Проекти рішень 7 скл.

Проекти рішень 17-ї сесії

ПЕРЕЛІК

проектів рішень на розгляд позачергвої

17-ї сесії Зарічненської районної ради

 

Назва рішення

 

1.

Про розгляд депутатських запитів.

1

 

2.

Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2017 рік.

2

Завантажити

3.

Про районну Програму відшкодування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян на 2017 рік.

3

Завантажити

4.

Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

4

Завантажити

5. Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік. Оприлюднено в рубриці "Рішення -Проекти рішень 7 скл.- 18 сесія"

 

Різне

 

 

 

Проекти рішень 18-ї сесії

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК

питань на розгляд чергової 18-ї

сесії Зарічненської районної ради

 

Назва рішення

 

1.

Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

 

 

2.

Про звіт голови  районної  ради щодо виконання повноважень упродовж звітного періоду.

2

Завантажити

3.

Про звіт директора комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради Рівненської області.

3

Завантажити

4.

Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Зарічненському районі на період до 2020 року.

4

Завантажити

5.

Про хід виконання рішення районної ради від  18 березня 2011 року № 49 «Про програму розвитку дошкільної освіти району на 2011-2017 роки»

5

Завантажити

6.

Про хід виконання рішення районної ради від 13 липня 2016 року № 94 «Про Програму «Ліси Зарічненщини» на 2016-2020 роки».

6

Завантажити

7.

Про Програму економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2018 рік.

7

 

8.

Про Програму підтримки Зарічненського районного місцевого архіву Рівненської області  на 2018 рік.

8

Завантажити

9.

Про районну програму морального та матеріального заохочення кращих трудових колективів, працівників підприємств, установ, організацій району на 2018 рік.

9

Завантажити

10.

Про районну програму фінансової підтримки депутатської діяльності Зарічненської районної ради на 2018 рік.

10

Завантажити

11.

Про Програму підтримки Зарічненської районної організації ветеранів війни та праці України  на 2018 рік.

11

Завантажити

12.

Про районний бюджет на 2018 рік .

12

 

13.

Про оплату праці голови та заступника голови Зарічненської районної ради в 2018 році.

13

Завантажити

14.

Про план роботи районної ради  на 2018  рік.

14

Завантажити

15. Про надання Кухітсько-Вільській ЗОШ І-ІІІст. земельної ділянки в постійне користування. 15 Завантажити

16.

Різне.

 

 

 

Проекти рішень 15 сесії

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК

питань на розгляд чергової п̓ятнадцятої сесії

Зарічненської районної ради

 

Назва рішення

 

1.

Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

1

 

2.

Про інформацію т.в.о. начальника Зарічненського відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в районі.

2

Завантажити

3.

Про звіт головного лікаря КЗОЗ «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради щодо забезпечення належної доступності і якості первинної медичної допомоги населенню району.

3

Завантажити

4.

Про районну програму створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю на 2017-2021 роки.

4

Завантажити

5.

Про хід виконання рішення районної ради від 21 вересня 2016 року № 109 «Про Програму створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 – 2020 роки».

5

Завантажити

6.

Про хід виконання рішення районної ради від 13 квітня 2016 року № 61 «Про районну програму розвитку туризму в Зарічненському районі на 2016 – 2020 роки».

6

Завантажити

7.

Про хід виконання рішення районної ради від 24 лютого 2016 року № 39 «Про районну програму «Шкільний автобус».

7

Завантажити

8.

Про перелік нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Зарічненського району.

8 Завантажити
9.

Про затвердження тарифів КП „Сніжинка” на послуги теплопостачання

9 Завантажити
10.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 3,3761 га. на території Неньковицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

10 Завантажити
11.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 17,382 га. на території Неньковицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

11 Завантажити
12.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 55,0891 га. на території Неньковицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

12 Завантажити
13.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 103,0125 га. на території Неньковицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

13 Завантажити
14.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 105,6235 га. на території Неньковицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

14 Завантажити
15.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 117,5163 га. на території Неньковицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

15 Завантажити
16.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 42,4198 га. на території Неньковицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

16 Завантажити
17.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 41,6549 га. на території Неньковицької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

17 Завантажити
18.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 23,8008 га. на території Морочненької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

18 Завантажити
19.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 32,9518 га. на території Морочненької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

19 Завантажити
20.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 33,7015 га. на території Морочненької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

20 Завантажити
21.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 41,5511 га. на території Морочненької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

21 Завантажити
22.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 28,2274 га. на території Морочненької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

22 Завантажити
23.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні), площею 30,9908 га. на території Морочненької сільської ради Зарічненського району Рівненської області.

23 Завантажити
24.

Про звіт директора КП «Сніжинка» за 2016 рік та 7 місяців 2017 року.

24 Завантажити
25.

Про надання в постійне користування земельної ділянки Мутвицькій ЗОШ І-ІІІ ст. на території с. Мутвиця.

25 Завантажити
26.

