітітюк О.Д. – головний лікар КЗ «Зарічненська ЦРЛ», Лишній В.М.- керуючий справами районної ради, Дубінецька О.І. – завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, Супронюк Р.В.- заступник начальника Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції в Рівненській області, Козловська Л.М. – директор Зарічненського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Цермолонський М.А. - в.о. завідувача сектору  у справах молоді та спорту райдержадміністрації, Денисюк С.М. – начальник Зарічненського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Про розгляд проектів питань порядку денного, регламенту роботи та рішень сьомої сесії районної ради

Головуючий: Алексіюк Т.Г. – голова постійної комісії з правових питань, гласності, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, духовності та Регламенту.

Слухали: Алексіюк Т.Г.  – Шановні, нам потрібно в першу чергу погодити проект порядку денного та регламент роботи сьомої сесії районної ради сьомого скликання.

Згідно ч.9 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  Вам роздано проекти: порядок денний, регламент роботи і рішення з питань, що вносяться на розгляд сьомої  сесії районної ради, а у відповідності Регламенту районної ради сьомого скликання були оприлюднені на сайті районної ради.

На засіданні погоджувальної президії (04.04.2016) було прийняте рішення президії щодо доповнення проекту порядку денного сьомої  сесії районної ради  питаннями: «Про районну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки», «Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 17 червня 2015 року № 586 та припинення Дитячо-юнацької спортивної школи Зарічненської районної ради шляхом приєднання до Комунального закладу „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа”  Зарічненської районної ради», «Про затвердження змін до статуту Вовчицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня Зарічненської районної ради Рівненської області», «Про затвердження змін до статуту Кутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Зарічненської районної ради Рівненської області», «Про перейменування Зарічненської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступеня Зарічненської районної ради Рівненської області та затвердження її Статуту в новій редакції».

На адресу районної ради надійшли відношення голови Зраічненської райдержадміністрації від 18 серпня 2016 року № 01/1484, від 16 вересня 2016 року № 01/25-1858, від 16 вересня 2016 року № 01/27-1860  щодо включення та доповнення до проекту порядку денного сьомої  сесії районної ради  питання: «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік», «Про  Про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки, від 25 грудня  2012 року № 256».

Зауваження, зміни та доповнення щодо проектів питань порядку денного та регламенту роботи сьомої сесії районної ради сьомого скликання будуть? Немає?

Вношу пропозицію. Проект  питань порядку  денного та регламент  роботи  сьомої  сесії районної ради погодити та винести на розгляд сесії із внесеними доповненнями. Хто за дану пропозицію,  прошу голосувати.

Голосували: «за» - одноголосно

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

1. Погодитись із запропонованим варіантом проекту питань порядку денного та регламенту роботи сьомої  сесії районної ради сьомого скликання і рекомендувати  винести їх на розгляд пленарного засідання районної ради із внесеними доповненнями.

2. Доповнити проект порядку денного сьомої  сесії районної ради  питаннями:

«Про районну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки», «Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 17 червня 2015 року № 586 та припинення Дитячо-юнацької спортивної школи Зарічненської районної ради шляхом приєднання до Комунального закладу „Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа”  Зарічненської районної ради», «Про затвердження змін до статуту Вовчицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня Зарічненської районної ради Рівненської області», «Про затвердження змін до статуту Кутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Зарічненської районної ради Рівненської області», «Про перейменування Зарічненської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступеня Зарічненської районної ради Рівненської області та затвердження її Статуту в новій редакції», «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік», «Про  Про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки, від 25 грудня  2012 року № 256».

Слухали: Алексіюк Т.Г. Шановні, переходимо до розгляду проектів питань порядку денного та їх рішень. Питання порядку денного №1 «Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання».

Доповідає: Лишній В'ячеслав Миколайович – керуючий справами  районної ради.

Пропозицій не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої сесії районної ради  питання «Про  розгляд депутатських запитів та хід їх виконання».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Питання порядку денного № 2 «Про інформацію начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку».

Доповідає: Кір'янов С.Г.- т.в.о. начальника Зарічненського відділення поліції  Варашського відділу поліції Головного управління  Національної поліції в Рівненській області.

Пропозицій не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої сесії районної ради  питання «Про інформацію начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Питання порядку денного № 3 «Про звіт головного лікаря  комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня».

Доповідає: Мітітюк О.Д. -  головний лікар КЗ «Зарічненська ЦРЛ».

Пропозицій не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої сесії районної ради  питання «Про звіт головного лікаря  комунального закладу «Зарічненська центральна районна лікарня»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання № 4 «Про звіт директора  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району про роботу установи  упродовж звітного періоду».

Доповідає:Дубінецька Н.С.– в.о. директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району Рівненської області.

Проект рішення та звіт з даного питання у Вас на руках.

Чи будуть зміни та доповнення до проекту  рішення?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої сесії районної ради  питання «Про  звіт директора  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зарічненського району про роботу установи  упродовж звітного періоду».

Голосували: «за» - одноголосно

 

Слухали: Алексіюк Т.Г. Переходимо до розгляду питання порядку денного № 5  «Про Програму створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 – 2020 роки».

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Проект рішення та Програма  з даного питання у Вас на руках.

Чи будуть зміни та доповнення до проекту  рішення?

Змін та доповнень до проекту рішення не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої сесії районної ради  питання «Про Програму створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 – 2020 роки».

Голосували: «за» - одноголосно

 

Слухали: Алексіюк Т.Г. Переходимо до розгляду питання порядку денного № 6  «Про районну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки».

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Проект рішення та Програма  у Вас на руках.

У кого будуть зміни чи доповнення по даному питанню порядку денного? Немає?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої сесії районної ради  питання «Про районну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки».

