33 сесія

ПЕРЕЛІК

рішень позачергової 33-ої сесії Зарічненської районної ради

 

Назва рішення

 

1

Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.

587

Завантажити

2

Про надання дозволу комунальному закладу «Зарічненська центральна районна лікарня» на списання та зняття з балансу медичної апаратури та обладнання, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

588

Завантажити

3

Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу дерев'яного сараю Олександрівської ЗОШ І-ІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

589

Завантажити

4

Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу дерев'яної огорожі Кухченської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

590

Завантажити

5

Про надання дозволу відділу освіти Зарічненської райдержадміністрації на списання та зняття з балансу приміщень Кухченської ЗОШ І-ІІІ ступенів: будки підсобної, сараю для дров, автогаража, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району.

591

Завантажити

6

Про затвердження проектно-кошторисної документації на реконструкцію ФАПу під лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Шевченка, 6а в с.Серники, Зарічненського району Рівненської області.

592

Завантажити

7

Про затвердження проектно-кошторисної документації на реконструкцію частини другого поверху Зарічненської поліклініки під лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини в смт.Зарічне Зарічненського району Рівненської області.

593

Завантажити

8

Про затвердження проектно-кошторисної документації на реконструкцію І поверху будівлі сільської ради під лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с.Кухче Зарічненського району Рівненської області.

594

Завантажити

9

Про затвердження проектно-кошторисної документації на реконструкцію бувшої контори СВК під лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини з житловою квартирою в с.Новорічиця Зарічненського району Рівненської області.

595

Завантажити

10

Про затвердження звіту про оцінку майна, висновку про вартість майна за результатами рецензування та надання дозволу на відчуження на аукціоні приміщення колишньої амбулаторії загальною площею 89,2 м2, приміщення кухні загальною площею 98,0 м2, що відображаються на балансі КЗОЗ «Зарічненський районний центр ПМСД» та розташовані за адресою Рівненська обл., Зарічненський р-н, с.Кутин, вул. Центральна, 36а.

596

Завантажити

11

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Будівництво стадіону, смт Зарічне».

597

Завантажити

12

Про затвердження кошторисної частини за робочим проектом «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів по вул. Центральна,78, в с. Вовчиці, Зарічненського району, Рівненської області».

598

Завантажити

13

Різне.