Про передачу в оренду, терміном на 2 роки 11 місяців без права подальшого продовження дії для Зарічненської селищної ради частини приміщення будівлі відділу  культури та туризму райдержадміністрації, що належить до  спільної власності територіальних громад сіл та селища Зарічненського району по вулиці Шевченка в смт. Зарічне для тимчасового розташування дошкільного навчального закладу «Сонечко».

26 Завантажити

27.

Різне.

 

 

 

Про затвердження тарифів КП „Сніжинка” на послуги теплопостачання

 

Орієнтовний перелік проектів рішень13-ї сесії

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК

проектів рішень  13-ої сесії Зарічненської районної ради

 

Назва рішення

 

1.

Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

1

 

2.

Про звіт голови райдержадміністрації щодо виконання делегованих повноважень.

2

Завантажити

3.

Звіт про роботу районного комунального підприємства «Госпрозрахункова проектно-виробнича архітектурно-планувальна група (техбюро) за 2016 рік.

3

Завантажити

4.

Про звіт директора комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Зарічненської районної ради Рівненської області щодо діяльності закладу в 2016 році.

4

Завантажити

5.

Про районну програму «Діти Рівненщини» на 2017-2020 роки.

5

Завантажити

6.

Про хід виконання рішення районної ради від 25 грудня 2015 року № 22 «Про районну програму з мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016 – 2020 роки».

6

Завантажити

7.

Про хід виконання рішення районної ради від 13 квітня 2016 року № 58 «Про районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2015-2018 роки».

7

Завантажити

8.

Про надання дозволу на списання та зняття з балансу відділу освіти складу цегляного Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

8

Завантажити

9.

Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на списання та зняття з балансу основних засобів.

9

Завантажити

10.

Про    районну   програму    запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного  гасіння  на 2017 - 2021 роки.

10

Завантажити

11.

Про надання в постійне користування земельної ділянки Мутвицькій ЗОШ І-ІІІ ст. на території с. Мутвиця.

11 Завантажити
12. Про внесення змін до програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 –2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 вересня 2016 року № 109. 12 Завантажити
13. Про затвердження змін до Районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 – 2017 роки 13 Завантажити
14. Про зміни до Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2017 рік 14. Завантажити
15. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. 15 Завантажити
16.

Про Програму сприяння розвитку громадянського суспільства в Зарічненському районі на 2017 – 2021 роки.

16 Завантажити
17.

Про внесення змін до рішення районної ради від 1 березня 2017 року №191 «Про оплату праці голови та заступника голови Зарічненської районної ради в 2017 році».

17 Завантажити
18.

Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 240 «Про  затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району» на 2017 рік.

18 Завантажити

19.

Різне.

 

 

 

Проекти рішень 11-ї сесії

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК

питань 11-ої сесії Зарічненської районної ради

 

Назва рішення

 

1.

Про розгляд депутатських запитів та хід їх виконання.

1

 

2.

Про звіт щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку Зарічненського району на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 15 січня 2016 року № 30 зі змінами.

2

Завантажити

3.

Про звіт щодо виконання районної  програми охорони навколишнього природного середовища на 2012 – 2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 12 грудня  2012 року № 234.

3

 

4.

Про звіт щодо виконання  районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013 – 2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26 червня  2013 року № 314 зі змінами.

4

Завантажити

5.

Про звіт щодо виконання  районної цільової соціальної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року, затвердженої рішенням районної ради від 31 січня  2014 року № 398.

5

Завантажити

6.

Про  хід виконання Регіональної програми розвитку земельних відносин у Зарічненському районі Рівненської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 13 квітня 2016 року № 63.

6

Завантажити

7.

Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2016 рік.

7

Завантажити

8.

Про продовження терміну дії рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 240 «Про затвердження Порядку відрахування до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які перебувають у спільній власності територіальних громад Зарічненського району» на 2017 рік.

8

Завантажити

9.

Про затвердження статуту комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Зарічненської районної ради Рівненської області.

9

Завантажити

10.

Про зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Зарічненському районі на 2014 – 2016 роки.

10 Завантажити
11. Про районну програму роботи з обдарованою молоддю на 2017-2020 роки. 11 Завантажити
12.

Про затвердження змін до Статуту комунального закладу охорони здоров'я «Зарічненський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Зарічненської районної ради Рівненської області.

12 Завантажити
13.

Про  зняття з контролю  рішень районної ради, які виконані або втратили чинність.

13 Завантажити
14.

Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на зняття з балансу та передачу на баланс Зарічненської селищної ради приміщення школи та криниці Зарічненського НВК ЗОШ І ступеня – гімназія, які знаходяться за адресою вул. Харківця 126, смт Зарічне

14 Завантажити
15.

Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання шляхом ліквідації (на підставі актів про списання основних засобів) та зняття з балансу приміщення вбиральні (інв..№ 10300002), огорожі дерев'яної (інв№ 10300003) Зарічненського НВК ЗОШ І ступеня – гімназія, які знаходяться за адресою вул. Харківця, 126, смт. Зарічне, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

15 Завантажити
16. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. 16 Завантажити
17.

Про районну програму охорони навколишнього природного середовища на 2017 – 2021 роки.

17 Завантажити
18.

Різне.