Голосували: «за» - одноголосно

 

Слухали: Алексіюк Т.Г. - Переходимо до розгляду питання порядку денного № 7 «Про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки, від 25 грудня  2012 року № 256».

Доповідає: Шелегіна Л.М. - начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у Вас на руках.

Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої сесії районної ради  питання «Про внесення змін до районної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2013-2017 роки, від 25 грудня  2012 року № 256».

Голосували: «за» - одноголосно

 

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання № 8 «Про хід виконання рішення районної ради від 11 грудня 2013 року № 369 «Про районну цільову соціальну програму підтримки сім'ї до 2016 року зі змінами».

Доповідає: Козловська Л.М. – директор Зарічненського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Проект рішення  та інформація з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть запитання по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої сесії районної ради питання «Про хід виконання рішення районної ради від 11 грудня 2013 року № 369 «Про районну цільову соціальну програму підтримки сім'ї до 2016 року зі змінами»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання № 9 «Про хід виконання рішення районної ради від 31 січня 2014 року № 399 «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Зарічненському районі на 2014-2016 роки».

Доповідає: Цермолонський М.А. - в.о. завідувача сектору  у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Проект рішення  та інформація  з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть запитання по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої сесії районної ради питання «Про хід виконання рішення районної ради від 31 січня 2014 року № 399 «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Зарічненському районі на 2014-2016 роки».

Голосували: «за» - одноголосно

 

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  № 10 «Про хід виконання рішення районної ради від 27 вересня 2013 року № 343 «Про цільову програму створення та ведення містобудівного кадастру в Зарічненському районі на 2013-2017 роки».

Доповідає: Дубінецька О.І. – завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово- комунального господарства райдержадміністрації.

Проект рішення та інформація з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої  сесії районної ради  питання «Про хід виконання рішення районної ради від 27 вересня 2013 року № 343 «Про цільову програму створення та ведення містобудівного кадастру в Зарічненському районі на 2013-2017 роки»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  11 «Про хід виконання рішення районної ради від 26 червня 2013 року № 317 «Про районну Програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2017 роки».

Доповідає:  Денисюк С.М. – начальник Зарічненського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

Проект рішення та інформація з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої  сесії районної ради  питання «Про хід виконання рішення районної ради від 26 червня 2013 року № 317 «Про районну Програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2017 роки».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  12 «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік».

Доповідає:  Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Солодка О.І. – начальник фінансового управління райдержадміністрації. Доповідала згідно поданого проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» та проінформувала присутніх про те, що до фінансового управління РДА надійшло подання від районної територіальної виборчої комісії щодо виділення коштів з місцевого бюджету на утримання районної територіальної виборчої комісії  в сумі 7320 грн.

Місюра А.А. – вніс пропозицію наступного змісту:  розглянути (19 вересня 2016 року об 11.00 год.) на спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, з економічних питань  залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики,  питання щодо виділення коштів з місцевого бюджету на утримання районної територіальної виборчої комісії  в сумі 7320 грн.

Алексіюк Т.Г. Хто за озвучену пропозицію та із подальшим винесенням питання «Про внсення змін до районного бюджету на 2016 рік», на розгляд пленарного засідання сьомої сесії районної ради, прошу голосувати.

Голосували: «за» - одноголосно

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

1. Підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої сесії районної ради  питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» із внесеними змінами.

2. Підтримати пропозицію наступного змісту:  розглянути (19 вересня 2016 року об 11.00 год.) на спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань бюджетно-фінансової та податкової політики, з економічних питань  залучення інвестицій, комунальної власності та регуляторної політики,  питання щодо виділення коштів з місцевого бюджету на утримання районної територіальної виборчої комісії  в сумі 7320 грн.

Голосували: «за» - одноголосно

 

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  № 13 «Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 17 червня 2015 року № 586 та припинення Дитячо-юнацької спортивної школи Зарічненської районної ради шляхом приєднання до Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Зарічненської районної ради».

Доповідає: Ширінга С.Ф. – заступник голови райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої сесії районної ради  питання «Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 17 червня 2015 року № 586 та припинення Дитячо-юнацької спортивної школи Зарічненської районної ради шляхом приєднання до Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Зарічненської районної ради».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  № 14 «Про затвердження змін до статуту Кутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області»

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Проект рішення та зміни з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої  сесії районної ради  питання «Про затвердження змін до статуту Кутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області»

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  15 «Про затвердження змін до статуту Вовчицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області».

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Проект рішення та зміни з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої сесії районної ради  питання «Про затвердження змін до статуту Вовчицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали: Алексіюк Т.Г. Наступне питання  16 «Про перейменування Зарічненської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області».

Доповідає: Мельник П.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Проект рішення з даного питання у Вас на руках.

У кого будуть пропозиції по даному питанню порядку денного? Немає? Зміни чи доповнення до проекту рішення  будуть?

Змін та доповнень з даного питання до проекту рішення  не надходило.

Постійні комісії

в и р і ш и л и:

підтримати та винести на розгляд пленарного засідання сьомої  сесії районної ради  питання «Про перейменування Зарічненської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області».

Голосували: «за» - одноголосно

Слухали:  Алексіюк Т.Г. Питання порядку денного «Різне». Хтось бажає виступити? Немає бажаючих? Зауваження щодо ведення засідання  будуть? Немає?

Дякую депутатам  за участь у роботі спільному засіданні постійних комісій.

Рекомендації додаються.

Головуючий,

Голова постійної комісії з правових

питань, гласності, депутатської діяльності,

місцевого самоврядування,

духовності та Регламенту                                                                                       Т.Г. Алексіюк